Arama sonuçlarınız

1. Q

Team Fortress 2

Team fortress 2 de hangi itemi ne yaparsam düşüreceğimi nerden bulabilirim???
  2. Q

Sıkıntıdan Yaptığım Dev Ev :d (henüz Sadece Mutfağı Yaptım)

cs 1.6 daki map'e benziyo :D
  3. Q

Beyler nolur bakın

Beyler canlı yayın varmış minecraftv'de. ama nereye nasıl yazı yazıcaz .S
  4. Q

Kıyafetler

Industrialcraft 2 de hangi zırhı alırsam hızlı koşarım? nasıl hızlı koşarım?
  5. Q

Crash

Ya şu crash hatasına bi çözüm yok mu? Hani şu adamın paylaştığı .bat dosyası her şeyi çözüyomuş ya hiçbişeyi çözdüğü yok hala crash veriyor. Biri yardım etsin. Neı railcraft pluginle railcraftı sildim hala crash veriyor
  6. Q

Madenler

İndustrialcraft 2 madenleri yok! Hiçbir yerde bulamadım. Ore falan yok!
  7. Q

Bir mod arıyorum?

more ores i indirdim modu görmüyor
  8. Q

La biri yardım etsin

la ne zamandır yapamıyorum şunu industrialcraft 2 de hiçbir maden yok biri yardım etsin!!!
  9. Q

Bi cevap verin artık ***

La installerden yükledim olmadı norml yükledim olmadı aynısını yapıyom
  10. Q

Bi cevap verin artık ***

Ben industrialcraft 2 modunu indirdim fakat hiçbir ore yok. Copper, Tin veya ona benzer hiçbir ore bulamadım. Not enough items modundan da baktım fakat ore hallerini bulamadım. Mağaralarda yada yeraltlarında bulamıyorum. Buna ek bir mod mu gerekiyor? Lazımsa link atın. 1.4.7 olsun pls :)
  11. Q

Moda başlayamıyorum yardım edin

Ben industrialcraft 2 modunu indirdim fakat hiçbir ore yok. Copper, Tin veya ona benzer hiçbir ore bulamadım. Not enough items modundan da baktım fakat ore hallerini bulamadım. Mağaralarda yada yeraltlarında bulamıyorum. Buna ek bir mod mu gerekiyor? Lazımsa link atın. 1.4.7 olsun pls :)
  12. Q

İnudstrialcraft 2 yardım

13. Q

Bir mod arıyorum?

o redstone şeyini demiyorum. hani emerald pickaxe ruby sword fln yaptğımızı diyorum!
  14. Q

Bir mod arıyorum?

Merhaba ben bir mod arıyorum. Hani şu technic packte olan , oyuna ruby, emerald ve sapphire ekleyen mod. Pickaxe kılıç falan yapıyoruz ondan. O modun ismini verebilecek olan var mı?
  15. Q

Oyun ve bilgisayar

Masaüstü bilgisayarım bozulduğu için HP Pavilion 15-b031st Ultrabook kullanıyorum. Fakat minecrafta girdiğim zaman havalandırmadan fffff diye sesler geliyor ve sıcak hava üflemeye başlıyor. Acaba ne yapabilirim? Laptopa bir zarar verir mi? (Gerekliyse ) Sistemim : Windows 8 işletim sistemi 8...
  16. Q

Minecraft Videoları

Evet arkadaşlar bu aralar video çekmeye başladık. Survival var . Parkour var . Bakıcaz ilerleyen zamanlarda işte . Size İlk videomu vereyim . Bazı yanlışlarım var . Youtubede ek açıklamalarda düzelttim. İlk videom - Gold Gamers - Başlangıç - Bölüm 1 : http://www.youtube.com/watch?v=bvwrX2bo9bE...
  17. Q

Kanalına Intro Arayanlar;

Üstünde Yazacak Yazı: Gold Gamers Usta Sarı yapsan İsmiyle uyumlu . Gold sarı olsun . Gamers Mavi açık mavi . Müziği; http://www.youtube.com/watch?v=OGNHLc4FWwA usta kaç saniye yaparsın bilmem . Müziğe 2. dk dan başla usta fazla uzun olmasın . 15 sn falan olsun ayarlarsın sen. Eğer varsa...
  18. Q

Item Spawnlamak

Benim NEI dosyasında lock_recipe_mode falan yazmıyo technic versiyonum 7.2.6 | 1.2.5 | Rec. Build
  19. Q

Not Enoguh Items

Tıkladığım an zaten hata veriyor
  20. Q

Not Enoguh Items

onlar nasıl yapıyo o zaman :S
  21. Q

Not Enoguh Items

Config dosyasında soru işareti yok
  22. Q

Not Enoguh Items

? işareti nerde
  23. Q

Not Enoguh Items

Bunun dil ile ne alakasi waR?
  24. Q

Not Enoguh Items

Birincisi Windows xp pc - İkincisi ben zaten cheat modede oynuyorum, item falan alamıyorum!
  25. Q

Not Enoguh Items

Ya ben ordan istediğim itemi onlar gibi nasıl alırım diye soruyorum siz ne diyosunuz ya!