Arama sonuçlarınız

1. Calinap

Minecraft 1.8 survival oynamak istermisin ?

Evet arkadaşlar lafı fazla uzatmak istemiyorum.Minecraft 1.8 tamamen survival oynamak isteyen arkadaşlar için yazdım bu konuyu.Şu an konuyu açarım saat 17:00 - 17:30 gibi konuya tekrar bakarım. Tamamen port üzerinden yapacağım hamachi derdi olmasın diye. Skype şart demek istiyorum malesef...
  2. Calinap

Warriors Klanı.

Merhaba arkadaşlar. Bugün 1-2 ay önce çoğu serverda görmüş olabileceğiniz bir factiondan bahsediyorum.Amacım beraber zevkli bir oyun yaşamak.Lapis seven biri değilimdir.Builde çok önem veren biriyimdir tanıyanlar bilir bu huyumu.Bir aralar ''sonoyuncu'' serverında gelişmiştik ama sonradan sıktı...
  3. Calinap

Build Racing Ve TimeLapse.

Merhabalar. Bugünkü konumda hem eğlence amaçlı hem de build yeteneğini geliştirmek için "Build Racing" ve "TimeLapse" yapacak arkadaşlar arıyorum.Yaş sınırı en az 13 en fazla 17 olması tercihimdir.Build Racing ile yapılan alıştırmalar sonucu build yeteneği iyi olan arkadaşlarla "TimeLapse"...
  4. Calinap

Benimle Beraber Video Çekip Kanal Kuracak Arkadas Aranır...

MERHABA ARKADAŞLAR.UZUN SÜREDİR(3-3,5)YILDIR MİNECRAFT OYNUYORUM.TEK BAŞIMA SERVER OYNAMANIN VE MOD YÜKLEMENİN FAYDASINI GÖRMEDİM ^-^.BU YÜZDEN BENİMLE BERABER VİDEO ÇEKİP KANAL KURABİLECEK BİR ARKADAŞA GEREKSİNİM DUYDUM.ŞARTLAR ALTTA YER ALMAKTADIR.. 1-YAŞ EN AZ 15 OLMALIDIR. 2-MİKROFON...
  5. Calinap

Agument Craft 7/24 [Factions] ve Mod-Rehber alımlarıyla sizlerle...

EVET ARKADAŞLAR ''Agument Craft'' Sizlerle ... Server yakın zamanda açılmış olup 1.4.6 dır. Serverde mod ve rehber alımı vardır. Server [Factions] dur. Herkezi bekleriz.. :) Ve şimdide ip ye geçelim. İP:188.165.225.162:117 :embarassed:
  6. Calinap

Again Craft/factions/IP:againcraft.zapto.org 2admin 2 rehber alımı vardır...

Merhaba arkadaşlar.again craft şimdide zapto.tek kişilik kadrosu ile sizlerle :D . Gelmek isteyen herkezi beklerim. 2Admin 2 Rehber alımı vardır. IP:againcraft.zapto.org
  7. Calinap

İşte minecraft 1.3.1 modloader linki

http://www.minecraftforum.net/topic/75440-v131-risugamis-mods-preliminary-updates/ alın arkadaşlar bn denedim oldu sizde deneyin....
  8. Calinap

servere bnden başkası giremiyor :(

yardım edecek biri varmı servere benden başkası giremiyor.güvenlik duvarıda kapalı ltfn yardım ...