Arama sonuçlarınız

1. O

http://forum.minecraftturk.com/threads/forumda-konu-nasil-acilir-resimli-anlat%C4%B1m.38361/...

http://forum.minecraftturk.com/threads/forumda-konu-nasil-acilir-resimli-anlat%C4%B1m.38361/ Seni buraya alalım, resimler gitmiş ama yazılı anlatım ile de anlayabilirsin^^
  2. O

Minigames Plugini Hakkın Her Şey (Türkçe Videolar)

Bu videonun açıklama kısmında var.
  3. O

Samsung Galaxy Ace Rom Yükledim Açılmıyor !!!

BadaTürkiye gibi forumlardan Android kategorisine konu açarsan hemen yardım alırsın, açıkçası Android ile pek bilgim yok yarı-brick olmuş olabilir.
  4. O

EL YAPIMI KAZMA

Google'ye Minecraft papercraft yazarsanız çok daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.
  5. O

Bu kadar kasması olamaz imkansız yardım edin ama :(

Emin olun 20 liranızın gitmesine fazlasıyla deydi. Artık bu sistem ile oyunlarda da çok fazla kasma yaşamazsınız.
  6. O

Bu kadar kasması olamaz imkansız yardım edin ama :(

Dikkatini çekerim, 6GB ramin var ama 2.43'ü kullanılıyor. Neden diye sorarsan 32 Bitlik işletim sistemin var. Bir internet kafeye git ve Windows 7 Ultimate 64 Bit yüklettir.
  7. O

Spleef oyununun videosu eklendi. Bir dahaki videoda takımca ölüm savaşı oyunununu nasıl yapacağınızı göstereceğim. Kanalım yenidir, subscribe olursanız sevinirim^^
  8. O

Etkinlik "Don't Starve" Ödüllü Logo Yarışması

Sanki logoyu kesmeyip boyutu aştığı zaman daha güzel gözüküyordu. Tebrikler.
  9. O

[YARDIM] Oyuna Başlangıç Yerini Ayarlama

Başlangıç yeri olmasını istediğin yere gidip /setspawn yaz. /spawn yazdığında oraya gidersin. Essentials plugini olması lazım.
  10. O

Bukkit server--Millet giremiyor

O zaman başka bir program portu kullanıyor demektir. Veya sen portu 25565 yaptığına emin misin?
  11. O

Port hatasının sebebi o portun o an zaten başka bir program tarafından kullanılmasıdır. CTRL+ALT+DELETE tuşlarından işlemlere gel, java ve javaw'ı sil. Hala olmadıysa bilgisayarına reset at.
  12. O

Virüs programlarını kapatmayı dene, Kaspersky engelliyor örnek olarak.
  13. O

Dahada erkene alınması çok kötü oldu, bir tane daha yollama ihtimalim vardı. Neyse sağlık olsun herkese başarılar, sonuçları merak ediyorum.
  14. O

Bu videolarda minigames pluginini detaylarıyla açıklıyorum. Plugin oyuna otomatik mini oyunlar ekler, her hangi bir şekilde kontrol etmeniz gerekmez. Kanalımı yeni açtım, subscribe olursanız sevinirim^^ Parkur Yapma Spleef Yapma
  15. O

Photoshop veya ona benzer grafik programlarından yararlanabilirsin.
  16. O

Şu ana kadar ki katılan arkadaşlar sanırım konuyu tam olarak anlayamamış, ödül "Don't Starve" olacak fakat logonun Don't Starve ile alakası olmayacak. Minecraft temalı bir logo isteniyor sizden benim anladığıma göre. Yarışmaya katılacağım, gayet güzel bir yarışma olacak bence, başarılar herkese.
  17. O

Kaç kere dicez.(adminler baksın)

Bunun için konu açman gerekmiyor. "Rapor Et" butonu boşuna yapılmamış.
  18. O

Bukkit için plugin yapıyorum. Önerilerinizi söylerseniz sevinirim^^

Bukkit için plugin yapıyorum. Önerilerinizi söylerseniz sevinirim^^
  19. O

Block Kenarlarının Belirgin Olması

Sphax'te düzelmişti benim. Fakat daha sonra default packe geri döndüğümde düzelmişti sanırım bazen oluyor sadece. Modlar yüzünden de olabilir.
  20. O

Türkçe Hunger Games - Bedava! Gidip Satın almayın.

İyi güzel de hangi sürüm olduğunu belirtmelisin.
  21. O

kendi yaptığım uzay mekiği --------------->

Çok iyi olmuş tebrikler.
  22. O

Zırhlar Çok Az Enchant oluyor! Lütfen Sevaba Girersiniz.

Evet işim gücüm yok post kasıyorum. :) Bunun gibi eleştrilerini Rapor Et butonunu kullanarak adminlere iletmelisin. Bu arada aşağıdaki resim gibi koyman gerek kitaplıkları. Dip Not: Seninde attığın linki gördüm fakat burda daha anlaşılır gözüküyor.
  23. O

Zırhlar Çok Az Enchant oluyor! Lütfen Sevaba Girersiniz.

The End'e gidip Ejderha'yı yendiysen oynamaya nasıl devam ediyorsun orayı anlamadım ben :) Soruna gelirsek ise etrafina kitaplik koyman gerekiyor.
  24. O

|Yardım|Sistem Belirtilen Yolu Bulamıyor Bukkit Server Hatası

Bunu dene: java -Xms1024M -Xmx1024M -jar craftbukkit.jar -o true PAUSE
  25. O

SkyCraft Eğlence Filen İşte :)

128 GB Ram ve Sınırsız Trafik olmasına rağmen 50 kişilik olması şaşırtıcı :)