Arama sonuçlarınız

1. X

YARDIM EDİN

arkadaşlar yardım edin 2 sorunum var. 1.minecraft'ta crack olduğu için 1.5.2'de kaldım. 2.minecraft'ta haritalar hep küçük oluyor bu yüzden gezemiyorum.İMDAT!!!!
  2. X

İMDAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arkadaşlar yardım edin 1.6.2'de kaldım aynı zamanda crack olduğu için 1.7 oynayamıyorum ancak yazarak anlatırsanız anlayamam o yüzden video gönderebilirseniz video gönderin gönderemesseniz anlatın(belki anlarım)
  3. X

diyeceğim bir şey var

size diyeceğim tek bir şey var YORUM YOK:sırıtmak::sırıtmak::sırıtmak::sırıtmak::sırıtmak::sırıtmak::sırıtmak::sırıtmak:
  4. X

ÇOOOOOOK KOMİK

Bir gün bir karı koca varmış onların 1 tane çocukları varmış çocukları herşeyi diyor bir tek baba demiyormuş.Bir gün bebeğin annesi alışverişe çıkmış baba'da bunu fırsat bilerek çocuğuna baba dedirttirmeye başlamış. Baba:hadi oğlum baba de. Bebek:anne. Baba:hayır anne değil baba. Bebek:anne...
  5. X

türkçe çeviri

merhaba ben buradan videoları türkçe'ye çeviren arkadaşlara sesleniyorum. sesiniz soluğunuz çıkmıyor konuyu başlatmasam unutulacaksınız aylardır tek videonuzu görmedim hadi ama en azından 3 4 video'yu türkçe yapın.
  6. X

devamlı hikaye

merhaba arkadaşlar başlıktaki devamlı hikayenin anlamını merak ediyorsunuzdur.hemen anlatayım. Şimdi ben hikaye başlatıcağım devamını siz getireceksiniz. 1.Bölüm. Savaş başlayalı 2 hafta olmuştu herkes panik içindeydi Eren ile ben askere çağrıldığımız günden beri düzenimiz çok bozuldu her...
  7. X

EN SAÇMA ÖLÜMLER

Merhaba arkadaşlar başlıkta olduğu gibi saçma ölümleri paylaşıcağız. Ben yağmur ormanlarına ev yapmıştım.Bir gün gezerken karşıma örümceğe binmiş bir iskelet gördüm(yağmur ormanı olduğu için fazla güneş ışığı almıyorda.)yanımda ok olmadığı için kaçmaya başladım kaçarken gördüğüm bir çukur...
  8. X

MCTL kazanmanın püf noktası

Merhaba arkadaşlar size mctl kazanmanın püf noktasını göstereciğim ama hile kullananlar fazla ümitlenmesin çünkü hiçbir şekilde hileli bir şey olmuyacaktır.Mctl kazanmanın yolu üç şekildedir. 1.İlk olarak güzel şeyler paylaşmalısınız.Mesela hikayeler. 2.Faydalı şeyler paylaşmalısınız. ÖRNEK...
  9. X

Hayran Harİtalari

Arkadaşlar hayran haritası yapıyorum tavsiyelerinizi beklerim.(desteğini aldığım arkadaşların adın yazılacaktır.)