Arama sonuçlarınız

1. rapwa123

minecraft 1.6.4 sürümü ?

arkadaşlar minecraftın 1.6.4 sürümünün linkini verebilecek bir arkadaş varmı ben internetten baktım ama hep yanlış çıktı olan arkadaşlardan rica ederim
  2. rapwa123

Shaiya tr oynayanlar

Benimle parti kurup oyunu oynuyacaklar gelsin lwl aralığı 10-20 lwl arası olsun Taraf:Öfke kardeşliği Klas: pagan Hamachi adı:XxShaiyaSB Şifre:123
  3. rapwa123

Shaiya türk oynayanlar

Benimle parti kurup oyunu oynuyacaklar gelsin lwl aralığı 10-20 lwl arası olsun Taraf:Öfke kardeşliği Klas:Pagan Hamachi adı:XxShaiyaSB Şifre:123
  4. rapwa123

Tekkit Sw Anlayan Girsin Anlamayana Yer Yok Aga :d

ağ:BuilderTekkit şifre:123 tekkit nedir bilen gelsin aksi taktirde ağdan atılır
  5. rapwa123

Survival 1.3.2 bukkit server

hamachi ağı:1.3.2-ServerBukkit şifre:123 admin:assassins_kid kurallar:hile yok bu kural adminler içinde geçerli sw miz 1.3.2 sürümdür 1.4.2 uyumlu pluginler olmadığı için böledir
  6. rapwa123

Bayanlar ve Baylar Tekkit server

ağ:BuilderTekkit şifre:123 gerçekten tekkitin ne olduğunu bilen gelsin
  7. rapwa123

Lütfen bi bakın

ben ve arkadaşım multiplayerda mod yükleyip oynamak istiyoruz ama multiplayera nasıl mod yüklenir bilmiyoruz
  8. rapwa123

Mod sorunu

ben şimdi arkadaşımla multiplayerda helikopter gibi modları oynamak istiyorum ama bir türlü multiplayera nasıl mod kurulacağını bilmiyorum yardımlarınızı bekliiyorum hamachi ağı:MULTİ_MOD şifre:123
  9. rapwa123

Zombi ve Ben

Zombi Arkadaşımla Ben :):)