Arama sonuçlarınız

1. mert0102

Herobrine The Forest (20.06.2013)

Texture link vericektiniz yanlış hatırlamıyorsam.
  2. mert0102

Memnun olurum.
  3. mert0102

*************m Nasıl Beyler ?

Teşekkürler.
  4. mert0102

Çoklu Oynama

bir şey değil yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)
  5. mert0102

Çoklu Oynama

Upload bitti şimdi videoyu atıyorum mesajın altına.
  6. mert0102

Acil Yardım

Hayır bilmiyorum
  7. mert0102

Minecraft Blok Bağlantısı Sorunu Lütfen Yardım Edin

çözemediğim için üzüldüm umarım sorununu çözebilirsin.
  8. mert0102

Acil Yardım

evet
  9. mert0102

Minecraft Blok Bağlantısı Sorunu Lütfen Yardım Edin

video ayarlarına girip OpenGL yi açık konuma getirmeyi dene sorun orada olabilir
  10. mert0102

Acil Yardım

Bak kardeş. Önceden bir hamachi sw açtıysan o hep öyle kalır sen force update atarsın giremezsin durumun bu sanırım değilmi? önceden sw'en vardı sonra update yaptın ve sw ye giremez duruma geldin? neyse buraya durumunu söylemeye gelmedim eğer dediğim gibiyse (durumun) çözüm yolun şu eski hamachi...
  11. mert0102

Minecraft'da Ilk Defa Böyle Bir Hata Alıyorum Bu Hata Nedir? Neyden Kaynaklanır?

Tamam teşekkür ederim sorunum çözüldü. Java 7'yi sildim fakat geri yüklemedim öyle açıldı. ÇÖZÜLDÜ.
  12. mert0102

Minecraft'da Ilk Defa Böyle Bir Hata Alıyorum Bu Hata Nedir? Neyden Kaynaklanır?

Sorunum hala devam ediyor kardeş yanlış bir şey mi yaptım acaba google'a java yazdım en üstteki download da chrome install 7'yi indirdim fakat bir değişme yok.
  13. mert0102

Çoklu Oynama

Bana mesaj atarsanız ben size video çekip özelden atarım.
  14. mert0102

Merhaba arkadaşlar ben dün akşam saat 10 sularında Minecraft oynayabiliyordum bir süre oyundan çıktım. saat 11 gibi girdiğimde böyle bir hata aldım: Bir saat içinde bilgisayarıma hiç dokunmadım fakat oyuna girmeye çalışırken bu hata geliyor ve hata hala aynı .minecraft dosyasını sildim ve...
  15. mert0102

Çoklu Oynama

Sadece arkadaşın ile oynamak istiyorsan küçük bir hamachi server kurabilirsin kurduktan sonrada serper.properties dosyasının içine girip online mode:false diye yazarsan premium olmayan arkadaşın, kurduğun server'a rahat bir şekilde girebilir tabi oyun sürümleriniz aynı olmak kaydıyla. Yardımcı...
  16. mert0102

Bilgilendirme Minecraft 1.6 Güncellemesi

Ben Minecraft'ı Bamerikaamatik yolu ile aldım bana mesaj atın size özel den güvenilir bir site adresi vereyim yaklaşık 4 yıldır tüm online oyunlarıma bu siteden nakit yatırıyorum.
  17. mert0102

Gerçekten mi? Çok sevinirim bulduysanız.
  18. mert0102

Mod harikaymış 1.5.2 için olanı var mıdır acaba?
  19. mert0102

Rastgele Devre Yaparken Böyle Bir Şey Gördüm Bu Nedir?

Tamam teşekkür ederim yorumunuz için
  20. mert0102

Rastgele Devre Yaparken Böyle Bir Şey Gördüm Bu Nedir?

Arkadaşlar başlıkdada belirttiğim gibi canım sıkılmıştı bende öyle redstone ları birleştiriyordum bi anda böyle bir görüntü gördüm redstone repeater ın üstünde bedrock var sebebi nedir?
  21. mert0102

tamam teşekkürler.
  22. mert0102

Textureni verebilirmisin? default oynamaktan sıkıldım :D
  23. mert0102

Group Managerımı ayarlıyacaktınız

Group Managerımı ayarlıyacaktınız
  24. mert0102

Merhaba saat 16:00 gibi skype gelicektiniz girebilirmisiniz?

Merhaba saat 16:00 gibi skype gelicektiniz girebilirmisiniz?