Arama sonuçlarınız

1. İ

Elimde VPS Server var , Minecraft server kurana adminlik verebilirim.

Elimde VPS Server var , Minecraft server kurana adminlik verebilirim. 1 YIL Boyunca açık kalacak.
  2. İ

Minecraftta Neler yapılabilir başka?

Survivalda çoğu şeyi yaptım arkadaşlar bir kaç öneriniz vb varmı oyuna giresim gelmiyor açıkcası survivalda yapıcam tek başıma multiplayer önermeyin :)
  3. İ

Sürüm Farketmez - Premium - Survival

Sürüm Farketmez - Premium - Survival - Hamachi Oynucak varmı?
  4. İ

1.8.9 vs 1.9?

Ben açıkcası 1.9u sevemedim bekleyip vurma olayı yüzünden diğer her şey mükemmel :/
  5. İ

Uzun Süreli Minecraft oynuyacak ?

Mesela bugün gece 2-3e kadar oynuyabiliriz baya gelişiriz oynamak isteyen olursa -Hilesiz,Saygılı -Yaş Önemli Değil -Premium Şart -Hamachi Şart -Mic Gerek Yok,Ama ben konuşucam derseniz skype var. Ağ Adı:MCSonsuz Şifre:123 İp:25.79.181.255 Up ^^
  6. İ

Sunucumda benimle survival oynuyacak?

Mic felan şart değil Yaşta önemli değil saygı çerçevesinde oynanır oyun. Yarıda Bırakıp ben sıkıldım gidiyorum demicek hergün en az 1 saat oynuyabiliriz. Premium Oynamak isteyen olursa konuya mesaj bıraksın Özel mesaj yoluyla sunucunun ipsini veririm.
  7. İ

Premium Hesaplı - Serverda Survival Oynuyacak?

Premium Hesaplı Serverda Survival Oynuyacak?
  8. İ

Hamachi 0 Lag End'e kadar Premium Arkadaş Aranır

Trollemiyen arkadaş aranır mümkünse hilesiz oynasın Ağ Adı:benimleoyna Şifre:123
  9. İ

Sade Survival-End'e Kadar-Hamachi

Saf survival oynuyabileceğim saygılı bir arkadaş arıyorum.End e kadar oynarım,Hamachi Gerekli Serverı ben kuracağım.Hilesiz Temiz bir survival istiyorum. Oynamak isteyen hamachiden bu ağa girip bana mesaj atabilir :) Ağ Adı:BenimleOynarmısın1234 Şifre:123
  10. İ

Birlikte Sonuna Kadar Sıkılmadan Oynuyabileceğim

Birlikte Sonuna Kadar Sıkılmadan Oynuyabileceğim bir arkadaş arıyorum Yaş 15 ve üstü Mikrofon şart Survival oynuyacağız...Oynamak isteyenler Özelden Mesaj Atabilir.
  11. İ

Can Sıkıntısı

Geçen Gine zombilerle dalga geçiyodum :D
  12. İ

Youtube Kanalı

Arkadaşlar merhaba bana youtube kanalım için güzel resim yapabilecek birisi varmı bende photshop var ama kullanamıyorum
  13. İ

[İSTEK]LittleBlockMod+Gulliver Mod

LittleBlockMod+Gulliver Mod arkadaşlar bu modları skydazdan yüklüyünce çakışıyor ama bakın aşağıdaki videoda çakışmadan çalışıyor yapabilicek varmı acaba ? ve 2.videoda bu Şimdiden teşekkürler..
  14. İ

Konu Doğru Yerdemi Bilmiyorum Ama Bir Bakarmısınız ?

Arkadaşlar bu sistem özellikleriyle hangi oyunları oynayabilirim ? Bu 1.sayfa http://www.hizliresimyukle.com/qDe Bu Ekran kartı http://www.hizliresimyukle.com/qDl
  15. İ

Profesyonel Mod yapımcıları bir bakabilirmi ?

Arkadaşalar bana Little Blocks mod 1.4.7 birde gulliver 1.4.7yi birleştirip uploadlıyabilirseniz çok sevinirim Şimdiden Teşekkürler
  16. İ

BU NASI FORUM LAN BÖLE KİMSE Bİ KONUMA BAKMIYOR !

Arkadaşlar bu 3.konum ya Bi bakarsınız dimi Bi bakın ya Şu modları istiyorum Little Blocks 1.4.7 Gulliver 1.4.7 Bunları birleştirip atmak zormu
  17. İ

Mod yapan Arkadaşlar bir bakarmısınız ?

Arkadaşlar Little blocks mod 1.4.7 ve Gulliver Modu 1.4.7 birleştirip uploadlıyıp bana ö.m olarak atarsanız çok sevinirim Lütfen yardım edin
  18. İ

Mod yardım

Merhaba arkadaşlar Konu doğru yerdemi bilmiyorum lütfen kusura bakmayın sadece şunu istiyorum yapabilecek birisi varsa uploadlıyıp bana özel mesaj olarak yolluyabilirmi? 1-Little Blocks Mod 2-Gulliver Mod 2side 1.4.7 için olursa iyi olur.
  19. İ

Mod İstiyorum

Arkadaşlar Bana 1.4.7 sürümünde şu modlar lazım; 1-Gulliver Mod 2-LitteBlocks Mod 3-Secret Doors Mod Bunları jarlıyıp veya rarlıyıp atana Çok teşekkür ederim.
  20. İ

Steveden Size Hediye

Arkadaşlar Pek olmadı ama ilk defa steve yaptığım için biraz kötü oldu.
  21. İ

41 Mods Loaded Hatası Alanlar Kesin Çözüm

Arkadaşlar Bende Denedim Oldu Dikkatlice yaparsanız olur. Not:Videonun Tamamını izleyin. ALINTIDIR...
  22. İ

Minecraft Premium

Minecraft Premium Bursada Nerde Satılıyor acaba ?
  23. İ

Bu Oyunu Çok Merak Ediyorum...(Acil Bilen Varsa Link)

Oyunumuzun İsmi:Dan the Man Çok Değişik Ve Komik Bir oyun.Alltaki Videoyu İzlerseniz Anlarsınız. Fakat Öğrendiğme Göre Oyun Çok eskiymiş Bulabilen varsa Bana link yollasın.
  24. İ

Minecraft Böyle Bir Mod Olsaydı Daha Güzel Olmazmıydı?

Mesela Sevgili Olup evlenip çocuğumuz felan olsa.Yani Ailemiz Olsa.Bize Yardım Etseler. Bu mod Çok Güzel olurdu bence.Ama aranızdan sevmiyenlerde olabilir Saygı Duyuyorum.Lütfen Böyle Bir Mod varsa Paylaşın.
  25. İ

Ugocraft Mod(1.4.5)

Bu Modla Blokları hareket ettirip dönme dolap gibi şeyler yapabilirsiniz Hemen Linke Geçim http://www.skydaz.com/ugocraft-mod-installer-for-minecraft-1-4-5/ Birde Videosu var ama ingilizcesi var sadece Türkçe yok http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pfkNnrr-p98