Arama sonuçlarınız

1. her0brine

cigilipafcraft pluingcisini arıyor

iyi bir pluingci varsa buraya mesaj atsın lütfen(pluingi yanlış yazmış olabilirim dalga geçmeyin
  2. her0brine

serverde admin veya builder

serverlerde admin veya builder olabilirim ama ay tecrübeli admin olsun ay tecrübeli builder olsun diyenlerdenseniz sizin yüzünüzden admin veya buildr olamadım s****in gidin
  3. her0brine

steve skini

işte steve skini: şaka şaka işte burda bu 0.31 de çıkmış bir mobdur aslında orjinali: burdan indirebilirsiniz : yorum yazarken istediklerim olumsuz yorumları beni tahrik etmeden yazın !!ne dediğini bilmeyen sünepe beyinlerden hazzetmiyoruz''(zeki kayahan coşkun)
  4. her0brine

soru

oyunaçıldığında bu gözüküyor bu you are herobrine modundanmı oluyor yoksa notch kafayımı yedi
  5. her0brine

ÖLÜM GELDİ!!!!!

Bölüm-1 siyahlı yabancı Villagerlerle birlikte yaşadığım evde televizyon izliyordum.Daha doğrusu bir villagere sürekli resim değiştirmesi için saat başı zümrüt veriyordum.Artık aynı resimleri görmekten uykum gelmişti,hiç yatağa gidecek halim yoktu,koltukta uykuya daldıcaktım;o anda bir ses...
  6. her0brine

herobrinemi bugmı seed mi?

arkadaşlar madene bakınıyodum hiçbir şey kazmaya gelmemiştim yanımda hin cobble stone yoktu allah çarpsınki ve böyle bir duvar çıktı karşıma lütfen yardım edin arkadaşlar tamam torchları ben koydum ama diğer hiç birşeyi ben yapmadım dungeon çıkar dedim çıkmadı öbur tarafı maden lütfen yardım edin
  7. her0brine

maceracı stivi

ve oyundan bikaç resimle maceracı stivi kendinden zırhı YUH! kendinden kılıçlı :) ve indirme resmi: diamond kılıcınızla iyi günler :);):p:D:bruised::hihi::roflmao:
  8. her0brine

uçan adalar (demo)

bu benim ilk mapım o yüzden bikaç hata olabilir ağaç colosus :) eneeee yangın, yok yok nether adasıymış su yumrusu arada sırda donuyo zaten savede de donuk :) minacık duergeon :) link:http://www.mediafire.com/?x4xh2cupyhrnvvy kurallar: 1-too many items ,cheat pack,single player...