Arama sonuçlarınız

1. qlawing

2018 olmuş

2018 olmuş
  2. qlawing

1.8 için single için inşa modu

kurmayı beceremedim
  3. qlawing

sp için mod 8 10 harita yaparım düzenler sunucu açabilirim
  4. qlawing

Çok uzun bir aradan sonra minecraft'a döndüm ve sunuculara bakayım dedim ve hepsi birbirinin aynısı 1.2.5 zamanını özlediğim için kendi haritamı kendim yapıcam bu yüzden işimi kolaylaştıracak inşa modu lazım adını hatırlamıyorum tahta balta ile kod yazınca o alanı doldurup silebiliyorduk o mod...
  5. qlawing

2017den sa

2017den sa
  6. qlawing

Uyumlu mu ?

çalışmaz demiyorki o performansı alamazsın sonuçta alamayacağın performansa ekstra para vermeye gerek yok anakartını yenileyemezsin sonuçta
  7. qlawing

Technic Launcher Sorunu

aynı sorun bendede var
  8. qlawing

Ön Gösterim Minecraft Hikaye Modu Neredeyse Hazır!

orjinal mc satın alanlara bedava geliyor mu bilmiyorum ama gelmiyorsa yapmaları lazımdı çok saçma olucak
  9. qlawing

toplama kasa yardım

sistem için teşekkür ederim bugün hayırlısıyla almayı planlıyorum sistemin bi 7 yıl daha götürmesini istiyorum açıkçası birde son bir soru olucak internetten bir ara minik bir modem almıştım evde herkes 6mb internet çekiyorken ben nadiren 0.5 genelde 3mb alıyordum inetnet hızını bu bilgisayardan...
  10. qlawing

toplama kasa yardım

tavsiyen için teşekkürler bozula bozula dolar 3tl iken bozuldu
  11. qlawing

toplama kasa yardım

yani ona 900 küsür tl vermek zoruma gider 2.5 2.7tlye vs 1 tane kasa toplayabilir misin ekran akrtından kısmadan
  12. qlawing

toplama kasa yardım

merhaba arkadaşlar sürekli kullandığım 7 yıllık parçalarını değiştirip değiştirip kullandığım bilgisayar 2gün önce çalışmamaya başladı yakın zamanda almayı düşünüyordum sizden kasa toplamam için yardım istiyecem sizden sadece toplama kasa isteyeceğim kendim topladım fakat her şey birbirine...
  13. qlawing

eski sunucuların tadı yok artık oyunun da tadı yok

eski sunucuların tadı yok artık oyunun da tadı yok
  14. qlawing

[İstek]Crackshot

kısacası kod bilmiyorsan yapamazsın crackshot forumundan gönüllü insnalar kendi yaptıklarını paylaşıyordu zamanında yapmıştım tek yanlış haraketin silahları bozuyor ve devre dışı bırakıyor bulaşma derim illa kullanıcam dersende klasik ekli silahları kullan
  15. qlawing

Fenerbahçe otobüsüne yapılan saldırı

fenerbahçeliler vs konuşmasın diyorsunuz ama kendi hatalarınızada bakmanızı rica ediyim (burak yıldırım öldürülen fenerbahçeli genç)
  16. qlawing

doğrudur

doğrudur
  17. qlawing

Biyoloji ve Fizik Arasındaki Garip İlişki (!)

ein almancada 1 demek değil mi .s yani demek oluyorku onlar birebir
  18. qlawing

Yapılmasını istediğiniz skript var mı?

true story bro
  19. qlawing

plugin ilede yapabiliriz ama herşeye yapılabilir demeyin yapabiliyorsan yap yapamıyorsan söyleme
  20. qlawing

Ne alırdınız?

excalibur olabilir replica master sword olabilir
  21. qlawing

arsa satın al diye bir komut ile 10x10 otomatik alıp 4 köşeyede herhnagi blok koyup wg atan bir skript isterim :D
  22. qlawing

Tablete Format Atarken Şarjı Bitti

eğer ipad ise tekrar güncelleme ekranı gelir ve ilerlemezse tuş kilidine ve ana tuşuna (home) basılı tut
  23. qlawing

BİR BÜYÜCÜ OLSAYDINIZ ÜSTTEKİNİ NEYE ÇEVİRİRDİNİZ?

saksıya çevirirdim
  24. qlawing

Büyük Projeler İçin //// Geri Döndüm :D

nedense herkes proje yapıyorda hayata geçeni görmedim hiç
  25. qlawing

Minecraft Kurtuldu!

üzülsem mi sevinsem mi bilemedim