Arama sonuçlarınız

1. Sasuke Uchiha

HadesCraft | MMORPG - Açıldı - Zindanlar, Yeni İtemler Ve Bosslar %100 Emek Sunucusu

Banımı Açar mısınız artık ? Lecter1.
  2. Sasuke Uchiha

HadesCraft | MMORPG - Açıldı - Zindanlar, Yeni İtemler Ve Bosslar %100 Emek Sunucusu

Lecter1'in banını ne zaman açıcaksınız ?
  3. Sasuke Uchiha

Minecraft Kanser kitle :)

Minecraft Kanser kitle :)
  4. Sasuke Uchiha

ChaosTurk /1.7.x - 1.8.x/ FACTION / PVP/ LAPIS / PET / BOSS / mc.chaosturk.com

Server iyi güzelde EmreAyaz mıdır nedir adaletsizce beni 30 dk jail muteledi adam benim kul hakkıma girdi onu sadece uyardı.
  5. Sasuke Uchiha

hort

hort
  6. Sasuke Uchiha

Naruto Türkiye RolePlay Sunucusu. 5. Shinobi Savaşı ! [1 Haftadır Açık!]

Başka sunucuyla karıştırmışım çok özür dilerim :(
  7. Sasuke Uchiha

Naruto Türkiye RolePlay Sunucusu. 5. Shinobi Savaşı ! [1 Haftadır Açık!]

Çok saçma bir olaydan IP-Ban yedim :( neden mi ? Çünkü admin banladıktan sonra skypeye girdiğimde adam bana admine küfür ettin dedi. ve o olay olmadan bir kaç dakika öncesine kadar bir adam beni hileyle öldürdü diye admine söyledim ? Admin de aniden -BAN-
  8. Sasuke Uchiha

HighTurk Prison (Hapishane) Sunucusu / RPG / Türkiyede İLK !

Güzel bir çalışma. Fakat mesela hapishanede çalışma vakitlerini felan belirleyebilirsiniz.
  9. Sasuke Uchiha

Blazerd MMORPG / Rüya , Görev, Tarım, Yükseltme ve Birçok Sistem /Yapım aşamasında / White List YOK

Sunucu ne zaman açılacak belli bir tarihi varmı ? Çok güzel bir MMORPG özellikle rüya özelliğini beğendim .
  10. Sasuke Uchiha

yaa o da bir şey yinede :)

yaa o da bir şey yinede :)
  11. Sasuke Uchiha

Kapatıldı

Sunucu tekrar aktif diyorsunuz fakat şu an sunucu açık diye gözükmüyor ?
  12. Sasuke Uchiha

P90 Ext ?? point blank mı oynuyon oynuyosan rütbe ??

P90 Ext ?? point blank mı oynuyon oynuyosan rütbe ??
  13. Sasuke Uchiha

plugin işiyle artık ilgilenmiyorum

plugin işiyle artık ilgilenmiyorum
  14. Sasuke Uchiha

Kapatıldı

Aykovan böyle bir şey var mı ? hakaret ten ban yedim bu ne ya gm küfrediyo biz diyoz niye küfrediyosun adam ban atıyorBiz o kadar emek veriyoruz adamın yaptığı şeye bak be yeter hep böyle yapıyosunuz
  15. Sasuke Uchiha

[1.7.2] CESURCRAFTMC - Rehberlerini Buldu - Alımlar Bitti /

Öyle bir şey geçerli olsaydı ben şimdi saysam görürsün. 76 sunucuda rehberlik 29 sunucuda basrehberlik 37 sunucuda builderlik 33 sunucuda moderatorluk 12 sunucuda adminlik 2 sunucuda kuruculuk yaptım iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  16. Sasuke Uchiha

Güzel bir sunucu iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  17. Sasuke Uchiha

Ad:Soyad: Sefa Seven Minecraft NICK: SilentDeath Yaş:14 Skype (Şart):sefa.seven Sakin, Olgun'musun:Evet Hızlımısın, Serimisin:Hızlı olduğum söylenebilir serilikte de iyiyim. Bize ayak Uydurabilirmisin:Hemde çok iyi Oyuncularla Aran Nasıl?:Oyuncularla aramın iyi olduğunu düşünüyorum...
  18. Sasuke Uchiha

Savaşın Sonucu RPG

Peki... Sbon hanlığını seçiyorum. Oyun ismim : Toby
  19. Sasuke Uchiha

Savaşın Sonucu RPG

Ad: Sefa Seven Yaş:15 Olmak istediginiz hanlik : Westeron Ooc ve ic nedir: OOC(OutOfCharacter) yani karakter dışı demektir. burada dış dünyada yaptığımız şeyleri anlatmakta serbestiz. IC(InCharacter) yani rol yapmak demektir. Burada dış dünyadan bilgi vermek NonRP'ye girer. İstediginiz meslek...
  20. Sasuke Uchiha

OrtaOnline/Gerçek ortaçağ rpg/Son 10 kişilik yerimiz kaldı/

Hala başvuruma cevap verilmedi ? iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
  21. Sasuke Uchiha

Yardım edin içerde yazıyor bilen varsa hemen msj atsın!!!!

İstek yolladım kabul edicek misin ?
  22. Sasuke Uchiha

kardeş yalnız adam diyorki sadece bosslar öldürünce ben bu plugini denedim ve bütün dünyada itemlerin gitmiyor yani olmaz bence
  23. Sasuke Uchiha

sen en iyisi skypeya ekle beni ben sana ayrıntıları anlatabilirim çünkü burdan anlatırsam çok uzun olur