Arama sonuçlarınız

1. C

2+ Şalter 1Kapı Nasıl Yapabilirim?

Keşke herkes devrelerle ilgili soru sorsa da cevaplasak :)
  2. C

2+ Şalter 1Kapı Nasıl Yapabilirim?

Şifre yapmak istediğini söylemişsin, ben buna uygun bir tasarım göstereyim. Burada şalterler belli bir düzende (açık-kapalı-kapalı gibi) olmadıkları sürece kapı kapalı kalıyor. Şalterler doğru sırayla açıldıklarında kapı açılıyor. Çalışma mantığı şu şekilde: En sonda kapıyı açan bir redstone...
  3. C

HubTurk.nitrado.net Hub Olduk

WL var sunucuya girilmiyor
  4. C

HubTurk.nitrado.net Hub Olduk

Kullandığın tx pack'in adı ne?
  5. C

>>TheLegend<< | Plugin Yazım Rehberi #1 - onEnable(), onDisable(), plugin.yml

Teşekkürler çok güzel anlatmışsınız, devamını da bekliyorum :) Yalnız bir şeyi merak ettim: "static" ve "final" kodları ne işe yarıyor acaba? "public"ten sonra yazdıklarınız..
  6. C

xp yağdırma yardim

/rain experienceorbs veya /rain exporbs dene. Yağmıyorsa gerekli plugin yüklenmemiştir.
  7. C

Rehber ve Reklamcı Aranıyor

Merhaba arkadaşlar, açılacak olan sunucumuza reklamcı ve rehber arıyoruz. Detaylı bilgi almak-başvurmak isteyenler Skype: haner78 eklesin.
  8. C

Oyun Başlamasına 0 Saniye diyor ve Başlamıyor? Çözüme Ödül.

Yeterince oyuncu katılmamış olabilir?
  9. C

Yardım Para verme kodu

Birisinden para almak için "/money take nick miktar" komutunu kullanınız
  10. C

Yardım Para verme kodu

"/money give nick miktar" komutunu da kullanabilirsiniz
  11. C

Bilgilendirme Forum Rütbeleri

Trophies sayfasındaki puanları topladım 2000 puan çıkmadı nasıl mc ustası olunuyor peki?
  12. C

FeelCraft [4GB Ram] Yetkili Alımları!

sunucu açık mı?
  13. C

Renkli Yazma

Teşekkür ederim ama plugin dosyalarına erişemem kodla halletmem lazım bu konuda bir bilginiz var mı?
  14. C

Renkli Yazma

Arkadaşlar yazımın başına &4 gibi bir kod ekleyince renkli yazabiliyorum fakat ben bu kodu eklemediğim zamanlarda da renkli yazmasını istiyorum nasıl ayarlayabilirim? Çok acil cevap gerekli
  15. C

Koş Koşşş Üye Alimiiiiii Basladi -->5.39.68.32:3987<--

Dalga mı geçiyorsun üye alımı ne ya :(
  16. C

Hamachili Bukkit

Hangi hatayı alıyorlarmış?
  17. C

Minecraft'ın Çok Kasması Ve Ram Vermek Istememiz

Eğer bukkitse ve içinde java -Xms1024M -Xmx1024M -jar craftbukkit.jar -o true PAUSE olan bir bat dosyasıyla çalıştırıyorsanız 1024 yerine istediğiniz ram miktarını yazabilirsiniz
  18. C

Intro Yapmasını Bilen Arkadaşlarım?

Maalesef yok cızırtı için :(
  19. C

Hammadde Kırılmıyor Yardım

OyunDoktoru nasıl yapıldığını biliyorum zelden veya burdan IP at geliyim 1 dk içinde yaparım...
  20. C

Konu: Multiplayerde Nasıl Kayıt Olunur?

Bak Mojang hesabının şifresi değil bu, gir sunucuya bir şifre uydur. Diyelim şifren 123456 olacak. /register 123456 123456 yaz. Daha sonraki girişlerinde de /l 123456 yazarak gir oyuna.
  21. C

Arkadaşlar Serverimda Wg Olmayan Yerlerde Bile Hiçbi Mob Yaratık Dogmuyo Neden

Mob Spawn'ın True olması yetmez, Oyun zorluğu Peaceful (Barışçıl) ise onu artır Kolay yap mesela... (Difficulty:0 Barışçıldır onu Difficulty:1'e getir)
  22. C

Yardım Wither Skeletonlardan Nasıl Kafa Düşer

Ganimet III kullan ve biraz sabırlı ol. Nadir düşüyor zaten...
  23. C

Minecraft' A Giriş Hatasi Lütfen Yardim Edin.

Kullanıcı adını yaz mail yerine...
  24. C

Intro Yapmasını Bilen Arkadaşlarım?

Şu an ben yapamam ama Adobe After Effects programı işine yarayabilir iyi öğrenirsen...
  25. C

Minecraft Premium Satın Alma

Kredi kartının üstünde logosu oluyor zaten ona bakarak anlayabilirsin. Olmazsa PayPal hesabı aç oraya kartını tanımla orada daha çok kart seçeneği bulabilirsin. (Maestro vs.)