Arama sonuçlarınız

1. K

minecraft satın alamıyorum

arkadaşlar visa kredi kartıyla minecraft ı satın alamıyorum kart web işlemlerine acık başka neden olabilir eur bakiye olmadığından falanmı
  2. K

Hesap Makinesi

her şey düşündüğüm gibi gitmedi ama yaptım birazz dağınık oldu hafifte dandik oldu sadece 1 2 3 4 rakamlarını toplaya biliyor ayrıca sadece toplaya biliyor:) and gate leri kulanarak yaptım sanırım 4 bit ram var sadece hangi tuşa basıldı ğını tutuyor zaten indir...
  3. K

arkadaşlar harita yardım

altaki resimde gördüğünüzgibi sağ üst köşe de bir harita var ama ben de yok ben 1.2.5 kulanıyorum o haritayı nasıl acarım 1
  4. K

map yardım

arkadaşlar altta görüldüğü gibi sağ üst köşede bi harita var ama farkettiğinizgibi adammın elinde kılıc va rbu nasıl oluyor bunun icin bir mod mu gerekli mod gerekliyse link verirmisiniz gerek yoks NSIL YAPILIR BU LÜTFEN YARDIM EDİN
  5. K

permissions yardım

arkadaşlar op olmayan hicbir yeri kıramıyor world guard yi de silmemem cüngü bazı yerleri wg yapmamlazım oyüzden sanırım permissions yüklemem lazım ardım bulamadım calışanı lütfen bi link verin bide permissions da bulid izninin nasıl verildiğini anlatırmısınız