Arama sonuçlarınız

1. B

MineZ server ip si bilen içeri girsin lütfen ...

Ozaman bende şuanki hiç olmıyan minez serveri kurarım vds li
  2. B

MineZ server ip si bilen içeri girsin lütfen ...

Merhaba arkadaşlar .MineZ sever ( malum cracked launcher kullanıyoruz ) ip si bilenler yazabilirmi lütfen ?
  3. B

çekiliş var

altta atıcağım kanalda 100 , 200 ve 300 abonede çekiliş var 100 abone : left 4 dead 2 200 abone : the walking dead 300 abone : GTA IV link : www.youtube.com/OyunTesisleri
  4. B

steam hediye atabilecek varmı ?

eklicekmisin skype ?
  5. B

6. B

Steamda hediye oyun atana teamfortress2 de item verebilirim 2 veya 3 tane Steam hesabım : yusufakyol1
  7. B

Serverimde arsa satmak için bana yatdım edin :(

ben arsa satmayı bilmiyorum lütfen biri öğretsin skype : yusuf.akyol16
  8. B

Garry's Mod 10 Oynicak Içeri Gelsin :d

Merhaba arkadaşlar ben yusuf :D benimle Garry'smod 10 oynamak istiyorsanız skype : yusuf.akyol16 ekleyin :) serveri ben açıcam
  9. B

Bizimle Video Çekicek Kız Lazım :)

yok fesatlıktan değil :D daha çok like gelsin diye :D
  10. B

Bizimle Video Çekicek Kız Lazım :)

Konunun başlığında yazdığı gibi . yaş farketmez skype:yusuf.akyol16
  11. B

Lütfen girin :(

skype varmı kardeş
  12. B

Lütfen girin :(

Yaa ben server yapıyorum hamachili ve son 2 gündür server açılmıyor ayarlarını değiştirmedim tıklıyorum açılmyor ekranda gelmiyon neden kaynaklanıyo olabilir skype :[email protected]
  13. B

bi mod hakkında lütfen içeri

ya bakın şimdi normal minecraft ama bunda o alttaki 9 tane karegiğin sağında ve solunda birertanedaha vardı ona mesela soldakine kılıç sürükledin sağdakinede kılıç 2 elindede kılıç oluyo ve sol tıkladığında soldaki sağ tıkladığında sağdaki vuruyo
  14. B

minecraft film çekmek isteyenler

bir film çekicez yardım pls pls pls skype: yusuf.akyol16 upupupupupupup
  15. B

bi mod hakkında lütfen içeri

ya arkadaşlar ben bu minecraft a başlarken arkadaş bi mod yüklemişti adını unuttum elimize 2 tane sey alabilioduk
  16. B

Serverim hakkında lütfen gelin

Merhaba arkadaşlar ben yusuf ben server açtım fakan kimse bir şey kıramıyo normalde kırıyolardı 1 aydır sonra 2 gündür bir şey kıramıyoruz op uz bir şey koyuyoz ama kıramıyoz plugindenmi kaynaklanıyo help mee !!!!
  17. B

modlardan anlıyan varsa içeri

Worldedit olduğunu bende biliyorum komutu ney ?
  18. B

bilgisayarım hakkında lütfen gelin :(

ya beyler benim masa üstü pc vardı babam çok oynuyom diye ekran kartına bağlı oaln hani şu vidalarını sıktırdığımız kabloyu bi çekti ekran kartı yamuldu :( her neyse dün kurdum ekran açılıyodu pc mis gibiydi sonra net e bağlamak için başka yere kurdum tıkladım açıldı normal olarak başlattım masa...
  19. B

beyler don't starve oynıyan varsa bir şey sorcam skype:yusuf.akyol16 ekleyin acil çok korkuyorum :(

beyler don't starve oynıyan varsa bir şey sorcam skype:yusuf.akyol16 ekleyin acil çok korkuyorum :(
  20. B

don't starve hakkında yardım lazım :(

beyler konuyanlış yere açıldı biliyorum yer bulamadım ya ben eşya yapcamda şu üstte ampul var ondan gerekli onu nasıl yükseltçem?
  21. B

beyler yalvarıyorum girin :(

rayandu06 görüyoruz seni hunter craft ta
  22. B

beyler yalvarıyorum girin :(

ya bakın imdi benim önceden alınmış masa üstü vardı laptopta kastığı için kurmuştum bide ben yanlışlıkla ekran kartıtın şenie ayağım takılınca bozulmuştu ama açılıyodu her neyse sonra hatırladım wireless i viyanaya götürmüştüm sonra modem in orayaka kurcaktım sökmtim herşeyi sonra modemin oraya...
  23. B

serverimle ilgili lütfen gelin :(

bukkit.org da var bide ben /manu felan yazıyom sadece adım kırmızı oluyo başında admin yazmıyo
  24. B

minecraft survival oynamak isteyenler içeri

server hamachi ve 3 kişi varız 2 kişi arıyoruz skype:yusuf.akyol16 skype yoksa bırak okuma yaş 13 le 15 arası ekleyin görüşelim