Arama sonuçlarınız

1. H

Real Craft Oynayanlara ! Böyle rezillik yok.

İnsan bilemiyorki arkadasım :sinirli:Böyleleri yaşamasın ya. Abi anamızın bacımızın ne sucu varki ? Adam terbiyesizlik yapip yanıma ısınlanıyor.Keske sizin gibiler söyle adam gibi abi sınırının oldugu bir server kursanız.
  2. H

Real Craft Oynayanlara ! Böyle rezillik yok.

Arkadaslar yukarıda belirttigim gibi böyle afedersiniz özür dilerimlik yok. Tek kelime. Faction kurduk arkadaslarla.Arkadasımın isi cıktı 5 dakika gitti. Bende faction kalemizin yapılacagı yeri arastırıyordum. Bi anda baktım. CryTek adlı klan(sahibi serefsiz Alcatraz) builder olan düşman oldu bize...
  3. H

Acil yardım HEXXİT

-,- Crackli.
  4. H

Acil yardım HEXXİT

Merhaba arkadaslar uzatmadan direk konuya giricem. her ne kadar launcherle hexxite girmeyi denesemde böyle bi hata alıyorum nedenini halen bulabilmis degilim acilen yardım edin.HATA SU. Simdi her mod pack gibi kullanıcı adımı yazıyorum. Launcha tıklıyorum bilirsiiz mojang sayfası geliyor. o...
  5. H

Adam gibi bir video çekme programı ?

Ya linktekini bende gördüm o bende kasıyor. Bna link ativericek varmı ? Fraps bölük cekiyor. Bandicam iste hd cekmiyor. Ayrica reklamı var
  6. H

Yayına yapalımmı ?

İlk video ^^
  7. H

Yayına yapalımmı ?

Yapmadım öyle bir deneyeyim tesekkür ederim.https://www.youtube.com/channel/UCRbz51NvsYHRrpf04dRHiZw Buyur İlk videoyu atıyorum orada görürsünüz zaten kasılmaları
  8. H

Adam gibi bir video çekme programı ?

Arkadaslar Creative arkadasımızın paylastıgı video programını ben indirdim fakat arada kasılmalar oluyor videodada belli oluyor . Adam gibi bir full video çekme programı veren varmı ? Lütfen cok lazım
  9. H

Yayına yapalımmı ?

Evet ilk videomuzu bununla cektik fakat bir sıkıntı var görüntü hd olsa daha güzel olurdu ayrıca söyle birsey var oyun screen calısmıyor windows screen olarak cektik vidoedada tesekkür ettik size Tekrardan tesekkür ederim.
  10. H

Yayına yapalımmı ?

Arkadaslar Hep channel kurmak istemisizdir malesef kuramadık. Kuracagız ama yakında. Sİmdilik canlı yayın yapalım dedik survival ? Lolde oynarız 4 kisiyiz bir arkadas gelecek size baglı. Bölüm bölüm olucak survival ve her bölümde size haber vericez.
  11. H

Acil yardimmmmmmmmm

Arkadaslar biz server kurduk serverin kasp kasmamasini denemek icin rain eventini denedik kasmadi. Normalde /rain item yazinca blok halinde geliyor.Ama ben /rain lava yazdim blok halinde düstü ardindan 9gen midir nedir o sekilde lav dökülmeye basladi warp ormanda..Simdi serveri nasil kurtaricaz...
  12. H

Alive Craft Rehber alimlari

Ad:sırıtmak:ogukan Yas:15 Bucuk Skype:surafar1 Sunucular:FeatCraft-hg.specialgames.-YabanciTekkitServer-HyperCubeCraft Kanit o server saldiriya ugradigi icin verilemedi. Deneyim:Builder,Admin,Kurucu,Rehber,OyunYardimcisi,Ustarehber...
  13. H

Ama artık hatalardan bıktım ya..

Ya kimse yardi metmiyecekmi !
  14. H

Ama artık hatalardan bıktım ya..

Arkadaslar lütfen bi yardımınız olsun lütfen..Technic pack server kurmak istedim server kurma aşamasını geçtim technic olarak başlattım oyunu crackli bu arada hamachi server kurdum..Neyse oyuna girdim altta 51 mod yüklendi yaziyordu sol alt köşede multiplayere tıkladım..Ve giriş yapılıyor dedi...
  15. H

Tüm Technic Hatalarını Düzelten Program Ve Premium'suz Technic ( Sabite Alınız )

Yaw arkadas su hata düzelticiyi yükleyemedim başka bişiye upload et tel numarası istiyor haftalık 9tl falan diyor !
  16. H

Minecraft Preiumum Epic

Yanlız Minecraftta serverlere girip server kurabiliyorum neyse şu tekkit'in nasil yapıldıgını anlatırmısınız..
  17. H

Minecraft Preiumum Epic

Yok abi öyle deil yani server kurabilirmiyim bende preiumum deilim arkadasta deil bi anlatıversen şu tekkit olayını ya :(:(
  18. H

Minecraft Preiumum Epic

Heh izin verseler :D O deilde şu reklamalardan bi kurtulus yokmu yada tekkit crack lütfen ya..Sırt Tekkit için alıyor minecrafttı
  19. H

Minecraft Preiumum Epic

Kardeş kredi kartı yok .. Mobil ödemeemi yapıcam ?=
  20. H

Minecraft Preiumum Epic

Ayrica **************.com vardı umudumuz o da bugünden sonra açılmıyor !
  21. H

Minecraft Preiumum Epic

Sa arkadaslar beni bugün ask.fm veya facebook gibi yerlerden minecraft preiumum almak için https://**************.com/?ref=2475817 yi kullandım 38 kişi oldu gerçekten tıklamanızı beklemiyorum ama yardım bekliyorum..Öncelikle bunu yapacak kişiler iki kez düşünsünler cünkü 5tl gibi bir masraf size...
  22. H

Minecraft Preimum Artık 9 Tık Ötenizde

Selam arkadaslar farklı forumlarda gezerken özellikle yabancı forumlarda buna rastladım..Evet türkçe fakat yabancınıda açmışlar o daha fazla referall gerektiriyor..Öncelikle sistemin nasıl işledigini merak ediyorsanız Şöyle ; Sistemin işleyişi oldukça basittir. Bu açıdan diğer karmaşık...
  23. H

Yaşanılacak , hoş , küçük bir ev...

Arkdasım madem eleştiriye aciksin. :D Çok güzel olmus öncelikle emek var..Renk tonlamasını iyi seçebilirdin bloklarda ve biraz büyük olabilirdi..Örnegin alt kat yapabilirdin bodrum gibi :) Teşekkür ederim Önerimi dikkate aldı'isen
  24. H

Arkadaşla ev yarısmam...

örümcegi saymassan seninkisi daha güzel :D