Arama sonuçlarınız

1. P

Ottoman Team İlk Kalemiz

Kapıda açılır kapanır bir köprü tarzında bir şey olsaydı iyi olurdu.[Açılmaz zaten çok profesyonel olmak lazimda en azindan köprüsünü yapsaniz iyi olurdu :) Ama ilk kaleniz olduğu için 10 üzerinden 8 :))
  2. P

Zamana Karşı | Hardcore Parkur | HolyMappers

baya geç gördüm mapı ama 1. benim 500 saniye fark ile işte ss http://j1307.hizliresim.com/1c/z/qz5qv.png
  3. P

Zombi Köylü İyileştirme

uğraşmayada gerek yok
  4. P

Zombi Köylü İyileştirme

uğraşmaya gerek yok başka köylü bul :D
  5. P

Zombi Köylü İyileştirme

Çok haklısın kardeşim. Onun yerine başka köylü bul aynı şeyi satan/alan öyle degilmi arkadaşlar.
  6. P

Alttaki kullanıcıya soru sorma oyunu

WHAT THE F***ING DEAD! Dedim. Soru : Tuzaga düsünce ne yaparsın?
  7. P

Broschchannel | Modlarla Ugrasmaca Bölüm 1 | Bir Bakın

daha yaşın küçük ama iyi oynuyorsun.1-2 sene sonra başla çok ünlü olursun söylüyorum ama şimdilik alışmak için çek bence :)
  8. P

Yukaridaki Üyeyi Tek Kelimeyle Anlat!

bir şey derdim ama yaşın küçük yavrum
  9. P

tek kelimeyle diyor farkındaysan ???? okumayı bilmediğin için birleştirip yazdım
  10. P

türkçebilmiyo
  11. P

Admin-Builder-Rehber Aranıyor

Ad=Ozan Soy Ad=Önder Yaş=15 WE-WG Bilgisi=Süper Skype=none_419 Kaç Yıl Minecraft Oynadınız:3 Ne Olmak İstiyorsunuz=Admin
  12. P

Yeni video için fikir !11!!!

ryuloırd sen kimsin masters of video games bi tanedir.onla video çekemessin sen lamersin çünkü !
  13. P

Yeni video için fikir !11!!!

C : Solar Survival Hayranlarla
  14. P

akıllımnecraft steam kullanabilrsn

akıllımnecraft steam kullanabilrsn
  15. P

Son Kelimeyi Başa Al

Muz gibisin wayzy Yanlis Yapmissin oyunu Son harf demedik kanka son kelime dedik bea çok şansızsın
  16. P

[İSTEK] Gemi,Uçak yaptığımızda hareket ettirme.

zeplin modda sadece uçak uçurursun.Biz gemide istiyoruz.
  17. P

Son Kelimeyi Başa Al

Şey Şey ! O Şey Neydi Acaba?
  18. P

Son Kelimeyi Başa Al

Taş Taş , bütün maden!
  19. P

S.a Beyler

S.a Beyler
  20. P

Aynı Dert

Öyle bir seed bulunmaz.Seed dünya yaratır yapılar degil.Ancak köy çıkabilir.Harita indirebilirsin KALE olan bir tane.Google Amcaya sorabilrsn mesela Minecraft 1.4.7 Castle Map ? :)
  21. P

[Yardım] Hunger Games Map Sabitlemek

çok bilmişler diyorsun ama ben sadece merak ettim map sabitlemek ne demek . sen hemen işi kötü yana çeviriyosun.öğrenmeyim banada herkes öyle desin diymi?
  22. P

Ya online serverde skin değiştirme [Premiumsuz]

lelona123 doğru ama skinini sadece kendin ve mineshafter kullananlar görebiliyor.Çoğu kişide mineshafter kullanmıyor.Skinini sadece senin görmen sıkıcı olmazmı.Ayrıca Mineshafterla uğrasacagına minecraft bin dosyasına skini atar.Yine fark etmez sadece kendisi görür.