Arama sonuçlarınız

1. nbreys

Acil Yardım

Arkadaşlar Konuyu Doğru Yeremi Açıyorum Bilmiyorum Ancak Sorun Şu: Minecraftı Açıyorum Launcher Açılıyor Play'e Basıyorum Dosyaları Yüklüyor Play Yerinde Preapering Yazıyor Ve Java(Tm) Platform SE binary Çalışmayı Durdurdu Yazıyor Minecraft'ım Orjinal 1.7.10 da açıyorum .minecraftı sildim...
  2. nbreys

dualshock

Arkadaşlar ben dualshock alacağım ancak minecraftla uyumlumu onu biliyormusunuz ?
  3. nbreys

PS4

Yakında ps4 çıkacak minecraft olacakmı olacak ise alacağım lütfen yalan yanlış bilgi vermeyin.
  4. nbreys

! İlk Skinim !

İlk Yaptığım Skin Link Paylaşmıyacağım Çünkü minecraftım orjinal ve ben kullanıyorum Arkadan Görünüm: Önden Görünüm: İçten Görünüm:
  5. nbreys

Yeter Arık Bir Çözüm

Artık bir çözüm bulun şuna servere giriyorum bir kaç saniye sonra kşu hata çıkıyor: internal exception java.net.socketexception connection reset bir çözüm bulun java son sürüm minecraft premium 20 mbps internet 140-200 arası fps sorun ne peki ?
  6. nbreys

Reis minimap

1.6.2 launcheri yüzünden buna nasıl reis minimap modu atılır bilemiyorum yardım edin (benim minecraft cracked)1 yardım allah aşkına:(
  7. nbreys

Bu ilk

İlk defa büyük bir steve yaptım:
  8. nbreys

PORT

Port açmak istiyorum çok fazla video konu aradım ancak ya hg253(huaweı)yada minecraft için yoktu yardım edin lütfen :(
  9. nbreys

Reed Hd

KONU BAŞLIĞINDAKİ TEXTUREYİ BANA BULABİLİRMİSİNİZ?
  10. nbreys

Kanalım

kanalıma sucsubribe olursanız sevinirim şimdilik 2 video kanal ismi= MrGamingTürkiye
  11. nbreys

Bukkit

Arkadaşlar ben bukkit server kuramıyorum yani dosyaları indirmiyor ne yapabiliriz ?
  12. nbreys

Dün 64 bu gün 19

Minecraft oynuyorum dün 64 fps alıyordum ve bu gün 19 fps.Optifine önermeyin ayarlar en düşükte jvayı silip kurdum ama hala kasıyor :(
  13. nbreys

Gördüm

Arkadaşlar ben daha demin minecraft oynuyordum herobrine mod vardı ancak totemi yapmadım ve beyaz gözlü bir inek gördüm böyle bir şey olurmu :surprise:
  14. nbreys

Havadaki Nether Portalı

Bu gün yaratıcı modda oynarken nethere gittim en tepedeki bedrockı kırdım bedrock dolu bir yer oraya portal yaptım içindin girdim 3 e 3 lik alana 90 deree ile kesişen portal buldum ve havada ordan çıktım bu nedir ve neden ouyor aşğısı tamamen su D: bu ne anlatın minecraft sürüm 1.4.5
  15. nbreys

Hata

Ya ben bu hatayı alıyorum ne yapabilirim şu beyaz yazı.
  16. nbreys

II Herobrine 1.3.2

Evet Herobrine 1.3.2 de survivalda görenler olmuş korkuyom yardım etsin biri lütfen %aaaaaaaaaaaherobrine%