Arama sonuçlarınız

1. sabri42

Minecraft Mod

Arkadaslar Biz Kankalarla mod paketi yaptık 1.7.10 beni 1.7.2 mod paketim kalmıs 1.7.10 daki mod paketinin calısması icin 1.7.2 mod paketini silmem gerekiyor 2 mod paketine dokunmadan bu işin bi cözumu varmı?
  2. sabri42

Oyun Hatası İceri Gir

Arkadaslar Bn Ghost Recon Acınca bu resimdeki hata cıkıo help
  3. sabri42

Lutfen Bi Bakın

Arkadaslar Bazı Youtubede Kanallar Oyun Oynarken Arkadasının Gozunden Goruyor Onu Nasıl Yapıyorlar Lutfenm Soylein :)
  4. sabri42

Minecraft Launcher 1.0.8 crack nasıl skin yüklenir?

Konu baslıgındaki gibi nasıl Minecraft Launcher 1.0.8 crack nasıl skin yüklenir arkadaslar lutfen yardımcı olun :(
  5. sabri42

Bandicam Bedava Key Nerde Bulabilirim? [guncel]

BELİRTTİGİM GİBİ BANDİCAM BEDAVA SERİAL KEY NERDEN BULABİLİRİM?
  6. sabri42

Skype Video Cekme Ark.

Beyler skype eklerseniz konusuruz videolar cekeriz film tarzi f1 filan girmek icin lazim olanlar Ad-Soyad: Yaş: Skype Nick [VeyA] Skype Ad: Bu kadar bnm skype adim: Mehmet Demirci Nick'im:Turkishpower42 ßß (Mikrofon sart)
  7. sabri42

Mineshafter kullanan ark. aranio ve ÇÖK İceri Çök

Mineshafter kullananlar ark. olurmusunuz sv kurarim istersenizde videoda cekeriz :/ kisacasi ark. istirem Mineshafter istememin sebebide video cekersek izleyicilerin premium oldugumu sansinlar lutfen help ekliceginiz sey facebook :/ link: https://www.facebook.com/mtamehmet.demirci?ref=tn_tnmn...
  8. sabri42

Minecraft NEI Mod Sorunu

Arkadaşlar ben NEI indirdim item tikliyorum konusma yerine Error written to nei 4-4-2013 at 13.20.3.767.txt die hata gelio youtubeye bakiyorum video ceken adamlar o erorsuz item aliyor help...
  9. sabri42

Oookingmemoooo

skype arkadas ariyorum beraber oyun oynariz ben sv kurarim skype ad turkishpower42 isim Mehmet Demirci (mikrofonum yok ama sizin varsa siz solersiniz ben yaparim :D)
  10. sabri42

Oookingmemoooo

beyler 194.54.33.113 bu girin cokun :D son 9 kişi sv da trolli attik herkes gelebilir lag olabilir sonra gecer (1.4.6 plugin bulamadim bole oldu)
  11. sabri42

Ooominememoooo

Beyler 0 mod survival mncrt4242 doldu mncrt42050 mncrtdia mncrtgold sifo:123
  12. sabri42

Tunngle Sw

sw adi Isyankar42 sifre yok gelin ben sw kurarim oynariz iceri cokun kisaca :D ops bu arada add server eklemek isterseniz ad manga42 ip 7.50.73.138 sw acik %100 modsuz server ilk girene 5 diamond :D
  13. sabri42

Iceri Cokun :d

beyler veya bayanlar hamachiye benzer program biliomusunuz bi yerde okumustum T le basliodu tung mudu nedi help :D
  14. sabri42

Hamachinin Kralı Kralının Kralı

vav42050 sifre 12342
  15. sabri42

arkadaşlar nolur bi girin :(

La eskiden pc Windows XP idi minecraft aciliodu şimdi Windows 7 Ultimate minecraft acilmio isim yaziom force update yapiom sonra ekran beyaza donuyo yazilar cikiyor nolur yardim edin :blase:
  16. sabri42

survival sv

gelenvarmi42 şifre 123 admin aktimmibegardas sw kuran admin
  17. sabri42

survivals

eğlence için minecraft oynayanlar davetli :D ağ adi: eğlence42 şifre 123
  18. sabri42

tekkit sw

tekkit sw acabilecekler su ağa gelsin gelsene42 şifre 123
  19. sabri42

millet bi baksaniz minecraft worldedit mod

arkadaslar ben sw mod yuklemek istiorum worledit mod minecraft jar koyuyorum işe yaramio yardim :blase:
  20. sabri42

millet yardim edin

yha ben bi vidioda minecraftta bi adamda 2 kol var mausun sag tusunu basinca delirio herseyi kirio o mod adi ne yardim :(
  21. sabri42

ark.

yha bn hamachi sw actim spawn yerini private yi filan nasil accam ayarlicam