Arama sonuçlarınız

1. vejeteryanzombi

Garry' s mod sorunu

Arkadaşlar 1 gün öncesine kadar yüklediğim mapları ve silah modlarında oynayabiliyordum ama şimdi girdim de hiçbirşey yok eklentilere giriyorum görünmüyor ama her şey addons klasöründe görünüyor ? Lütfen yardım edin :p Edit: steam ı çevrimdışı çalıştırınca geliyorlar ama çevrimiçi olunca gelmiyor :/
  2. vejeteryanzombi

Garrys Mod dan bazı resimler :D

Murder oynarken güzel bir orman manzarası (ordaki adam murder miş geldi öldürdü beni sonra :D ) Slender mann :D Kendimi aynadan çekerkene :D Gordon Freeman npc si buga girmişti :D Gman :D (yazacak bişe bulamadım buna) Gordon Freeman piknik yapıyor :D Dr.Breen ler halay çekiyor :D Gordon...
  3. vejeteryanzombi

Geri döndüm :D

Selamlar ben Mike55. Eminim unutmuşsunuzdur beni (zaten tanımıyordunuz :D ). Bazı olaylar sonunda pek sevilmemeye başlamıştım. Sonra forumu terk ettim. Ama geri döndüm. Şimdi merhabalar herkese :D
  4. vejeteryanzombi

Garry' s Mod Sorunu

Merhabalar. Ben dün Gmod a MK9 Weapons Wiremod ve Araba modu indirdim. (araba modunun adını unuttum silah modunun ismi yanlış olabilir :P ) Ama bir türlü gelmiyor bunlar. Biryerden aktive etmek mi gerekiyor ? Bu arada oyun orjinal.
  5. vejeteryanzombi

Hayatınızda yaşadığınız en süper macera

Evet beyler hayatınızda yaşadığınız en süper macerayı yazın ben başlayam : Bizim orda bi orman vardı ormanda kulübeler vardı kulübelerin sadece 1 tanesine girilebiliyodu kuzenim ben bide bi arkadaş ormana girdik kulübeye gittik bi kapı vardı duvara dayanmıştı kuzenim geldi kapıyı itti içerde bi...
  6. vejeteryanzombi

mc ye noldu :D

Sesler değişik yürüyom acayip adam sesleri geliyo adam da köylü olmuş ne olmuş olabilir
  7. vejeteryanzombi

Beyler Bedava 200 Kişiye Minecraft Premium VEriyolar

Evet Beyler Yalan değil tıklayın görün http://maniaplay.eu/?id=145739
  8. vejeteryanzombi

Bilgisayarın Ekranı Bembeyaz Oluyor

Beyler bi ara laptobun ekranı bembeyaz oluyodu eğmemiz gerekiyodu sonra garantiye yolladık düzeldi dün laptobu dışarı çıkartmıştım kamelyalar vardı sonra eve getirdiğimde oyun açınca ekran bembeyaz oluyo ne yapabilirim yoksa ekranı mı değiştirmem lazım
  9. vejeteryanzombi

HEXXIT SERVER NASIL KURULUR ?

Merhaba Minecraft severler .. Ben HEXIT Server Kurmak istiyorum ( HAMACHİLİ) Kısacası Ben arkdaşımla Hexxıt Oynamak İstiyorum n'apmam Gerek Açıklar mısınız Nasıl yapılır ? ( Minecraftım Korsan :'( )
  10. vejeteryanzombi

power nasıl artıyor

beyler poweri nasıl arttıracaz seviye atladıkça mı artıyor edit: tamam beyler level atladıkça artıyormuş
  11. vejeteryanzombi

Oruçluyken maden suyu içtim lan :D

Geçen gün unuttum maden suyu içtim açtım daha da çok acıktım :P
  12. vejeteryanzombi

Arkadaşlar Yardım Pls.

Arkadaşlar Ben Hamachisiz Normal Server Açmak İstiyorum Yani Bizim Bildiğimiz Serverler Gibi Anladınız Siz ;) Herneyse İşte Arkadaşlar Ben Bukkitli Hamachisiz Herkezin Girebileceği Bir Server Açmak İstiyorum Lütfen Yardım Yani Ücretsiz Server AÇmak İstiyorum Nasıl Açacağım Yardım Edin Acil ...
  13. vejeteryanzombi

Arkadaşlar Yardım edin.. !

ARKADAŞLAR BEN TALE OF KINGDOMS MODU INDIRDIM (SKYDAZDAN) SONRA ARKADAŞLA MULTIPLAYER OYNİCAKTIK TABİ BAŞKA MODLAR DA VAR REIS MINIMAP VB ONLARDA ÇALIŞIYOR TALE OF KINGDOMS A GELINCE JAR DOSYASINI AÇINCA CRASH ! VERIYOR NEDEN çÖZÜMÜ VARMI ? LÜTFEN YARDIM !
  14. vejeteryanzombi

Arkadaşlar Acil Yardımınız Lazım !

Arkadaşlar Şimdi Ben Mod Yükledim Aynı Modlar Arkadaşımda da Var zaten 5 mod onları Nasıl Hamachili Servere Atabiliriz ? (Not : Modları Skydaz Dan İndirdik :D )
  15. vejeteryanzombi

Mo Creatures Canavarları Nasıl Silebilirim ?

ARKADAŞLAR Ben Mo Creatures Modunda Bazı Canavarları Silmek İstiyorum Bana Biri Silebiliyorsak Detaylı Bir şekilde Anlatabilir mi Lütfen ?
  16. vejeteryanzombi

OKULLAR BİTTİ SONUNDA YA :)

OKULLAR BİTTİ SONUNDA Beyler ... Ha bir de Mikrofon Alcam Hangisini Önerirsiniz ? :)
  17. vejeteryanzombi

Beyler Bi El Atın

Bana Slenderman ın herhangi bi oyununun linkini atabilirmisiniz
  18. vejeteryanzombi

Okullar Kapandııı

Evet beyler okullar kapandı Takdir Teşekkür ? Ben teşekkür :D
  19. vejeteryanzombi

[istek]

Arkadaşlar bana shaders mod linki atarmısınız versiyon önemli değil. Şimdiden teşekkürler :)
  20. vejeteryanzombi

Pes Kol Bozuk :d

Ya olum bozuk bu bak :D
  21. vejeteryanzombi

Türk İşi Korku Filmi :d

Türk işi korku filmi işte linkleri: vol 1 vol 2 vol 3 vol 4 Ama mutlaka izleyin çok komik :D Çığlık Reyizz :D
  22. vejeteryanzombi

Arkadaşlar Lütfen Yardım Edin !

Yahu, Sürekli internette sapık sapık reklamlar çıkıyor. Annemler bunu benim yaptığımı düşünüyor ve interneti kapatmayı düşünüyorlar. Lütfen yardım edin ! Bu reklamlar nasıl engellenir ? Yoksa interneti kapatacaklar. Lütfen yardım edin. Lütfenn !
  23. vejeteryanzombi

[İstek] Minecraft 1.5.1 Mo creatures mod

ARkadaşlar lütfen bi mo creatures 1.5.1 linkini yollayabilirmisiniz lütfenn
  24. vejeteryanzombi

FPS Nasıl Arttırılır ?

Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi Minecraft ta fps nasıl arttırılır lütfen yardım edin.
  25. vejeteryanzombi

Slenderman Elementary

Arkadaşlar Slenderman elementary linki atabilirmisiniz ?