Arama sonuçlarınız

1. DjBora

#Kafiyeli isim türetmece

Hangi renk kedin (Düzenledim ad da olaiblir :D )
  2. DjBora

#Minecraft Survival Rehberi ve Minecraft'ta Günler (Detaylı)

Amaçla sonuç farklı şey :D Amaç normal olarak enderdragonu kesmek fakat sonra istediğin kadar oynayabilirsinde sonra sıkılır insan :D
  3. DjBora

Üstteki üyeyi herhangi bir sebepten banlıyoruz.

Diamond bulamadığın için ban
  4. DjBora

BigAKdoom = 9 harf 9 harf = dokuz harf dokuz harf sekiz harf ile uyumlu sekiz harf sakız ile uyumlu sakız 5 harf 9+5-8=6 9 - 6 = 3 3 = illuminatide 3 tane kenar var İllumunati olduğun için BAN
  5. DjBora

#Parkur Z- (Harita değil duyuru)

Sıkılmam gibi en son arena denemesi yapmıştım silnimişti o sinirden sonra bıraktım :D
  6. DjBora

Hakaret insanla ilgili söylenen acı sözlerdir.Bir insanın kalbini kırma be sünger bob diyeceğim için ban.
  7. DjBora

#Kafiyeli isim türetmece

ttneti
  8. DjBora

Ben en yazdım kardeş türkiye yazdım :D Ve bu olay öyle değil her gün 2 saat uğraşcsam 2 ay gibi süreç var
  9. DjBora

Merhaba arkadaşlar. Büyük bir harita olayına başladım ve zamanım olunca yapacağım. Hayalim TÜRKİYENİN en iyi parkurunu yapmak. Binlerce bölümü olacak ve puzzleda olacak. Fakat yapmadan önce haritayı foruma atiyacağım ve bu yorumun altına adını yazan herkezin kafasını ve ismini haritamda...
  10. DjBora

Çirkin bir villager olduğun için ban yiyeceğin için banlıyanı banlıyorum
  11. DjBora

Anime sevdiğin için ban (Bende seviyom hehe)
  12. DjBora

#Kafiyeli isim türetmece

Bu oyunumuzda Üstteki kişinin yazdığı şey ile kafiyeli bir şey türeteceğiz. Örneğin ; Aslı ile Kaslı gibi hayal gücü serbest :D Ben başlatıyım ; Para Kullanıcı isimleri dahil :D Kafiyeli olsun yeeter
  13. DjBora

Haklısın kardeş fakat bu konu çoğunlukla "Yeni başlayanlar" için uygun olmuştur. İlerde diğer rehberleride yapacağım elbette. Ve de bu temel bilgi diyebiliriz :) İyi geceler ve oyunlar :jambon:
  14. DjBora

Minecraft , oyunlara yeni bir boyut kazandıran bir oyun.Yepyeni bir katogori getirdi. Herkesin bahsettiği bir oyun ve dünya çapında 50 milyondan fazla oyuncusu var. Peki bu minecraft nasıl bir oyun ? *İlk başta Minecraft sadece ama sadece ama sadece .... küpten yapıldı. Heryerde binlerce...
  15. DjBora

Minecraftta scorboard ile zaman nasıl gösterilir? (kronomometre yapımı,Komutla)

Pluginde gerek yok buna bence . Vanillada bir map yaratmak istiyorsa yapması mümkün bukkitten yaratması saçma gelir bence. Bence vanillayı kastetti.
  16. DjBora

# Server isimlerinin renklendirme,Server Fotosu Değiştirme ve Commandblock

Birbiriyle alakalı demedim :) Server açan insanlar için gerekli ve ek bilgi.
  17. DjBora

Ben onları pluginle yapıyoruz diye biliyorum yanlışta olabilir :DT Kardeşim ne yanlış anlaması seninkide fayda benimkide . Faydalı herşeyi severim zaten :) Sende emek vermişsin güzel olmuş
  18. DjBora

# Merhaba arkadaşlar , çoğunuz diğer serverlardan nasıl renkli isim yazıyorlar veya simgeyi nasıl değiştiriyorlar diye merak etmişsiniz.Çoğunuz bunu biliyor olması lazım fakat bilmeyenler için tekrardan bu konuyu açtım: * İlk önce ( § ) komutu , bu komut kısaca serverleri renklendirmeyi sağlar...
  19. DjBora

https://www.facebook.com/123bora123

https://www.facebook.com/123bora123
  20. DjBora

Modun bozuk olma ihtimali vardır . Forge modu ise ya forge'dan ya da moddan kaynaklanır . En...

Modun bozuk olma ihtimali vardır . Forge modu ise ya forge'dan ya da moddan kaynaklanır . En kötü ihtimal ekran kartın güncellenmemiştir :) Ve SSini atarsan mutlu olurum
  21. DjBora

Minecraft Elime Enchantlı Bir Item Alınca Oyun 15 fps düşüyor.

Böyle bir hatanın vermesi -Ya bilgisayarın yavaştır ve Kadirin dediği gibi Vsync açıktır -Yada oyun dosyalarında bozukluk vardır . Bazı oyunlarda gibi bir şey eksik olunca aniden oyundan atma veya kasma meydana gelir. Olmazsa sil yükle )
  22. DjBora

BEYLER YALVARIRM ACİL BURAYA BAKIN YARDIMINZA İHTİYCIM VAR

Antivirüs veya güvenlik duvarını kapatmak fazla işe yaramaz . Bendede aynı sorun olmuştu sadece sen girebilirsin . Fakat başka arkadaşın açarsa onun serverine girebilirsin . Bu daha kolay :)
  23. DjBora

ftb kasıyor (Laptop)

FTB'in içinde birçok mod vardır . Bu mod ağırlık yapar ve Minecraftın "Çökmesi" ve ya "Kasmasına" yol açar . Uzun lafı kısası bilgisayarın ileri düzeyde olması lazım çünkü çoğu bilgisayar FTByi kaldıramaz :) Kolay gelsin
  24. DjBora

SurvivalCraft / Survival / Boss / PvP / No Lapis / Emek Server / SurvivalCraft.nitrado.net

Burada lapisin fiyatı değil verdiği XP önemli.Zevki çıkmıyor
  25. DjBora

#BlackBOX FactionWARS*PVP - (1.7.2) mc.AclikOyunu.com

4 yıl demişsin söyle bakalım ilk gelen mobu .P Yada ilk oyunda hangi bloklar vardı (Alphada)