Arama sonuçlarınız

1. N

Kılıç Tutan Adam

Merhaba arkadaşlar.Kılıç tutan bir adam yaptım(Genellikle steveden bakarak yaptım.).Bu benim ilk pixel artlarımdan biri.Forum yenilenmeden önce başka pixel artlarımla ilgili konularda açmıştım belki hala duruyodur.O pixel artların resimlerini merak edenlere söliyim save dosyasını kaybettim o...
  2. N

Demir Kazma kaçıncı küp sanatım olduğunu unuttum:D

Merhaba arkadaşlar devam ediyorum.Bu sefer Demir Kazma yaptım.İşte resimler:
  3. N

Silver Fish 3. küp sanatım

Merhaba arkadaşlra istekler üzerine bitane silver fish yaptım.İşte buyrun resimler:
  4. N

Diamond Kılıç 2. Küp sanatım

Merhaba arkadaşlar bu benim 2. küp sanatım Diamond kılıç.(kılıçın üstündeki diamon blocka benzeyen şeyler hungergames moduyla geldi bu textureda başka diamond blocka benzeyen yoktu.)Hatam varsa lütfen söyleyin.
  5. N

Slime ilk küp sanatım.

Merhaba arkadaşlar geçen gün bir tane slime yaptım işte (gözlerini neden gri yaptın demeyim.Çünkü yakından inceledim siyahdan azcık daha açıktı:D.)Hatalarım varsa lütfen söyleyin.
  6. N

Minecraft 1.2.5 Comes Alive Mod Hatası

merhaba arkadaşlar bu gün comes alive modunu yükledim.Önce installerıyla denedim crash yaptı sonra internetten indirme videosuyla denedim bu sefer minecrafta girdi ama sonra bir köye yaklaşınca saving chunks diyip oyundan atıyor lütfen bunun çözümünü bulan alta yazsın:cry: NOT:Bir kaç kere iki...
  7. N

Minecraft 1.2.5 Hologram mod!

Merhaba arkadaşlar yine ben:DBu modda birtane makine benzeri bişi ve 3 tane sopa veriyo.Çok uzatmadan link: Download Link:http://www.skydaz.com/fieldviewerhologram-mod-installer-for-minecraft-1-2-5/ Video:Kusura bakmayın vidoyu bir sitede bulamadim oyüzden şöyle diyim:D:youtuba girin minecraft...
  8. N

Minecraft 1.2.5 Gulliver Mod (mod yüklemeyi bilmeyenlerde indirebilir!)

Merhaba arkadaşlar.Bu modda istediğiniz her şeyi büyültüp küçültebiliyorsunz.Çok uzatmadan işte Link: LİNK:http://www.skydaz.com/gulliver-mod-installer-for-minecraft-1-2-5/ Arkadaşlar bunun İnstallerini veriyorum siteden indirirsiniz yani mod yüklemeyi bilmeyenlerde indirebilir ya da tembel...
  9. N

Arkadaşlar lütfen yardımm!

Arkadaşlar ben minecraft'ıma Too many items modunu yükledim.(normalde çalışıyordu).Minecraft.nete bağlanamadığı için offline oynuyordum.Ama Too many items modunu yükleyine black screen çıkardı.(başka mod yüklü değildi.)Sonra minecraft'ı yeniden başlattım.Logine bastım.Ama bu seferde offline'a...