Arama sonuçlarınız

1. berkay692009

Minecraft Hata Veriyor Lütfen Yardım

Minecraftı açmaya çalıştığımda (1.7.2) (crack) bana hata veriyor baya uğraştım lütfen yardımcı olun ---- Minecraft Crash Report ---- // Don't do that. Time: 12.06.2014 18:56 Description: Initializing game org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated at...
  2. berkay692009

FTB 1.6.2 Direwolf20 Hata Alıyorum (Premium)

Hayır o nedir ben sadece şu -duser liyi denedim advenceddan
  3. berkay692009

FTB 1.6.2 Direwolf20 Hata Alıyorum (Premium)

Bana hata veriyor her girişimde. Şu advanced optionsda parameterları değiştirdim olmadı aynı. Java en güncelde. Bu hatayı veriyor. İsteyene logu da veririm ama çözemedim ekstra mod kurmadım hiç ve crack değil, premiumum Bilgisayar Ram 2GB Pastebine gönderirken de hata veriyor. O yüzden logu...
  4. berkay692009

Minecraft Bukkit Sorunum Lütfen İçerİ

Group Manager nasıl kullanılır kısa bir özet geçersen sevinirim downloadını biliom sen bir işlevini felan anlatır mısın
  5. berkay692009

Portlu Server Hatası

Merhaba şimdi başlata gir Çalıştır > cmd > ipconfig > şu satırı bul "IPv4 Adresi" Uyarı: İki tane o satırdan var ilkine bak. O ip adresini server dosyasına yapıştır. Server Ip: kısmına Ama sen bir serverini yedekle. Bu çözümden emin değilim. Bir sitede gördüm
  6. berkay692009

Minecraft Bukkit Sorunum Lütfen İçerİ

Merhaba arkadaşlar, Ben bir bukkit server açtım run.bat'inden pluginlerine kadar herşeyi çalışıyor. Yardıma ihtiyacım olan konu "PERMISSIONS.YML" dosyası! http://plugins.bukkit.org/ pluginleri indirirken önüme permissions diye bir liste çıkıyor acaba bu kodlarla bu...
  7. berkay692009

Minecraft'ı satın almaya çalışıyorum. fakat hata veriyor.

Notch daha fazla para alırsa haciz gelcekmiş :P
  8. berkay692009

İlginiz için çok teşekkürler. Başardım satın almayı. Sitede çalışma varmış.Çevirdiğiniz için de teşekkürler ben de 5 yıldır İngilizce biliyorum ve çok iyi zaten çevirmiştim sadece her 5-6 saatte bir denedim fakat her seferinde bu Hata geldi. Siteden kaynaklıymış. dün satın aldım sağolun. ÇOK...
  9. berkay692009

Merhaba, ben iki-üç gündür Minecraft'ı satın almaya çalışıyorum. Fakat kredi kartı numarasını giriyorum. Diğer bilgileri de giriyorum. Bana resimdeki hatayı veriyor. Eğer içinizde çözümünü, nedenini veya ne kadar süreceğini bilen var mı? Eğer varsa lütfen cevap versin. Şimdiden teşekkürler.
  10. berkay692009

Minecraft Herobrine Modu ya da Yalanı

Bence Minecraft (VAR) Minecraft Alpha (VAR) Minecraft Beta (VAR) Mİnecraft Herobrine (GEREKLİ) Üçü zaten var isteyen istediğini kullanıyor. Herobrine sürümü çıksa da isteyen yani korkmayan bu sürümü indirir mantıklı ise bi beğenin :)
  11. berkay692009

Arkadaşlar Minecraft da en tırstığınız yaratık hangisidir

Enderman Salağa benzetirim Tuzak yaptım creeperı yakaladı enderman tuzağın tavanından ustume atladı diğeri tuzağın dibinden tuzağa ısınlandı waalla salak
  12. berkay692009

Oyuna İlk Başladığınızda Yaptığınız Çömezlikler :D

Yumurtayı savaş aracı sanıyodum Zombiyle arkadaş olmaya çalışıyodum Creeperların salal olduğumu sanıyodum
  13. berkay692009

Mod yükleyemiyorum :(

lanmarn böle konuşmaya hakkın yok, mod kullanmamış bilgi istio sadece META-INF yi sil diebilirsin
  14. berkay692009

hadi cevap lütfen
  15. berkay692009

Hoşgeldiniz....

imza olarak nasıl resim koycam
  16. berkay692009

Hoşgeldiniz....

bilmem
  17. berkay692009

Hani Herobirine Sadece Modlarda Vardı

maymun gibi bişiler gören var mı çığlıktan sonra bana çığlık geldi 2 veya 3 maymun koşturmaya başladı çığlık ile öldürdüm adam çıktı adam kaçtı
  18. berkay692009

Herobrine Olayını Çözdüm (Kimsenin Çözemediği)

Herobrine olmanın sebebi premium Herobrine die hesap var
  19. berkay692009

Herobrine Olayını Çözdüm (Kimsenin Çözemediği)

çözmedin Herobrine yi tam olarak çözmedin Dostum korsan oynayanlar isimlerini Herobrine ve Notch yaparak girince skin otamatik değişiyor diyorsun ama öle deil Korsanlarda şöle özel bi durum var, hiç duydun mu bilmem ama Antvenom veya SkyDoesMinecraft ya da premium bir hesabın ismi onlardan...
  20. berkay692009

Notchun ölmüş abisi diyenler de var ??????????????*
  21. berkay692009

Arkadaşlar şu hepimizin bahsettiği HEROBRİNE nedir, neyin nesidir? İn midir? Cin midir? Oyunda hala varmı? Notch şaka mı yapıyor? Hangi versiyonlarda var? HEROBRİNE için mod mu gerekir yoksa bu minecraft.jar daki "hb.class" mı? Yoksaaaaa Minecraftı KORKU HİKAYESİNE mi çevirdik :D AYRINTILI BİLGİ...
  22. berkay692009

Minecraft 53lü Mod Pack 1.4.6[son Mod Packım Olabilir]

linkler bozuk ya da para istio
  23. berkay692009

Sorun:Mayalma nasıl yapılır

verdiğin link çok iyi işime yaradı herkesin yazdığından dolayı teşekkkürler