Arama sonuçlarınız

1. metal_

Ftb Ultimate Crash Sorunu

evet onu duymustum işe yarıyor galiba da pc ingilizce olacak.
  2. metal_

FTB ULTİMATE CRASH

extrabees i kapat dene orjinal oyun sahibi olsanda oyunda hala çok bug var bence zaten o kadar çok mod olunca bug da oluyor haliyle
  3. metal_

FTB yi bana birisi ögretebilirmi

zaten grectech den başlıyacam.
  4. metal_

valla olurda bütün oyunu anlatmak aylar alır bir kaç modunu biliyorum zaten ben tüm modları bilen kişi yoktur zaten yada hepsinde uzman degildir. ben oyundaki makinerin tanıtımını yapmayı düşünüyorum videlarda oyunda o makinerle nasıl sistemler kuracagınız size kalmış yani.
  5. metal_

Hata Yardım Acil

hangi pack i oynuyon sürüm kaç onları yaz bi ona göre fikrim varsa yardımcı olurum.
  6. metal_

bir ara video çekip göndermeyi düşünüyorum fakat oyundaki makinelri çalışma ilkelerini anlatırım en fazla izleyen olursa daha çok çekp göndermeyi düşünüyorumda mikrofon yok alınca direk video yapcam.
  7. metal_

Ftb Ram Sorunu

o zmn tahminen javanın 64 bitinde sadece daha fazla ram verebiliyorsun javayı 64 bitini yükle.zaten 32 bit işletim sistemli bir pc en fazla 3 gb ram a kadar destekliyo javanın 64 bitinde tahminen ram i 1 den yukarı verebiliyorsun.
  8. metal_

Ftb Ultimate Crash Sorunu

bende de mindcrack packinde böle bi hata var versiyon 8.2.0 oynuyaorum versiyon yükseltince oyun crash veriyor.
  9. metal_

Ftb Ram Sorunu

girişte orda ayarlar kısmında ram verme bölümü olması lazım ordan ayarlıyosun.
  10. metal_

Tesseract Sorunu ?

ucuzluk bakımından iyi olabilir chunk loader 2 elmas biraz altın bi de ender pearl var bulması zor oluyo onu da denerim bi
  11. metal_

Tesseract Sorunu ?

hımm chunk loader çözüm olabilir bugün dener bilgilendiirim.arkadaşlar chunk loader işe yarıyor bilginize şu an sistem çok iyi calısıyor. samil25 e teşekkürler.
  12. metal_

Mod Pack Update Crash!

Arkadşlar ftb nin mindrack packi ni oynuyorum. oyuna yeni gelen modu yükleyim dedim sürekli güncelleme geliyordu güncelledikten sonra oyuna girince direk crash hatası alıyorum.yükledigim modu disable yaptım.fakat hala hata alıyorum çözümü bilen varsa bi yardım etsin lütfen ?
  13. metal_

Tesseract Sorunu ?

Arkadaşlar teseract la netherden lav çekmek için sistemi kuruyorum.fakat netherde ki teseractın yanıonda bekleyince sistem calıso netherden ayrılıp lavı depoladıgım tanka dönünce sistem duruyor.cracked ftb kullanıyorum böle bi sorunun çözümünü bilen yardım etsin lütfen
  14. metal_

Lütfen Yardim Out Of Memory

hımm bir kere başıma geldi auslogics boostspeed vardı bi kere tarattım bide ftb dışında normal minecraft yüklüydü onu sildim düzeldi ama normal minecraftın bulunması ile bi ilgisi olmayabilir.
  15. metal_

Mythical Mod ?

o modu yeni yükledimde daha göremedim hiç bu mobları
  16. metal_

Yeniden Yardım İstiyorum :)

arkadaşım bu 2. nesil dediğin rotary macerator lever koyup orda dönme seviyesi falan var gözükür takrsan sürekli olarak çalışır bildigim kadarı ile buda sürekli enerji yer eğer enerji yetmiyosa solar panellere yönel olmadı nükleer santral kurcaksın en çok enerjiyi o sağlıyo çünkü.
  17. metal_

Mythical Mod ?

Arkadşlar bu modu bilen varmı yada kullanan baya hoşuma gitti.Eğer kullanan varsa ftb nin içine nasıl ekleyebiliriz bu modu bilgi veren olursa sevinirim.
  18. metal_

Ftb Crack En Son Sürüm

adminler silin bu konuyu virüs paylaşmış adam anladığım kadarı ile
  19. metal_

Ejderha Yumurtası Neye Yarar?

ne ejderhaya dönüşmesi o oyunu bitirdim yani ejderide öldürdüm demek içn yapılmış bi item hiç bi craftı yok.sadece sembolik
  20. metal_

Feedthebeast Öğreticek Varmı ?

ne kadar çok bilmeyen varmış ftb yi ben kendim öğrendim çoğunu arastırarak ama bi bilenden öğrenmek en iyisi .
  21. metal_

1.5.1 Skyblock Mob Spawner [lütfen Yardim !! ]

spawn olması için spawner in en fazla 16 kare yakınında durman gerek bildiğim kadarı ile bunu yapıyorsun dimi?
  22. metal_

[yogbox] Köpek Balığı İle Fotoğrafım

bu nasıl bir sevgidir millet kedi köpek alır köpekbalığı ne :D
  23. metal_

The Horse ?

valla zombie horse la skeleton horse çok ilginç olmuş 13w16a nın jar ı bulan varsa paylaşşın lütfen çok merak ettim.
  24. metal_

The Horse ?

http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_174002&feature=iv&src_vid=AjrEY7tLGbo&v=Pq3o2O5tWgA bu daha ilginç bişe
  25. metal_

The Horse ?

Arkadşlar galiba bu 1 nisan şakası filan değil belki paylaşan vardır ama 13w16a snapshot ında atlar eklenmiş bu da videosu.