Arama sonuçlarınız

1. T

Minecraft Filmi İçin Oyuncu

Bi Minecraft filmi yapıcam onun için 5-6 oyuncu lazım. Skype adım : hungerman11 Not: en az 10 yaşında olabilir
  2. T

İshal Olsanız ne yapardınız?

Merhaba arkadaşlar işte öyle böyle isal olsanız ne yapardınız ve isal 10 tane kankanız var tuvalette zort port veriolar kakayı VE 10 SANIYE SONRA YERE ***ICAKSINIZ NE YAPARDINIZ OMG!? Not:konuşmayı abarttıysam sorry :D
  3. T

Map Yapmaya Adam Aranır *server Kurmayı Bilsin*

Merhaba arkadaşlar bir yada iki kişi ile harita yapalım skype: hungerman11 server kurmayı bilmesi lazım arkadaşın <3
  4. T

Bakarmısınız?

merhaba arkadaşlar,map yapmaya hevesli arkadaşlar için söyleyecegim... benim en sevdigim map konusu duygusal yada insanı büyüleyen hikayeli haritalardır örnegin,amnesia:the dark descent'teki White Night isimli mapı türkler yaptı ve 2011'in en iyi mapı ödülünü aldı (bildigime göre XP) bende...
  5. T

Youtube

Merhaba arkadaşlar şu an bu yazıları hızla yazıyorum çünkü bir youtube channeli kurup bir arkadaş hatta 2-3 arkadaş ile video çekmek istiyorum channeli siz kurun dicem ama :D öenmdi degil sw ben kurarım hamachi ama:hamachi swme girince lag çöker sabırlı olup beklerseniz düzelir ve videoyuda...
  6. T

Zombilerin istilası

Merhaba arkadaşlar zombilerin istilası diye bi film yapcam 2 kişi lazım ve 12 yaşında olmalı biri çekecek ve bu 3 kişinin maceraları olacak skype:hungerman11 emre aydın :3
  7. T

Herobrine filmine 12 yaşında karakter aranır

merhaba arkadaşlar film çekiyoruz hemen 3 kişi lazım skype:tam adı:emre aydın skype adı:hungerman11
  8. T

Herobrine filmine 12 yaşında karakter aranır

merhaba arkadaşlar film çekiyoruz hemen 3 kişi lazım skype:tam adı:emre aydın skype adı:hungerman11
  9. T

HEROBRINE ÇEKİMİ (2 kişi aranıyor)

Merhaba arkadaşlar ben swlerde oynamayı seviyordum şimdide film deliligi çıktı ama neyse 1 skini steve ve sw kurmayı bilen biri,ve Notch skininde olanbiri lzm
  10. T

HSC Map kısa ama eglenceli (adventure map)

Merhaba arkadaşlar ben bir kere ezik bir map yapmıştım resimsizdi şimdi resimli olacak ve modlu bir map umarım eglenirsiniz resimler:denedim olmadı bidahakine artık xD evet işte link modların linki yok ama zaten dosyada var hadi bye LİNK:https://hotfile.com/dl/164439028/77e8508/HSC.zip.html
  11. T

PORTAL (NOT DEMO :D)

Merhaba arkadaşlar en son bir map yaptım ve demosu artık yok tam mapını oynamaya hazırmısınız! ŞU LANET OLASI YAZIYI OKU:Bnm PCde f2 resim çekmiyor internetimi kesiyor o yüzden resim koyamıyorum üzgünüm :( LİNK:https://hotfile.com/dl/163985488/78393b1/FEC_PORTAL_YEH_D.zip.html UMARIM BEGENİRSİNİZ!
  12. T

PORTAL (DEMO)

merhaba arkadaşlar bu benim ilk mapim oldugu için biraz kısa ve bu bir demo map resim koyamadıgım için özür dilerim :( bu bilgisayarda f2 internetimi kesiyor bu yüzden resim koymamıyorum bu nedenle sakın:NO PİCKS NO CLİCKS yazma! :) neyse işte...