Arama sonuçlarınız

1. N

Yogbox Ile Server Kurmak Istiyorum Ama hiçbir Yerde Nasıl Kurulduğuyla Ilgili Video Yazı Yok.

Başlıktada dediğim gibi YogBox ile server kurmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.:happy:
  2. N

Arkadaşlar Tekkit Için Yardım Gerekti Bi Bakarmısınız.

Arkadaşlar ben tekkit indirdim Launcherine bastım acıldı ordan Tekkiti sectim yuklenmeye basladı ama sonda Update Failed dedi ne yapmam gerekiyor eskiden boyle olmuyordu oynıyabiliyordum yardım edin lutfen
  3. N

Arkadaşlar bi bakarmısınız.

Eyw ataberk bide eloxatin kardesim korkmaktan değil markette felan doguyorlar ondan bilip bilmeden konuşma ;)
  4. N

Arkadaşlar bi bakarmısınız.

Arkadaşlar istediğim yerde zombi doğmasını istemiyorum.Komutu vardı fakat o neydi bi sölermisiniz :)
  5. N

Arkadaşlar server ile ilgili yardıma ihtiyacım varda :)

Tamam teşşekürler :) bende bi bakiyim
  6. N

Arkadaşlar server ile ilgili yardıma ihtiyacım varda :)

Arkadaşlar ben serverime map yapmaya uğraştım sorunlar felan çıktı sinirlendim :) o yüzden böyle yapilmiş bir map felan varmi varsa Verebilirmisiniz arkadaşlar Şimdiden teşşekürler He bide 1.4.7 İçin
  7. N

Arkadaşlar server ile ilgili bakarmısınız?? :)

Arkadaşlar ben bir serverda oynuyordum.Adamın birinde gamemode açıktı ve bana itemler verdi fakat server saldırıya uğradı ve itemlerim gitti bir suru dia,altin,demir felan vardi.Şimdi güzel bi server arıyorum factionlu fakat item yapmak felan zor,o yüzden az kişili ama eğlenceli sv arıyorum.Nası...
  8. N

Selamun aleykum kardeşim sen bir konu açmıssın. [Starwars RPG Server]Diye fakat herkes Irklarını...

Selamun aleykum kardeşim sen bir konu açmıssın. [Starwars RPG Server]Diye fakat herkes Irklarını adlarını söyledi ne zaman açılıcagını yazda gelicek olanlar vazgecmesinler..
  9. N

Arkadaşlar bi yardım edermisiniz

Ben daha dun tekkit indirdim 1.2.5 girdim girerken isim sifre istiyor onları yazdım logine bastım Yarım saat bisi doluyo yanda doldu girdi oyuna bugun yapıyorum o doluyo mojang yazısı geliyor sonra beyaz ekran geliyor orda kalıyor cozum istiyorum simdiden tessekurler.
  10. N

Yakışmış.

Yakışmış.
  11. N

Yine aynı ama şekli değişik.:)

Yine aynı ama şekli değişik.:)
  12. N

Arkadaşlar bi bakarmısınız.!

Arkadaşlar bana 1.4.7 için bi plugin lazım adını bilmiyorum anlatıyım sizlere. Yatağın üstünde zıplanıyor ya o pluginin adı veya indirme sitesi lutfen acil.!
  13. N

Modlu Server Kurmak

eyw saol :D
  14. N

Modlu Server Kurmak

Servera girerken bir şey diyo You don't have FML insatalled, you cannot connect to this server
  15. N

Arkadaşlar bi bakarmısınız?

Ya bitmiyo sorun kardesim simdide servera girerken bir şey diyo You don't have FML insatalled, you cannot connect to this server
  16. N

Hmm tamam saol.İlkten hiç bişi anlamadım ama kurcaladım yaptım :D
  17. N

Bide ben videonu izledim. Yaptıklarını teker teker yaptımda o minecraft_server.jar varya o bende açılmıyor.Minecraft_Server.exe ile deniyim dedim onada forge modloader yuklenmiyor.Nası olcak ?
  18. N

Bu modlar bukkit serverlere olmuyor dimi ?
  19. N

Arkadaşlar bakarmısınız.Server ile ilgili.!

Arkadaşlar ben bi yerde duydumki.Minecraft serverlerine mod'da yüklenebiliyormuşuz.Bu nasıl oluyor.Bi söylermisiniz.
  20. N

Arkadaşlar minecraft bukkit serverlarına mod yüklenirmi bi yerde okumuştum eskiden gerçi okumuştum,değil adamın biri video da söyledi minecraft bukkit serverlerine mod ve plugin yapılabilir.Demişti şimdi o aklıma geldi mod nasıl yapılır onu size soruyorum.Şimdiden teşşekürler.
  21. N

Yardim :)

Terraria Da Nası Admin Olurum :=)=)))))
  22. N

Buraya Acılıcak Konu Değildi Ama Terraria Ile Ilgili Kolay Soru :d

Abi Ben Nası Admin Olcam Terraria da.