Arama sonuçlarınız

1. B

PROXY ALGILANDI ACİL YARDIM LÜTFEN

Arkadaşlar bir sw ye girdiğimde giriş yapılıyor diyor ve ondan sonra proxy yakalandı(kaynak bilinmiyor) yazısı çıkıyor çok acil benim için önemli bir sw lütfen yardım edin..!
  2. B

Faction Wars ''InvadersCraft''

Arkadaşlar birçok plugin vardir.Hepinizi beklerim.10 kişi olunca event. invaderscraft.zapto.org
  3. B

Yardım!! Tüm oyunculara you dont have acces the command hatası!!

Arkadaşlar benim serverimde neden bilmiyorum ama 2 gündür hiçbir şey ellemediğim halde oyuncular tpa atsada warp yapsada bütün komutlara you dont have acces the command hatası veriyor server.Ben admin olduğum halde bende aynı hatayı alıyorum.Lütfen yardımcı olun.!
  4. B

Can't Reach Server Yardım ...

Arkadaşlar bukkit serverime ben girebiliyorum ama başka arkadaşların giremiyor ve sorduğumda onlara can't reach server hatası veriyor diyorlar. Not:Online mode: false ,Güvenlik duvarım kapalı, Denemek isteyen arkadaşlar invaderscraft.zapto.org
  5. B

Hamachisiz Bukkit Vip Ayarlama Yardımm !

Arkdaşlar ben VİP satışı yapmak istiyorum.Plugini sanırım GroupManager ve benim serverimde var. Yetkilerini nasıl bulabilirim acil yardım lütfen..
  6. B

Server LOGLARINA BAKMA VEYA SERVER GEÇMİŞİNE BAKMA YARDIM

Arkadaşlar oynucular şifrelerine ve serverin geçmişine nasıl bakabilirim neler olmuş diye ?
  7. B

AssasinsHQCraft

Arkadaşlar denemk için açtım bu serveri.İlk giren 2 kişiye adminlik. Ağ Kimliği: AssasinsHQCraft Şifre: 123 İp:5.115.94.156 Admin:Talha