Arama sonuçlarınız

1. boniobn

texture pack önerirmisiniz ?

en güzel olan texture packlardan önerirmisiniz default tan sıkıldım
  2. boniobn

bir şey inşa ederken hemen sıkılıyorum

bir tane kale yapmak istiyorum fakat yarısında bırakıyorum ve sıkılıyorum bunu nasıl çözebilirim genellikle worldedite alışkındım
  3. boniobn

minecraft local server sorunu

eskiden minecraftta daha az lag vardı şimdi daha fazla var nedeni nedir ve sanırsam local server açıyormuş single playerdede normal offline olmuyormu ?
  4. boniobn

Minecraftım açılmıyor :(

ne zaman oyunu acıp starta bassam oyun bu hatayı veriyor oyunum premium
  5. boniobn

jailde nasıl adamların hareket etmesini sağlayabilirim ?

jailde hareket etmelerini nasıl sağlayabilirim ? birde nasıl bir jaile odalar yaptım her adamı 1 odaya nasıl atacağım ?
  6. boniobn

tabelalı shop plugini lazım

chestsiz tabelalı shop plugini lazım resim tablolu
  7. boniobn

bukkit serverim için market plugini lazım

market plugini lazım eşya cerceveli altındada tabela olanı bilenler link atabilirmi ?
  8. boniobn

Wg Yardım

Arkadaşlar simdi ench basma bölümü yaptım ama o bölgeyi wglemem lazım wglediğimdede adamlar büyü masasını kullanamıyor nasıl yapabilirim ?
  9. boniobn

yetkileri nasıl ayarlayabilirim ?

bukkit server kurdum nasıl yetkileri ayarlayabilirim ?
  10. boniobn

Moralim Bozuldu Of Ya

arkadaşlar şimdi dün arkadaşlar konusuyordum bayadır konustum sonrada onunda arkadası vardı onlada konusuyordum fakat dün dediki o onla konusma o kötü birisi dedi bende onun iyi oldugunu söyledim oda benmi omu dedi sonrada konustuk sen dedim bende diğer gün facede küfür yagdırmıs ve...
  11. boniobn

Minecraftı Nasıl Satın Alabilirim

arkadaşlar şimdi ben hic kredi kardıyla hic oyun almadım çalınır diye korktum ondan almadım şimdi minecraft almak istiyorum kredi kartı çalınırmı numarası falan bide paypaldanmı açmak lazım ordan açmak lazımsa nasıl açabilirim diğer kredi kartları nasıl ? bana cok iyi anlatacak bir kişi...
  12. boniobn

arkadaşlar minecraftı nasıl satın alacağım ?

ben minecraftı satın almak istiyorum sitesinden fakat ben bu güne kadar hic kartla bilgisayardan alışveriş yapmadım detaylı anlatacak olan varmı nasıl alabilirim güvenlimi ?
  13. boniobn

group manager lazım

group manager linki istiyorum atabilirmisiniz ? bulamadım
  14. boniobn

internal server error

arkadaslar open to lanla server actım modlu fakat internal server error sorunuyla karşılaştırdım napabilirim (önceden oluyordu simdi olmuyor eskiden hamachi degisiki sonra silip yükledim en eski haline geldi )
  15. boniobn

süper default hd texture pack

arkadaşlar bu texture packı ben bulmustum cook öncedne cok guzel normal minecraft default fakat bloklar o kadar büyükki normalden bide cok guzel görüntülü youtube den girin daha fazla göstere tiklayip ordan downlaod texture pack a tıklayın siteye yönlendircek.
  16. boniobn

Iceriii Gelinnnnnnnnnnnnnnnn

%000000000000000000000000000000000 lag ve her istediginiz server var normal modlu animal bikes vb bide bukkit bu kadar muhteşemdir ve cok eğlencelidir istyenler yourmlara istiyorum yazıp özel mesaj atsınlar
  17. boniobn

Yeni Bukkit Serverimizzz

arkadaşlar gelin bukkit serveri actım 1.4.5 muhtesem baya yükledim plugin ve 0 lag fakat hamachi lidir bukkit2123 sifrede 111 hadi bekleme kosssssss
  18. boniobn

Arkadaşalr Iceriiiiiiiiiiiiiii

http://www.youtube.com/watch?v=2O86_0sR0lE bu şarkının ismi ne
  19. boniobn

Arkadaşlar Yeni Serverime Merhabaa Deyin !

modlu serverim yeniden birlikte fakat bu sefer siz yapmıcaksınız ben yapcam kardeşler teamla d
  20. boniobn

Arkadaşalar Iceriiiiiiiiiiiiii

tekkit server kurmaya kararr verdim
  21. boniobn

Arkadaşlar Cok Cok Cok Cok Cok Özür Dilerim

arkadaşlar simdi siz sorun yasadınzı icin bende aklıma bisi geldi kapatcam en iyisi yeni konu acip mod yukleyemeyenlere skydaz dan önercem bilemyenler icin bundan sonra kendi konumda resimli anlatım ve video suncam ve indirme linklerinide vercem sorun yasamicanıoz simdi istediginiz modları...
  22. boniobn

Arkadaşlar Yardım

arkadaşalr servera giriyor arkadasım girerken internal server error diye bir sey geliyor bunun çözümünü bilenyazsın
  23. boniobn

Hamachi Server Survivaldir 100 100 Ve Modludur

animal bikes mo creatures mutant creatures dragon mouths modları avrdır herkesi bekliyorum yoruma tamam yazanlara ipi ve hamachi adı sifresini verecegim hadi cabuk ol eglencesein bekliyor ! bu arada herkes burdan yazdıgım modları indirmesi lazım bu siteden ismini yazıp bulabilirsiniz...
  24. boniobn

Arkadaşlar Hemen Girin Yeni Serverim Karşınızdaaaa

arkadaşlar yeni serverim cok guzel sizin istediginiz modları yukleyecegim suan animal bikes yüklü kardesler isteyen yazsın mesaj atsın sv yi acacam acık zaten modlu server kurdum yalan degildir isteyenler yorumlara evet yazsınlar ipi ve hamachi agın ıvercem bu arada hamachilidir fakat modludur
  25. boniobn

Arkadaşlar Hemen Girin Yeni Serverim Karşınızdaaaa

arkadaşlar yeni serverim cok guzel sizin istediginiz modları yukleyecegim suan animal bikes yüklü kardesler isteyen yazsın mesaj atsın sv yi acacam acık zaten modlu server kurdum yalan degildir isteyenler yorumlara evet yazsınlar ipi ve hamachi agın ıvercem bu arada hamachilidir fakat modludur