Arama sonuçlarınız

1. Y

Bu Ne?

500 euro verebilcen mi :D
  2. Y

PS3 Mü ? Xbox Mu ?

ben almanyada yasiyorum bizde cikti bile xbox 360 ve ps3 aldim simdi sira iphome 5s de sonrada ps4 yada xbox one bakcam :)
  3. Y

PS3 Mü ? Xbox Mu ?

Yok öyle demiyorum iyi fakat bazen hatalar olabiliyor sürekli oynayacagim basindan kalmicagim derseniz ps3 alin
  4. Y

PS3 Mü ? Xbox Mu ?

Ben aldim 360 ama simdi birde yanina ps3 mi alsam :notch:
  5. Y

PS3 Mü ? Xbox Mu ?

Ben xbox one almani tercih etmem daha 360 hatalari olmasa ondan daha iyi :D
  6. Y

OzoCraft Resource Pack [1.7.2] [32x32] [High FPS] [Best Textures] [585,000 Downloads]

Keske kopyalayip yapistirmayip biraz emek verseydin :(
  7. Y

PS3 Mü ? Xbox Mu ?

Yeni yazmis ne zaman aldin sen
  8. Y

Yeni skinim Bitti Ve Sizlerle Türk Bayan askeri

Bu resimleri hangi programla düzenliyorsun (hani su ikisinin el ele tutustugu yer
  9. Y

Minecraft Pe Server

Tamam ancak yarin gelebilirim nasil acildigini banada anlatabilirsen sevinirim
  10. Y

GTA 5 KOMİK HATALAR

Yercekimiyle oynamislar vesayre vesayre ve bu kadar genis bir oyunda hata aramak bence deliliktir
  11. Y

Jockey Skeleton

MEH! Bu bisey degil alphadan beri oynuyordum gecen gün ilk defa örümcegin pot firlatini gördüm 1.7.2de
  12. Y

MinecraftPE crack [Android]

Ben bu bölgede göremedim sende konrol edebilirsin Linkini verebilirsen bende bakabilirim :)
  13. Y

MinecraftPE crack [Android]

İçerik kaldırılmıştır.
  14. Y

Bir yardım etseniz...

Bazi siteleri gezersen mod paketi yapilmis halleride var mesela hotbar 5 tane degilde 8 tane yapilabiliyor attiginiz oklar patliyor texture pack veriyo bak istersen
  15. Y

MinecraftPE Map yüklemek [ANDROID] [Not need root]

Merhaba beyler ben gecen gün forumda dolasirken MinecraftPE icin map yüklemeyi ogrenmek icin dolasiyordum ama sadece Iphone vs. buldum ve rahatsizlik vermedi degil IOS kullanan kullanicilar vardir illaki isteseniz o arkadasimizin konusu burda...
  16. Y

Minecraft pe : map yükleme [ ios ] - [ sade anlatım ] - [ dev rehber ] - [ no jailbreak ]

Nope ben el aticam simdi android konusunuda ben yapmis olayim ama bi program bulamadim onuda halledersem bi :D
  17. Y

Minecraft pe : map yükleme [ ios ] - [ sade anlatım ] - [ dev rehber ] - [ no jailbreak ]

Yep, ama androidler icinde bir seyler yapabilirsin istersen bu konudaki bazi yerleri degistererek yapayim :creeper:
  18. Y

Modern Ev [Bakmayan Ağlar]

Daha 40 firin ekmek yemen lazim dirt blocktan kare daha kullanisli :(
  19. Y

PS3 Mü ? Xbox Mu ?

Hepinize tessekkur ederim sanirim bugün bir Xbox 360 alicam 70 euro herseyi var :D
  20. Y

MagnuMWorld (Cubeworld) Açıldı

Bakariz bir cezam kalksin oyunla alakali :D
  21. Y

SkyIsland [Yeni]*Beta*

bakicaz gelse bi artik D: