Arama sonuçlarınız

1. Q

Minecraft Premium Account

Arkadaşlar benim kredi kartim yok ve ailemde 55TL oldugu icin premium account almama izin vermiyor,2 tane The Warz hesabim var.2 The Warz hesabina Minecraft verebilecek varsa lütfen konuyla ilgilensin.
  2. Q

Içeri!

Arkadaşlar bukkitden pek anlamadığım için hamachi yaptım ama çok güzel bir şey zaten çok fazla oyuncuyla oynanmaz böyle bir şey en fazla 8 kişi ile çünkü savaş haritasi.4v4 3v3 2v2 1v1 gibi. Captain Sparklezin Çektiği online minecraft team fortress 2 gibi ama daha farklısı.Gelecekler, İsim: Soy...
  3. Q

Modlu Minecraft

Arkadaşlar içinde bol bol mod olan minecraft.jar ı olan bir siteye yükleyip verebilirmi? ben ne zaman mod yüklesem yanlış birşeyler oluyor ve crash oluyor. Modloader'ada mod koyuyorum ama nedense oraya yükleyince modlar çalişmiyor.
  4. Q

Minecraft Aether

Arkadaşlar ben bi türlü aether yükleyemedim.Bana Aether yüklü minecraft verebilecek varmi?
  5. Q

Pvp Server Ariyorum

beyler konuyu dogru yeremi açtim bilmiyorum üzgünüm ama bana çogu yerde pvp açik bir pvp server lazim:(
  6. Q

Minecraft Sonic Ethers,Dynamic Shadows

Arkadaşlar yeni sürüm için Sonic Ethers veya Dynamic Shadows modlari çikarildimi?
  7. Q

Aether 1.3.2

arkadaşlar ben aether adli modu yukluyorum ama çalişmiyor help?
  8. Q

Yardım Minecraft Zoom Mod

Arkadaşlar ben zoom/optifine adli modu yukledim,fakat f8e basinca uzagi gormem gerekirken sadece slowmotion oluyor.Şimdiden Teşekkürler
  9. Q

Laptopumdaki Minecraft Hatası

Ben Minecraft'ı hem laptopdan hemde masaüstünden oynuyorum. Fakat laptopda oynarken bir blok koyuyorum ama iki blok çıkıyor.(Hile değil,2 blok koyunca 2 blok kaybediyorum) Daha benzer hatalarda var çözüm öneriniz varsa sağolun :(:p
  10. Q

Premium Hesap

Ben premium bir hesap istiyorum ve banka kartım vs yok. Bana premium bir hesap satacak varmi? Fiyatda Anlaşabiliriz :)
  11. Q

Minecraft Düşük Çözünürlük Sorunu

Arkadaşlar lütfen yardım edin. Minecraft'in çözünürlük kalitesi düştü nedenini bulamadım çözümünü bilen lütfen cevap yazsın :mad:
  12. Q

Best Skins

Arkadaşlar Burada Herkes En Sevdiği Skinleri Paylaşsın(illa kendi skini olmak zorunda değil) Ben başlıyorum. Erkek skinlerinden CaptainSparklez'in skini http://a1208.hizliresim.com/10/x/cdr16.jpg Kız Skinlerinden MinecraftChickin skini http://a1208.hizliresim.com/10/x/cdr3b.jpg
  13. Q

Realtek AC97 Audio

Arkadaşlar Ben Minecraft Hakkında Videolar Çekiyorum Videolarda Sesim Tuhaf Çıkıyor Bunu Nasıl Düzeltebilirim? (Konu Foruma Uygun Değil Üzgünüm)