Arama sonuçlarınız

1. D

Minecraft Hızlı Yapı - Medieval House

Minecraft serverlerında kullanabileceğiniz kullanışlı bir medieval house.Evin iç dekorasyonunu size bıraktım.Videoların devamı gelecektir. İYİ SEYİRLER. :)Konu yeri olarak en uygun yer bura gördüm yanlışsa gereken yere tanışırsa sevinirim. :)
  2. D

Sleeping Dogs ilk videom.

Konu yeri burayamı uygun hiç bilmiyorum yasak mı onuda bilmiyorum.Paylaşayayım dedim.Beğendiyseniz like atmayı unutmayın yorumlar size kalmış :)
  3. D

Yaptığım ilk Intro

Görüşleriniz neler?
  4. D

Minecraft - Ev eşyaları ve süsler

Arkadaşlar sizlere kendi çapımda bir video çektim.Videoda ev eşyalarından ve süslerden birkaçını gösterdim.Yorumlamayı unutmazsanız sevinirim.
  5. D

Yeni Pixel Art çalışmam.

Asistan olduğum serverde yapmış olduğum pixel art ;
  6. D

----->NomercyMC<----- 1.5 Yükseldi!

--->DUYURU<--- *Serverimiz 1.4.7'den 1.5 sürümüne yükseltilmiştir. *Serverimiz 32GB makineye taşınmıştır. *200 kişiden 300 kişilik kapasiteye yükseltilmiştir. *Avatar oyunu yarından itibaren tekrar sizlere sunulacaktir. IP: mc.nomercymc.com
  7. D

yapı isteği

Arkadaşlar konuyu nereye açamıcağımı bulamadım.Ben Nomercy serverinden Drax_.Serverde oynayan bilir.Öneri olarak bir warp yeni bir yapı yeni bir minigame önerilerinizi bu başlık altından bildirin.
  8. D

Kayıp Çocuk Memo !

1. Bölüm
  9. D

Minecraft Herobrine Sırrı

İyi kötü yorumları bekliyoruz.
  10. D

Lag azaltan plugin

Arkadaşlar serverimde çok lag olduğu için bi kaç kişi dediki serverdeki gereksiz warpları sil ve gereksiz pluginleri sil dedi lag azalır dedi ve NoLag die bi plugin varmış oda azaltırmış. Linkini atabilecek varmI?
  11. D

Minecraft builder

Arkadaşlar bukkit server hazırlıyorum. Builder olmak isteyenler: Skype adım: ditrado12 eklesinler.
  12. D

bukkit sw

arkadaşlar benim 1 kaç sorum olcaktı. ben bukkit server kurdum ağ bağlantılarından ayarlar yapın fln diyo internette ama www.ip-adresim.com'daki ip sabitlenmiyor. Ben o ipi vererek giriyolar swye sabitlemesi varmi onu? 2.sorum serverde gardiyan fln koyuoyolar bunu nasil yapiyolar? 3.sorum...