Arama sonuçlarınız

1. H

Real Craft Oynayanlara ! Böyle rezillik yok.

Arkadaslar yukarıda belirttigim gibi böyle afedersiniz özür dilerimlik yok. Tek kelime. Faction kurduk arkadaslarla.Arkadasımın isi cıktı 5 dakika gitti. Bende faction kalemizin yapılacagı yeri arastırıyordum. Bi anda baktım. CryTek adlı klan(sahibi serefsiz Alcatraz) builder olan düşman oldu bize...
  2. H

Acil yardım HEXXİT

Merhaba arkadaslar uzatmadan direk konuya giricem. her ne kadar launcherle hexxite girmeyi denesemde böyle bi hata alıyorum nedenini halen bulabilmis degilim acilen yardım edin.HATA SU. Simdi her mod pack gibi kullanıcı adımı yazıyorum. Launcha tıklıyorum bilirsiiz mojang sayfası geliyor. o...
  3. H

Adam gibi bir video çekme programı ?

Arkadaslar Creative arkadasımızın paylastıgı video programını ben indirdim fakat arada kasılmalar oluyor videodada belli oluyor . Adam gibi bir full video çekme programı veren varmı ? Lütfen cok lazım
  4. H

Yayına yapalımmı ?

Arkadaslar Hep channel kurmak istemisizdir malesef kuramadık. Kuracagız ama yakında. Sİmdilik canlı yayın yapalım dedik survival ? Lolde oynarız 4 kisiyiz bir arkadas gelecek size baglı. Bölüm bölüm olucak survival ve her bölümde size haber vericez.
  5. H

Acil yardimmmmmmmmm

Arkadaslar biz server kurduk serverin kasp kasmamasini denemek icin rain eventini denedik kasmadi. Normalde /rain item yazinca blok halinde geliyor.Ama ben /rain lava yazdim blok halinde düstü ardindan 9gen midir nedir o sekilde lav dökülmeye basladi warp ormanda..Simdi serveri nasil kurtaricaz...
  6. H

Ama artık hatalardan bıktım ya..

Arkadaslar lütfen bi yardımınız olsun lütfen..Technic pack server kurmak istedim server kurma aşamasını geçtim technic olarak başlattım oyunu crackli bu arada hamachi server kurdum..Neyse oyuna girdim altta 51 mod yüklendi yaziyordu sol alt köşede multiplayere tıkladım..Ve giriş yapılıyor dedi...
  7. H

Minecraft Preiumum Epic

Sa arkadaslar beni bugün ask.fm veya facebook gibi yerlerden minecraft preiumum almak için https://**************.com/?ref=2475817 yi kullandım 38 kişi oldu gerçekten tıklamanızı beklemiyorum ama yardım bekliyorum..Öncelikle bunu yapacak kişiler iki kez düşünsünler cünkü 5tl gibi bir masraf size...
  8. H

Minecraft Preimum Artık 9 Tık Ötenizde

Selam arkadaslar farklı forumlarda gezerken özellikle yabancı forumlarda buna rastladım..Evet türkçe fakat yabancınıda açmışlar o daha fazla referall gerektiriyor..Öncelikle sistemin nasıl işledigini merak ediyorsanız Şöyle ; Sistemin işleyişi oldukça basittir. Bu açıdan diğer karmaşık...
  9. H

Hamachi Survival !

Gelin adabıyla oynayan ve skype olan gelsin ! TixyMc2 123456 yada 123 yada 1
  10. H

Arkadaslar Survival Oynamak Isteyen Varmi 4 Kisi Gelsin

Buyrun gelin adam gibi survival oynıcaz skypesi olan gelsin ama TixyMc2 sifre:123 yada 123456 yada 1 :)) ben seed bakiyorum..
  11. H

Craft Of Empires ! Bekleriz !

Arkadaslar buyrun gelin serverimize age of empires oynayalim :) iki ırk olacak ben ve bir arkadasim bir ırk siz ve arkadasiniz bir ırk savas her türlü mevcut ! yanlız grief olmayacak skype ve mic şart ! surafar1 ekleyin skypeim bu
  12. H

Herkes Gelsin Müthiş Bi Şey Yapacaz !

Arkadaslar simdi öncelikle hamachi bukkit server acacagim ben actim da ip fln kaldı onlaır yazicam sonra 2 kisi gelecek benm arkadasla birlikte 4 kisi olucaz kalemizi yaptıktan sonra savas yapicaz ! Yani bir takim icatlarla hatta istiyen kendi evinide kurabilir ama skype şart mikrofonla skype...
  13. H

Survival Tixycraft Son 2 Kisi

Fazla söze gerek yok acele gel şeytan karisiri bosver. :=) Neyse al agadi ve sifresi gir oyna eglen saygili ol yeter. TixyMc 123 Buyur gel
  14. H

World Edit Saçmaligi !

Merhaba arkadaslar biz bildginiz üzre Tixy Crafti kuruyoruz ve builder lazim. Neyse asil konum benim su ben benim ortak oldugum ve serveri birlikte kurdugum arkadasimla beraber serverde bir odun alani bir kazi alani yaptik.O odun alani yapti ve cikti bende kazi alani yaptim ve ciktim.Neyse...
  15. H

Survival mı ? Video mu ? İkisinin buluştugu grup..Gel

Arkadaslar az sonra tahminen 15 dk sonra arkadasımızla video çekecegiz survival yada solar survival sky block farketmez sadece oyunu iyi bilsin.Yas 14 ün üstünde olması tercih edilir coluk cocukla ugrasamayız.Grubumuzun adı F10 belki youtubede bir kac videomuzu görmüssünüzdür. Biz devam...
  16. H

RedStone Hastasimisin? Gel servere :D

Arkadaslar baktik survivaldan sıkıldık biraz farklı olalım dedik. Hamachi serverimiz bukkit. Creative herkes 4 kisi oynıcaz.(ben dahil ) Simdi öncelikle amac ne olacak _? -Güzel bir Teknolojik Ev Kurma. -Red Stone Gelistirme Bunları yapmayanlar_? -Evi kırıp üstüne lav dökenlermi? -Yoksa world...
  17. H

Survival oynayacagız gelin.

Fazla söze gerek yok adabı ve uslubuyla oynayacaklar gelsin ! buagbiharikadostum3 sifre:1 Yok babam kızdı cıkıyorum falan yok gece 11e kadar bosum ! egerki gelipte girmeyen olursa atarım !
  18. H

Survival

Arkadaslar hamachi bukkit kurdum gelin survival oynayalım istediginiz ne varsa var mod haric gelin birlikte oyun oynayalım buagbiharikadostum2 sifre:1 yada 123456
  19. H

Acil builder aranıyor +13 yaş

mutlaka gelecek olan msj atsın builder builder aranıyor başlıkta belirttiğim gibi 13 yaş üstü
  20. H

Sw ye acil Pro builder aranıyor

swnin adı:firedyra IP: firedyracraft.zapto .org
  21. H

Video Çekecek Aranıyor

Video çekecegim. Minecraft rehber , keyif vs. O yüzden partner arıyorum. 12 ila 16 YAS ARASI gelsin.
  22. H

Arkadaslarınızla Survival Server Oynamak İstemezMiydiniz ?

Evet arkadaslar artık sizinde bir hamachi serveriniz olacak. Video bana aittir. Sesim sonrada gelmis veya kötü gelmis olabilir. Programdan kaynaklanıyor. Lütfen Like yada Disklike butonuna basmayı unutmayınız. Yardımcı olabildiysem NE MUTLU BANA...