Arama sonuçlarınız

1. B

Teknosa Turuncu Sans

https://apps.facebook.com/teknosaturuncusans/?refc=4065f35b-550e-4580-bc1b-eddf9e7d9bbe&sid=100006451646604 Beyler İse Yariyo galiba Teknosa Bazi bebeler gibi fake yapmaz..
  2. B

Sw Kurdum Builder,arkadaş Lazım

AutoJoin e aldim ben yemek yiyecem...Umarim bekletmem.....
  3. B

Sw Kurdum Builder,arkadaş Lazım

Ad:Ziya Soyad:(Gereli mi ) Yaş:16 kaç senedir mc oynuyorsun?:2011 yılından beri... dost olabilirmisin:Tabi ama karsimda Adam gibi biri varsa ...
  4. B

Nitrado Craft Yeniden Sizlerle

tek kendin mi giricen lan white list kaldir ...
  5. B

Nitrado Craft Yeniden Sizlerle

Dayquizt ekle whitelist e...
  6. B

2 Kişilik Minecraft Skype Zorunludur.

Dayquizt <------ ekle
  7. B

Puzzle Vb. Map Yeni Hamachi Aglarla Devam Ediyor...

onuda biliyom fakat duzenle yaptigimda yine kim bakacak o sw ye dk basi konu ekleniyor...
  8. B

bunda yeni hamachi aglarin oldugunu da yazdim ...
  9. B

Puzzle Adventure Parkur Mapler Oylarla Seciliyor...

Sa beyler Hamachi bukkit actim ve oylama yaparak nasil bir tür map istedigimizi oyluyoruz kazanan map oynaniyor OlymposGaming sifre 123 OlymposGaming-1 sifre 123 OlymposGaming-2 sifre 123 OlymposGaming-3 sifre 123
  10. B

Ey Yüce Allah Şu Saatte Hiç Hamachili Server Yokmu ?

YENİ KONU ACTİM GELİN BAKİN ADVENTURE , PUZZLE , PARKUR NE İSTERSENİZ OYNARİZZ
  11. B

Map secmeleri birazdan basliyacaktir
  12. B

Ey Yüce Allah Şu Saatte Hiç Hamachili Server Yokmu ?

yeni konu actim 4 ag var puzzle vb. maplar oylarla secilecek akın edin konuma begenmeyi unutmayin...
  13. B

Beyler az once actigim serverda fazla istek oldugundan aglar 4 tane oldu simdi gelirseniz oylama ile map secicez...OlymposGaming sifre 123 OlymposGaming-1 sifre 123 OlymposGaming-2 sifre 123OlymposGaming-3 sifre 123
  14. B

Hamachi Puzzle Vb Map Indirip Oyniyacaz...

S.a minecraft severler canım sıkıldı minecraft survival oynarken aklıma neden teke oynuyom ki dedim ve sizi de cagiriyorum bir tane hamachi agı actim 5 kisi yeter.Map oyniyacaz puzzle falan Eglenmek istiyen arkadaslar gelebilir...OlymposGaming sifre 123 OlymposGaming-1 sifre 123...
  15. B

Servere Builder Aranıyor(albertscraft)

Kralmosa 3 yıldır Minecraft mı oynuyon?? Oyun 2011 yılında piyasaya sürüldü...
  16. B

Servere Builder Aranıyor(albertscraft)

Adı : Ziya Yaşı :16 Oyun Bilgisi(we,wg) :En iyisinden Builderlik BilgisiEn iyisinden Oyunu ne zamandır oynuyorsunuz? :2011 yılında Minecraft ciktigindan beri Birkaç yapıt resmi(Varsa koyun yoksa yok deyin) :Servere basladigimda zaten fark anlasilacak Skype(Zorunlu) :Dayquizt
  17. B

Serverimiz Açılacak Builder Alımı Vardır

adınız: Ziya yaşınız: 16 skype adınız: Dayquizt tecrübeleriniz: 2011 yılından beri kendimi gelistiriyorum... şu ana kadar yaptıklarınızın fotoğrafı: Suan Foto yok ama servere baslayinca zaten Dayquizt farkı anlasilacak... daha önce nerelerde builderlik yaptiniz: Kendi Serverlerimda
  18. B

12w41a !!!

12w38a ile idare ediyordum ben saol ama biraz acıklasan daha ii olurdu
  19. B

1 Saat Sonra?

Babamla ben yatmiycam kavgasi edecem :D
  20. B

Alttaki kullanıcıya soru sorma oyunu

Bana Sorsaydi Evet :D Alttaki en son pecete ile ne yaptin?????? :D :D :D :D
  21. B

TürkçePluginArşivim 1.3.1'de çalışıyor // Dimmi

skype ekledim bir kac sorum olacak
  22. B

TürkçePluginArşivim 1.3.1'de çalışıyor // Dimmi

skype ekledim bir kac sorum olacak
  23. B

1.3.1 plugin

Sa beyler bana minecraft 1.3.1 bukkit server plugin atacak var mi ???
  24. B

Bukkit Server AutoSaveWorld

Sa Minecraft fanlari bana bukkit server AutoSaveWorld plugin i lazim acilllll !!!Not:Minecraft 1.2.5 Simdiden tesekkürler...