Arama sonuçlarınız

1. 5

Hg.nitrado.net HungerGames Server VİP SİSTEMİ YOK TÜM KİTLERİ SECEBİLME 1.7.2

server çoğu zaman full 15 den aşağıda düşmüyor ve eleştiriye açık olmam ile serverimin ne alakası var çözemedim :D
  2. 5

burası benim sayfam kardesim kaldıramıyorum. sendende öğrencek birşeyim yok allaha şükür.servere gir kendin gör ufakcık şeyler için büyütmeyin bu kadar seviyesiz diyorsun. geliyorsun buraya sende bir odun atıyorsun olayı büyütüyorsun.
  3. 5

onu silmeyi unutmusum servere girmeyi deneseydin görürdün hata bulmaktan başka işiniz yokmu bu forumda sizin
  4. 5

======================================================== SERVERİMİZDE VİP SİSTEMİ YOKTUR herkes İSTEDİGİ KİTİ SEÇEBİLİR..!! IP Adresi: hg.nitrado.net ======================================================== Sürüm: 1.7.2 Coin Sistemi: Aktif! Kit Sistemi: Aktif! IP Adresi: hg.nitrado.net...
  5. 5

Hunger Games Map Sorunu

Hungergames mapimi server dosyalarımın yanına atıyorum. Ayrica plugins bukkitgames içine atıyorum ama mapim yüklenmiyor . Başka bir dünya oluşuyor .
  6. 5

TrGaming Factions PvP -trgaming.nitrado.net- [Alım Vardır] 7/24 BUİLDER-REHBER-REKLAMCI

Merhaba arkadaşlar iyi forumlar severimiz yeni açılmıstır ve 1.7.2 dir girdiginizde çok seveceginizden eminim serverimizde 25 adet warp bulunmaktadır Ucuz viplikler Harika hammadde CUMARTESİ SAAT 20:00 VİP ÇEKİLİŞİ İP:TRGaming.nitrado.net İP:TRGaming.nitrado.net İP:85.190.140.200...
  7. 5

TrGaming -trgaming.nitrado.net- [Alım Vardır] 7/24 BUİLDER-REHBER-REKLAMCI

Merhaba arkadaşlar iyi forumlar severimiz yeni açılmıstır ve 1.7.2 dir girdiginizde çok seveceginizden eminim serverimizde 25 adet warp bulunmaktadır Ucuz viplikler Harika hammadde CUMARTESİ SAAT 20:00 VİP ÇEKİLİŞİ İP:TRGaming.nitrado.net İP:TRGaming.nitrado.net İP:85.190.140.200...
  8. 5

oyuncular heryeri kırabiliyor

Çok teşekkür ederim kardesim
  9. 5

kodlar hakkında bilgin varmı
  10. 5

Oyuncular Heryeri Kırabiliyor Merhaba benim serverimde normal oyuncular bile heryeri kırabilyor marketi spawn bölgesini bile kırıyor. ben kendi bilgisayarımdan oyuncu olarak girdim ve kırmayı denedim oluyor bunun için ne yapmam lazım essantials anti builder plugini ve modifyworld pluginleri yok