Arama sonuçlarınız

1. K

Bir Sorunum Var

Denerim Teşekkürler Ekran Kartımı Da Ekledim Başlığa
  2. K

Bir Sorunum Var

Acaba Ekran Kartına Nereden Bakılıyor Ben Bu İşleri Pek Bilmem De :)
  3. K

Bir Sorunum Var

Merhaba Arkadaşlar Ben Kayrahan Benim Minecraft İle İlgili Bir Sorunum Var Bu Sorun 1.5.2 Versiyonunda Vardı Fakat 1.6.2 Versionuna Geçince Düzeldi Ancak Şimdi Hexxit Gibi Şeyleri Oynayamıyorum Hatam Şu Ekran Bir Andan Kararıyor Ve Görüntü Sunucusu Yanıt Vermeyi Kesti Ve Bu Durumdan Başarıyla...
  4. K

Duyuru Gift Kod ve Sunucu Çekilişi

Olsun Yinede Bi Şansımızı Deniyelim
  5. K

Minecraft - Nota Blocklarıyla İstiklâl Marşı

Helal Olsun Valla Kardeş
  6. K

O İşi De Hallettim Şimdi Oldu Mu???
  7. K

Tamam Sizin Sayfaların İkisini De Beğendim Şimdi Çekilişe Katıldım Değil Mi
  8. K

Benimle Oynamak İsteyenler!!

Merhaba Ben Kayrahan Hamachili Bir Server Kurdum Serverime Gelin isterseniz Minigame Serveri Ama Tamamen Redstonedan Server Daha Yapım Aşamasında Arkadaşımla Para Toplayınca VDS'ye Geçip Kişi Kapasitesini Arttıracağız Server En Geç 1 Hafta Sonra Açılır
  9. K

Mapleri Türkçeye Çevirme

Evet Kardeş İngilizce-Türkçe Türkçe-İngilizceye Çevrilir Sözlük Gibiyim Maşallah :D
  10. K

Mapleri Türkçeye Çevirme

Tamam En Kısa Zamanda Hallederim Ama Okullar Açıldı Sınav Filan Var Yapınca Söylerim
  11. K

Mod Sorunu

Merhaba Arkadaşlar Ben Minecraftı Korsan Kullanıyorum Ve 1.6.2 Sürümünde Oynuyorum Ama Bir Nedenden Dolayı Mod Yükleyemiyorum Acaba Nedenini Bilen Var Mı Bilen Var İse Lütfen Söylesin Şimdiden Teşekkürler
  12. K

Mapleri Türkçeye Çevirme

Merhaba Arkadaşlar Bana İstediğiniz Mapi Verin Ben Alayım Ve En Kısa Sürede Size Türkçe Olarak Sunayım
  13. K

Minecraft Texture Pack Sorunu

Bende Öyle Yaptım Ama Olmuyor Neden Acaba Biliyo musunuz
  14. K

Minecraft Texture Pack Sorunu

Merhaba Arkadaşlar Ben Minecraftı Korsan KUllanıyorum Ve 1.6.2'de Bilmediğim Bir Nedenden Dolayı Texture Pack Yükleyemiyorum Nedeni Nedir Acaba Bilen Var Mı Varsa Lütfen Yardım Edin
  15. K

MCTL

Arkadaşlar Birisi Bana Bu MCTL Ne İşe Yarıyor Anlatabilir Mi
  16. K

Mod Paketi

tarık server ile ilgili mesajıma sadece soal yazdın server ile ilgili bir bilgi verirsen sevinirim
  17. K

Fake_Dead'in 55 Modlu .minecraft Dosyası

canın sağolsun kardeş
  18. K

Bir Itemin Nasıl Yapıldığını Gösteren Mod

Benim yazdığım mod esrefs adlı kullanıcının yazdığı mod aynı benim yazdığım modda too many items gibi sadece tıklayınca nasıl yapıldığını gösteriyor ve too many items gibi item alabiliyorsun ama diğer modda nelerin nasıl yapıldığını kitaptan öğreniyorsun bence benim tavsiye ettiğim mod daha iyi
  19. K

Mod Paketi

bana bunun hazır serverini atarsan çok sevinirim yada yorumlarda nasıl açılacağını anlatırsan yine çok sevinirim bu arada çok güzel bi çalışma devamını bekliyoruz
  20. K

Minecraft Forge Ve Modloader Yardım?? Acİlll

benim bildiğim kadarıyla forge ve modloader modlarını bir .minecrafta yüklersen oyunun crash verir NOT:Yanlış olabilir yanlış ise kusura bakma
  21. K

Mo Creatures Modu 2 Kişilik Oynamak

modlu server açarsan belki olur
  22. K

Arkadaşlar 150 Modlu 1.5.1 Mod Pack (alıntıdır)

bence çok fazla mod var hangi pc 150 modu kaldırır CEVAP:Hiç
  23. K

Fake_Dead'in 55 Modlu .minecraft Dosyası

neredeyse her mod var dedin yani tüm modlar yok peki eksik olan modlar neler
  24. K

Bir Itemin Nasıl Yapıldığını Gösteren Mod

not enough items modun ismi yardımcı olabildiysem ne mutlu bana