Arama sonuçlarınız

1. tornado0908

The Forest v1 Lootlu Korku,Survival Gir İçeri

Sorun Değil Koyabilirsin :creeper::notch::zombi::ekask:
  2. tornado0908

The Forest v1 Lootlu Korku,Survival Gir İçeri

Merhaba millet bugün sizlere değişik bir tür map yapmaya karar verdim. Bu map daha çok horror,survival tarzı bir map. Lütfen dosyada verdiğim texture packi kullanın yoksa haritanın tadı çıkmaz. Ve lütfen hile YAPMAYIN! Dosya şifresi:tornado0908 Link...
  3. tornado0908

Minecraft Çekilişi (SONA ERDİ)

*Forum Kullanıcı Adınız:tornado0908 *Sadece Gerçek Adınız:Fatih *Yaşınız:14 *Minecraftı Kaç Yıldan Beri Oynuyorsunuz:3 *Youtube'da Minecraftla ilgili kimleri takip ediyorsunuz:Yogscast,Videoyun,Teorik Redstone,MinecraftUniverse,SkyDoesMinecraft,Zexyzek,ExplodingTNT,Hypixel,CraftedMovie......vb...
  4. tornado0908

Naga Adventure Part I By:tornado0908 Xp Marketi,Özel Edit İtem Ve Zırhlar,Köyler Ve Daha Fazlası!

Harita Kısa Olmuş Diyeceklere Oynayanlar Gömüştür Haritata Fazlasıyla Command Block Kullandım Ve Bunlarda Oldukça Zor Şeyler. Bu Kısa Haritayı Yapmam Tam Olarak 3 Günümü Aldı.
  5. tornado0908

Naga Adventure Part I By:tornado0908 Xp Marketi,Özel Edit İtem Ve Zırhlar,Köyler Ve Daha Fazlası!

Merhaba Millet! Bugün sizlere yeni yaptığım adv mapımı tanıtacağım. Hikayemiz ise:Bir zamanlar babanla evde yaşıyordunuz.Taki O zaman gelene kadar.Bir anda evinin yanında babanın cesedini buldun.Onu Öldürenler Senin en iyi arkadaşlarındı.Adları:John,Jack,Marinee ve Popeydi. Neyse çok uzatmadan...
  6. tornado0908

K.A.S.A. Mod Paketleri (1.6.4)

Play tuşuna tıklıyorum ancak açılmıyor (Forge güncel)
  7. tornado0908

Failed To Bınd Port Hatası Yardım Edin

Bu ilk ve tek serverim bu iple port üzerinden diğer servelerim hamachiTamam sorunu çözdüm böyle bir sorunla karşılaşan olursa bana iletsin
  8. tornado0908

Failed To Bınd Port Hatası Yardım Edin

Bugün No-Ip ile server açmaya karar verdim gereken herşeyi yaptım port açtım ancak serverime ip'imi girinde FAILED TO BIND PORT hatası alıyorum No-Ip adresimi giriyorum olmuyor çözümünübilen varsa lütfen alta yazsın
  9. tornado0908

Çekiliş | Minecraft Türk Forum Üyelerine Özel Mount&Blade : Collection Çekilişi !

Adınız:Fatih Soyadınız:(Vermek istemiyorum) *Steam'iniz var mı?:var *Steam leveliniz?: 1 *Steam ID'niz:ninjajumping
  10. tornado0908

Çekiliş ▌Yılbaşına Özel Terraria Çekilişi!

Adınız:Fatih Soyadınız:(belirtmek istemiyorum) Yaşınız:14 *Steam'iniz var mı?:var *Steam leveliniz?: 1 (çok steam girmem) *Steam ID'niz:ninjajumping
  11. tornado0908

Animeler :3

Animeler :3
  12. tornado0908

Minecraft Mod Pack (feet The Beast)

Bu modpack bi kere çalıntı ve premium üyelik istiyor
  13. tornado0908

Ottocraft Factions Wars [silahlar, Buzdolabları, Modlar Ve Daha Fazlası!]

Giremiyorum Hata bu: Error.Could Not the Java Virutal Machine Error:A fatal exception has occured.Program will exit
  14. tornado0908

Minecraft Garip Resimler (hatalara Bakın)

Xd Anladim (Tepede Controlleri Tekrar takin diyo!! :D)
  15. tornado0908

Assasin Creed Map (gerçek) (türkçe)

Evet Kardeşim Arkadaş Türkçeleştirmiş.(Helal Buda Kolay bir şey Değil:bored:) Ama Seninde başlıgın sonunda alıntıdır yazmalıydın :bored:
  16. tornado0908

The Last Corruptor

WAİTİNG YORUM..... =======PLEASE STAND BY==============
  17. tornado0908

The Last Corruptor

SELAM ARKİLER YENİ MAP İLE KARSINIZDAYİM :d link http://s2.dosya.tc/server23/lyvUV4/THELASTCORRUPTOR.rar.html
  18. tornado0908

Medeniyetciler Vs Dogacılar

Merhaba Arkadaşlar Bugün sizlere Kücük bir pvp mapimi gösterecegim. arkilerle oynayabilirsiniz ama cok kücük.. :)
  19. tornado0908

Minecraft 1.3.1

Hla 1.3.1 Denmi Bahsediyorsun?! (Konu Kilit Ve Arşive.... :mad: )
  20. tornado0908

Disliked (ilk 1.4.2 haritası)

Saol :):hihi:
  21. tornado0908

Oturup Bekliyo........ :(

Oturup Bekliyo........ :(
  22. tornado0908

Unuttum Hemen Yükleyeyeim :D
  23. tornado0908

1.4.2 için map yapayım dedim ve yaptım kısa begenirseniz devamı gelir. 1.4.2 yüklemek için forceupdate yapın