Arama sonuçlarınız

1. R

Medieval han örneği

Simetri hastalıktır bağımlılıktır :D
  2. R

ilk buildim kale

Adam ilk buildim diyor ben ilk başladığımda ev yapmaya çalışmıştım ama kumdan :DD çatı bile yapamamıştım iyi bence.
  3. R

:D

:D
  4. R

Beyler Acil

Birine serverimde kalıcı fly nasıl vericem?Güncell
  5. R

Group Managerden Anlayan

Varmı? Serverimde bi kişiye sadece özel birine sınırsız fly vermek istiyorum. ./fly isim Değil. Oyundan çıkınca gidiyor o. Plugininden anlayan varsa yazarsa çok sevinirim .
  6. R

Ad:Özgür Steam ID:Nova * Rhock!nqTR Skype: rhockinq.1 Facebook:https://www.facebook.com/EHTDGYonetim

Ad:Özgür Steam ID:Nova * Rhock!nqTR Skype: rhockinq.1 Facebook:https://www.facebook.com/EHTDGYonetim
  7. R

Can Sıkıntısından Yaptım/Build

İki resmin arasında :D beyaz yazı
  8. R

Survival (Hilesiz)

3-4 Günde kale yapardım surv -_- O zamana göre kötü. Ama yeni başlamaışsan ortalamadasın denebilir ^_^
  9. R

Link Eklendi.
  10. R

aa dur :D link yok eklemeye üşenmişim :D sonra editlerim
  11. R

Canım sıkıldı bende öyle bi villa yapayım dedim. Fazla iyi değil belirttiğim gibi can sıkıntısından Yorumlarda fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim... Resimler: Link: http://s2.dosya.tc/server/HzIcf3/VillaByRhockinq.rar.html
  12. R

hatırladınmı?

hatırladınmı?
  13. R

Geri döndüm!

Selam beyler... Bir ara vermem gerekmişti ve artık o aranın bittiğini farkettim. Artık forumda yeniden aktifim! Desteğe builder'e,yardım'a ihtiyaç duyarsanız bana ulaşabilirsiniz. -Rhockinq
  14. R

Clay Solider Modunu Bilenler Yardım

Ne kadar çok skydaz bilmeyen cahil var, zip olarak indirip kuruyorsanız mod loader gerekli öyle hemen atıp oyuna girmekle olmaz. Daha oyunu bile normal öğrenemeyip mod kurmanız ayrı bi saçmalık.
  15. R

Not Enoguh Items

Yaw en son sürümünde zaten sağ altta - + olan bi yer var orda kaç tane alacağınız yazıyo iteme gelip sağ tıklayıp envantere sürükleyir
  16. R

Modern Villa\byrhockinq\özeltasarım\özelgüvenliksistemi

yorumlarınız için tşk :D
  17. R

Modern Villa\byrhockinq\özeltasarım\özelgüvenliksistemi

Evet dünyanın en modern daha Türkiye'de bulunamayan tarzda bir villa yaptım. Ayrıca özel güvenlik sistemide bulunmaktadır... Buyrun
  18. R

Arkadaşlar Yoruma Minecraft Türk Hunger Games Sunucularının Ip'lerini Atarmısınız?

bide so craft var başka yok ha kitsiz ve crack için olan bnde arıyorum
  19. R

Köy Seedi Aranıyor !!!!

Düz map aç alla alla
  20. R

En Çok Işık Veren Nesne

En garantiili ve pratik yolu bu ;
  21. R

En Çok Işık Veren Nesne

yanmaz cam var körmüsünüz? oyunu öğrenip gelin lütfen
  22. R

En Çok Işık Veren Nesne

tabii ki lav kardeşim, benimde evlerimde kullandığım bir ışıklandırmadır tabii ki bu ev değil öylesine yaptım :D
  23. R

En Çok Işık Veren Nesne

Lav olduğunu düşünüyorum sonra glowstone yada redstonelamp olabilir