Arama sonuçlarınız

1. DaxterMorgan

Cinema 4D-Oyun Canavarı Wallpaper

Çoğu kişi yapıyordu,nedense benim de yapasım geldi. En son geçen yaz yapmıştım çünkü :D Biraz özensiz oldu farkındayım fakat yine de bir şeyler uydurmaya çalıştım
  2. DaxterMorgan

[Cinema 4D] | Oyun Canavarı-Steve Rig V3

Karakterin tanıtımı videodadır
  3. DaxterMorgan

Cinema 4D- Animasyon Denemesi

Konu sahibinin isteği üzerine konu arşive taşınmıştır. Canyo
  4. DaxterMorgan

[Cinema 4D] Oyun Canavarı Animasyon Rehberleri

Merhaba, Aranızda bilen var mıdır bilmiyorum,fakat bir süre önce animasyon hakkında rehberler çekiyordum. Fakat kanalı kapattım ve rehberler silindi.Bu yüzden tekrar çekmeye başladım. Düzenli olması için tüm rehberleri tek konuda toplayacağım. YOUTUBE KANALI Kanalımıza buradan ulaşabilirsiniz...
  5. DaxterMorgan

Oyun Canavarı-[Cinema 4D] Rig Tasarımı #1

Bilenleriniz vardır belki Rig tasarımlarına buradan devam ediyorum
  6. DaxterMorgan

Oyun Canavarı-[Cinema 4D] Steve

Karakter Tanıtımı :D BİLGİLENDİRME Karakter tamamen ücretlidir.Şuanda beta sürümündedir. 1 hafta sonra tam sürüm olarak çıkacaktır. Eski karaktere göre neler değişti? ➜Yeni ve yumuşak ağız yapısı ➜Daha iyi ve kullanışlı kontroller ➜Görsel Seçici ➜Sorunsuz Doku ➜Ek...
  7. DaxterMorgan

Oyun Canavarı-Minecraft Animasyon Değerlendirmesi | TEST AMAÇLIDIR.

Açıklamada da bahsettiğim gibi tamamen test amaçlıdır. Değerlendirirseniz sevinirim :D
  8. DaxterMorgan

Minecraft Animasyon Rehberi-Rig Tasarımı Rehberi

Öncelikle herkese merhaba :D Bir ara bahsetmiştim,rig tasarımı ile ilgili rehber çekebilirim diye. şu an başlamış bulunuyorum. Rehber tamamen Türkçe ve yapılacak rig tamamen Türkçe olacaktır. Sorununuz olursa yazabilirsiniz :D...
  9. DaxterMorgan

Minecraft Animasyon Rehberi-[Cinema 4D]Animasyon Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Videoda da bahsettiğim gibi animasyon hakkında bilmeniz gereken küçük ayrıntıları anlattım. Fazla değil ama yine de işinize yarayacağınızı düşünüyorum :D Eğer eksiğim varsa veya bilmediğiniz bir şey varsa yorum olarak yazabilirim,mutlaka cevaplayacağım. Her neyse,işte video :D
  10. DaxterMorgan

Cinema 4D-[Denemedir] Minecraft Assassin's Creed[Wallpaper]

Tam olarak wallpaper denemez ama yine de paylaşmak istedim :D Sade olmasının daha iyi duracağını düşündüm o yüzden sahne eklemedim :D
  11. DaxterMorgan

Minecraft Animasyon Rehberi-[Cinema 4D] Karaktere Saç Ekleme

Bu videoda karaktere saç eklemeyi gösterdim.Yapımı gayet basit :D
  12. DaxterMorgan

Oyun Canavarı-[Cinema 4D] Render Ayarları ve Mineways

Animasyon yapmak isteyenler için iyi bir başlangıç videosu olabilir :D Bakabilirsiniz
  13. DaxterMorgan

Oyun Canavarı-[Cinema 4D] Render Ayarları ve Mineways

Cinema 4D kullananlar varsa bir kaç şey öğrenmek için bu videoyu izleyebilirler İyi seyirler :)
  14. DaxterMorgan

Herobrine Cinema 4D Çalışması

Resim;
  15. DaxterMorgan

Cinema 4d-Herobrine

Ne kadar güzel oldu veya olmadı bilmiyorum ama paylaşmak istedim :D
  16. DaxterMorgan

Minecraft HD Arkaplan

Bu resim tamamen kendi yapımımdır fazla kalitesi olmadı ama hd yapmaya çalıştım.Yeterince sade tutmaya çalıştım.Ek olarak enderman ekledim.Yorumlarını belirtirseniz sevinirim :D Fazla iyi olmadı fakat yine de paylaşmak istedim :D
  17. DaxterMorgan

Oyun Canavarı-Kanal Tanıtımı

Herkese merhaba,kanalımızı tanıtmak için bu konuyu açıyorum.Kanal içinde çeşitli videolar var,üstelik rehber videoları da var.Kanala buradan ulaşabilirsiniz,bir kaç videosunu da aşağı da paylaşacağım. Kanal; http://******/1gCfTUw -Minecraft Survival Serisi...
  18. DaxterMorgan

Minecraft Shaders Mod Yükleme Rehberi

Merhaba,eğer minecraft için shaders modu yüklemek isteyenler varsa bu videomuzu izleyebilirler,izlemek istemezlerse açıklama kısmında 1.6.2 için link bulunuyor,orjinal konusuna bakarak daha iyi yükleyebilirler
  19. DaxterMorgan

Skyblock-Minecraft Animasyonu

Kolay olduğu için bu animasyon üzerinden gelişmeye çalıştım fakat ne kadar güzel oldu bilemiyorum :D Burada da paylaşmak istedim
  20. DaxterMorgan

CaptainSheep-Cinema 4d Yürüyüş Şekli Rehberi

Merhaba,animasyonlarımız için farklı bi kanal açmıştık ve bu kanala arada rehber videoları yüklenecek bu da onlar bir tanesi :D
  21. DaxterMorgan

Oyun Canavarı-Notch Uçmayı Denerse[Minecraft Animasyonu]

Merhaba,bi ara cinema 4d programı ile yaptığım bi yürüyüş testi vardı.Bende daha iyi şeyler yapmak için arada kısa animasyon denemeleri yapmaya çalışıyorum ve bu da onlardan bir tanesi.Eğer beğendiyseniz lütfen yorumlarınızı belirtin. Yürüyüş Testi; Notch Uçmayı Denerse[Animasyon Denemesi];
  22. DaxterMorgan

Oyun Canavarı-Cinema 4d Steve Rig(Tamamen Türkçe)

EDIT:Yeni Versiyon https://forum.gamer.com.tr/konu/oyun-canavarı-cinema-4d-steve.184959/ Merhaba,sanırım forumda cinema 4d programı için rig arayanlar vardı ve Türkçe kısıtlı bulunduğu için ben de bir tane yapayım dedim.Kesinlikle bedavadır,vereceğim videonun açıklamasında linkini...
  23. DaxterMorgan

If Herobrine Was Real-Oyun Canavarı

Merhaba,baya önce düşünüyorduk böyle bir video yapmayı fakat ne kadar güzel oldu bilemem :D Sadece burada paylaşmak istedim,iyi seyirler
  24. DaxterMorgan

Minecraft Animasyon Yürüyüş Testi

Merhaba,animasyon çalışmaları için yaptığım bi yürüyüş şekli var ve burada da paylaşmak istedim,nasıl olmuş değerlendirebilir misiniz?