Arama sonuçlarınız

1. HPotter

Sunucu Kapandı.

PratikOyuncu - 1.7/1.8 - 7/24 Hayatta Kalma Sunucusu Sunucu IP: 5.62.126.58:10600 Sürüm: 1.7/1.8 Alabileceği Kişi Sayısı: 16 (Başlangıç olarak) --------------------------------------------------------------------------------------- Herkese selamlar! Bizim amacımız, Türkiye'de ki "Hayatta...
  2. HPotter

Filmimiz için oyuncu arıyoruz! (Yeterli katılım olmadığı için iptal edilmiştir.)

(Bu bölümün konusu video, film vb. olunca burada da konu açalım dedik.) Herkese selamlar! Biz, bir kaç arkadaş film çekmek istiyoruz. Harita, hikaye, kayıt programı falan her şey hazır. Tek eksiğimiz, oyuncu. Bunun içinde sizlerden bir kaç kişi katılabilir diye umuyoruz. :) Öncelikle...
  3. HPotter

Filmimiz için oyuncu arıyoruz!

Herkese selamlar! Biz, bir kaç arkadaş film çekmek istiyoruz. Harita, hikaye, kayıt programı falan her şey hazır. Tek eksiğimiz, oyuncu. Bunun içinde sizlerden bir kaç kişi katılabilir diye umuyoruz. :) Öncelikle çekeceğimiz film/dizi, basit bir film olmayacak. Kötü mikrofonlardan saçma...
  4. HPotter

1.8 Towny ve Essentials Eklentisi, YARDIM!

Öncelikle konuma göz attığınız için teşekkür ederim. İkinci olarak ise, bu iki eklentinin 1.8 olanını yaklaşık 1 haftadır arıyorum. Towny eklentisini arkadaşım verdi ama ayarlayamadım, yani sorun çıkıyor. Essentials eklentisini ise spigottan "Essentials SNAPSHOT" olarak bulabildim. Ancak bu da...
  5. HPotter

Çekirdek sunucumuz için UZMAN Pluginer alımı

Merhaba arkadaşlar, Başlıkta da bahsettiğim gibi çekirdek (hub) sunucumuz için uzman bir pluginer arıyoruz. 15+ yaşında, plugin bilgisi çok iyi, çekirdek sunucular konusunda bilgisi iyi olan birini istiyoruz. Başvuru Formu: Ad: Soyad: Yaşınız kaç?: Kaç adet sunucuda çalıştınız?: Neden sizi...
  6. HPotter

RulingCraft/7-24 Nitrado/Survival Sunucu/ruling.minecraft.to

Biz kimiz? Bizler oyunculara lagsız ve sıkıntısız survival deneyimi yaşatmak isteyen üç kişilik bir ekibiz. Bu nasıl olacak? Sizler için bir sunucu hazırladık. Sadece survival. Herhangi bir warp yok. Spawn ormana açılıyor direk. Buradan vahşi dünyadaki eviniz yapmak için uygun yer...
  7. HPotter

/CesurTürk/1.7.2 Hamachisiz Lagsız VDS Tamamen Hayatta Kalma Sunucusu

Biz kimiz Bizler oyunculara lagsız ve sıkıntısız survival deneyimi yaşatmak isteyen üç kişilik bir ekibiz. Bu nasıl olacak? Sizler için bir sunucu hazırladık. Sadece survival. Herhangi bir warp yok. Spawn ormana açılıyor direk. Buradan vahşi dünyadaki eviniz yapmak için uygun yer...
  8. HPotter

SpamGuard yardım

Selam yine ben :S Sunucumda spamguard eklentisi var. Bu gayet iyi çalışıyor fakat oyuncular bundan şikayetçi. Bende kaldırmak istedim ancak plugin listesinde görünmüyor. Ama birisi ard arda yazı yazınca hemen kick yiyor. Bunu nasıl kaldırabilirim veya ayarlayabilirim? Yardım lütfenn
  9. HPotter

PratikOyuncu-7/24 Klan Savaşları-Lapisli-Reklamcı alımı var! 15 Kişide VIP Çeklilişi!

Amacımız nedir? Son zamanlarda “lapis ile para kazanma” yöntemi çoğu sunucularda kullanılmaya başlandı. Lapis kullanarak emek harcamadan kısa zamanda para ve xp kasmak gerçekten çok kolay. Bizim amacımız ise lapis dışında para ve xp kazanma yolları olduğunu göstermek. Ancak oylama sonucu lapis...
  10. HPotter

Citizens plugini çalışmıyor!

Sunucuma citizens plugini yükledim ancak /npc komutunu girdiğimde hiçbirşey olmuyor, hata da vermiyor, bir şey yazmıyor. Citizens.jar dosyasındaki meta-inf'ide sildim, plugini silip tekrar yükledim ama işe yaramadı. Yardım lütfen!!!
  11. HPotter

Authme çalışmıyor!!!

Öncelikle selam, Sunucumdaki AuthMe plugini önceden sorunsuz çalışıyordu. Ancak bi reload atınca bozuldu ve şu anda login olmanız gerekmeden oynayabiliyorsunuz. Yenisini indirdim ama yine aynı sorun. Yardum lütfen!!!!
  12. HPotter

Chat ile ilgili bir plugin arıyorum!!!

Geçenlerde bir sunucuda gördüm. Biri küfür ettiği zaman konuşma bölümünde farklı yansıyordu. Mesela "Ananı s.." derse "Dayak yemeyi severim." gibi görünüyordu. Pluginin ismini kurucuya sordum ancak yanıt alamadım. İnternette de bulamadım. Bilen varsa söyleyebilir mi??? :D Teşekkürler
  13. HPotter

Sunucumuzda item frame sorunu (eşya çerçevesi)

Herkese merhaba biz arkadaşlarla sunucumuzu hazırlarken bi sorun oldu. Markette normal bir oyuncu eşya çerçevesine sol tıkladığında eşya ordan düşüyor. Başa sunuculara baktım ama onlarda böyle bir sorun yok. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Teşekkürler :)
  14. HPotter

MoonCraft - 1.6.4 Faction Server - Rehber ve Reklamcı alımları var!

Sunucumuz bugün açılmıştır. Rehber ve Reklamcı alımları vardır. Skype zorunlu, mikrofona gerek yok. IP: 91.121.62.31:1392 Alınan yetkililer vaatlerini yerine getirmezse görevden çıkarılır. Reklamda bulunması gerekenler: PlotMe Vardır. Açılışa özel eğlenceli eventler! Açılışa özel indirimli VIP...
  15. HPotter

[★]DarkingCraft[★]Faction[★]1.6.2[★]Lapis Sistemi[★]10 Kişide EVENT![★]

DarkingCraft [★] 7/24 AxiTR Server [★] Warp Lapis [★] 32 Adet Warp [★] İlgili Adminler [★] IP: 192.95.33.195:3330 [★] Gel ve sunucumuzu kendin gör! [★] 10 Kişide EVENT var! [/url][/IMG] [/url][/IMG] [/url][/IMG]
  16. HPotter

Carpe Diem - Axi TR Güvencesi ile muhteşem bir factions deneyimi! IP İçerde!

***=Carpe Diem=*** **Günde en az 3 kere event** **Lapis ile kolay para (300 Lapis 2,5K)** **Hammadde** **Yakında gelecek olan PlotMe ile sınırsız arsa** **MegaVIP'lere p4, Kralkurt-vampir'e bless set** **Rehberlerde ve Kralkurt-vampir'lerde FLY** Hepsi ve daha fazlası için || || \||/...