Arama sonuçlarınız

1. Emir0715

Kuruluş | Adventure Map | by Baturkmez

birine girdim altıma sıçıyodum A:SFSA:
  2. Emir0715

Aga oynamadım oyle haritalarbulamadım cunki varsa bi link atta :D
  3. Emir0715

Baturkmez şimdiye kadar oynadığım en iyi adventure map çok güzel olmuş ellerine sağlık birazdaha uzun olsaymış keşke 15 dk da bitti :D
  4. Emir0715

| KÜÇÜK KIZ | - | HORROR MAP | ßy Sakarat15 |

Sakarat Çok başarılı bir çalışma olmuş Devamını getirmeni dilerim :)
  5. Emir0715

CriminalPvp.nitrado.net pvp nin kalbi Alımlar içerde

Rehber Ad: Emir Sinan Soyad: İşler *Yaş: 13 *Skype: emir sinan işler *Tecrube: tecrübem çok iyidir. Yani oyuncular arası iletisimi kolay kurup dostça davranırım. Unutmamerikai burda herkes eşit.
  6. Emir0715

[M]ine[P]axs - Server alımları başlamıştır. Namepaxs sunar...!

Rehber olarak form; Ad: Emir Sinan Skype: emir sinan işler Premium/Crack: Crack Kaç Saat Durabilirsin Serverde: 3-4 saat (pazar hariç) Kaç Serverde Çalıştı: 3 Eklemek İstediği: Daha Güzel Bir Oyun Sağlamak.
  7. Emir0715

Rehber Arayan Buraya!

Rehber Arayan Buraya!
  8. Emir0715

>JagerCraft< " 1 Admin 1 MOD 1 Builder 1 Rehber 2 Reklamci " ^^Büyük Ailemiz^^

REHBER: AD: Emir Sinan SOYAD: İşler NEDEN BIZ ?: Server güzele benziyor, güzeldirde. Ellerinize Sağlık Simdiden TECRUBENIZ? : Wg de biraz sıkıntılıyım o kadar. Geri herseyi biliyorum, bilmediğim bisey cıkarsada 10dk da nete bakıp geri cevaplamaya çalışıyorum. OYUNCULAR ILE ARANIZ: oyuncular ile...
  9. Emir0715

| AnkaCraft 7/24 Online Yetkili Alimi | [Tecrübeli,Tecrübesiz]

Rehber olarak form; Adi Soyadi: Emir Sinan İşler Skype: emir sinan isler Premium/Crack: crack Kaç Saat Durabilirsin Serverde: pazartesi: 3-4 saat salı-çarşamba-perşembe: 2 saat en fazla Cuma, Cumartesi: 5 saat pazar: belki Gercek Yaşiniz: 13 Kaç Serverde Çalıştı: 3 Eklemek İstediği...
  10. Emir0715

Çok Acil Lütfen Yardım Edin!

tamma zaten sv ye build falan aranıyodu :D Hamachi Ağları: Future-Minecraft 1 Future-Minecraft 2 Future-Minecraft 3 şifre 123 İD: 25.72.59.255
  11. Emir0715

hamachi
  12. Emir0715

Arkadaşlar... Benim bukkit hamachi serverim var arsa satmak istiyorum ama satamıyorum simple region market wg we iconomy hepsi var söle yaziyorum olmuyo [Sell] arsa 10000 tabelaya yaziyorum ama free diyo bedavaya alıyolar sonra nasıl yapacam bu sorunu bi yardımcı olabilirmisiniz?
  13. Emir0715

==ZapCraft== [7/24] Server Bekleriz...

Mod Ad ve Soyad : Emir Sinan İşler Yaşiniz :12 Mc yi Kaç Yil Oynuyorusnz : 2 yıldır oynuyorum Kendinizi Bize Tanitirmsnz :12 yaşındayım.Minecraftı Seviyorum. Arkadasla beraber kendi svmiz var. ama yapım asamasında. Niye Sizi Seçmeliyiz :Oyunda Çok İyiyim. Oyuncuların sorunları olduklarında...
  14. Emir0715

Çok İyiyim Knklar

Çok İyiyim Knklar
  15. Emir0715

SİSTEM BELİRTİLEN YOLU BULAMIYOR

aynı sorun bendede var lütfen yardımcı olun!!!!