Arama sonuçlarınız

1. D

Teknolojired

TeknolojiRed.com İçin Moderatör Alıyorum. Yaş Farketmez Ö.M yada Yorum atabilirsiniz Bir iletişim adresi yazarsanız iyi olur. Üye Olanlardan bir ricam ver ve alıcağım modlardanda Konu Eklersek Biraz Güzel Olur Diye düşünüyorum. Forum Daha Yeni açıldı. O Yüzden bir şey Yok Mybb Hakkında Bilgili...
  2. D

Teknolojired Yetkililerini Arıyor

TeknolojiRed http://teknolojired.com/ Yetkililerini Arıyor. Başvuru İçin Ad: Soyad: Yaş: Günlük Online Saati: Ne Olmak İstersin: Özellikle Teknik İşlerden anlayan.Kişiler formu doldurup pm atsınlar bana Alımlar Yazar Moderatör Editör GRafiker Tekniker Olarak AYrılmaktadır.Alımlar için...
  3. D

Yeni Site Açıyorum Yardımlarınızı Bekliyorum.

Hosting Olarak yoncu.com yada webadam.com u tercih edicem Hositng'i Aldıktan Sonra Yardımınızı Bekliyorum. (Siteye Script atmasını kurmasını felan biliyorum ama Daha Bir sürü iş varm değilmi :D ) Yardım Etmek isteyen msnyi eklesin .D [email protected]
  4. D

Vps Server Açmak İstiyorum Ama Yardım Lazım !!

ARkadaşlar Öncelikle BİR VPS SERVER Açıcam bana vps hosting önerebilir misiniz ? Öncelikle Hosting Maximum 27 TL Ye Maximum Özelliklerde İstiyorum (AYLIK) Direk link olarak verin ayrıca mobil ödeme desteği olucak yada herhangi bir şekilde mobil ödeyebilecem .
  5. D

Hile lazim

Nasıl HAcklicem Acaba ?
  6. D

Hile lazim

Cevap Yokmu
  7. D

Hile lazim

arkadaşlar başlıktada dediğim gibi hile lazim 1.4.2 için Mümkünse direk wg li arsayı kırmaya yarayan bir bir hile olursa sevinirim. yani karşı klandaki adamın claimli yerini yıkmak için bir hile yada elmas hilesi item hilesi felan. yanlış bölüme açtıysam taşıyın.