Arama sonuçlarınız

1. ibolieberr

KONAK

Karşınızda uzun bir aradan sonra yaptığım yeni bir yapı yani konak. Ama bütün özelliği sadece bir konak değil içine modernlikte kattım. Ve her zaman ki gibi kendi yaratıcılığımla bir yerden kopyalamadım. İçine çok önem veremedim ama bir parçada olsa dışı gibi klasik yapmak istemedim. Konakta...
  2. ibolieberr

BLUE HOME II

Evet arkadaşlar karşınızda yeni modern evim.. Hatırlarsanız bu modern evin başlığı bir önceki yapmış olduğum modern evle aynı sadece numarası değişik çünkü bu ev onun devamı niteliğindedir, inşallah uzun yıllar bu seriye devam ederim :) Bu modern evi yaparken hiçbir yerden ilham almadığımı...
  3. ibolieberr

BLUE HOME (download link)

Evet arkadaşlar uzun bir sürede lakin ara sıra uğraştığım modern bir ev yaptım :) Eser tamamen kendi fikrim ve kendi emeğimdir. ilk defa yapımda kapsamlı olarak iç mimari özelliğimi de kullandım. 8 odası 1 mutfağı vardır ama ben 5 tanesinin içini yapabildim kusura bakmayın artık diğer 3 odanın...
  4. ibolieberr

KRALİYET OTEL...

Merhaba arkadaşlar :) birazdan göreceğiniz yapı büyük bir OTEL. Bu oteli yaklaşık 1 ay kadar zamanda yaptım çok süre yemişsin diyeceksiniz ama tek başıma yapmam zordu ve kısa aralarda verdiğim çok oldu. Kendi haritamda yaptığım için üzgünüm save dosyasını paylaşamam.. Otelin yirmi iki odası bir...
  5. ibolieberr

KENDİ HARİTAMDA YAPTIĞIM BİR APARTMAN

ARKADAŞLAR HOŞGELDİNİZ... Öncelikle bu benim kendi mapımdır. Eleştriye açığımdır, tabii ki eksiklerim vardır benim görmediğim onun için eksiklerimi söylemenize bir itirazım yok... Apartmanı 2 hafta gibi bir süre içerisinde yaptım. Benim için zor bir durumdu gerçekten çok sıkılarak yaptım ama...
  6. ibolieberr

Kendi Haritamda Yaptığım Dublex EV

Dıştan Görünüş... Giriş... Salon... Yatak Odası... Mutfak Girişi... 2. Kat / Davet salonu - Bar - Dans Sahası... 2. Kat... 3. Kat (Çatı Katı) / Yüzme Havuzu... %100 kendi emeğimdir her tür eleştriye açığım, şimdiden TEŞEKKÜRLER...
  7. ibolieberr

Bu Benim Çiftliğim Ben Beğendim Peki Ya Siz :)

bu benim ilk çiftliğim içi okadar güzel olmadı ama yinede idare eder inşallah beğenirsiniz :)
  8. ibolieberr

Bu Benim Ilk Hastanem Inşallah Beğenirsiniz :)

hastane tam olarak bitmedi daha eksikleri var ama ben yinede göstermek istedim :)
  9. ibolieberr

İŞTE BUDA BENİM SİNEMAM :)

10. ibolieberr

Yapmakta olduğum evimin dış görünüşü

ARKADAŞLAR BU BENİM 3 YILLIK HARİTAM "ALINTI DEĞİLDİR" İSTEYENLER ARAŞTIRABİLİR.