Arama sonuçlarınız

1. B

"ANTİ" Olduğunuz Şeyler

Anti-kezban Anti-abi
  2. B

Türk Lirası Steam'e Geliyor

Eski haber
  3. B

Far Block Beta [1.7.2+]

Benim yazdığım ilk mesajın notuna bakar mısın ? Ben başta söyledim ezikleme vs söz konusu değil diye ondan sonra bu alphadan sonrası qapaq yazmış ben o yazıya cevap olarak yazdım merak etme kimseyi ezikliyecek kadar aciz değilim
  4. B

Far Block Beta [1.7.2+]

Benim taşayrımcılığı yaptığım yok mapada bir şey demiyorum sadece alphanım beta dan önce geldiğini söyledim yanlış bilgiyi düzeltmek için ama ondan sonra gelipte bana "bu zaten sonrası (qapaq)" yazınca sinirlendim ki zaten bu qapaq qmq gibi yazılara nırmaldede sinir olurum
  5. B

Far Block Beta [1.7.2+]

Yazdığından ve profil resminden yaşının max 13-14 olduğunu anlıyorum ve yukarda ## ## ların arasına bakarsan kapağı görürsün Edit:99 lu tayfadanda bu beklenir
  6. B

Far Block Beta [1.7.2+]

Map i denemedim ama eve geçince bakarım yanlış anlama ama alpha betadan önce gelir beta alfadan önce gelmez alpha ilk çıkandır yani Not:Sadece doğru olanı göstermek istedim yani artislik eziklleme gii bir şey söz konuu değildir :D
  7. B

MİNECRAFT YAZISI ÇIKTIKTAN SONRA GELMİYOR ACİL YARDUM LÜTFEN

Benim problemim değilki
  8. B

MİNECRAFT YAZISI ÇIKTIKTAN SONRA GELMİYOR ACİL YARDUM LÜTFEN

Sen resmin pcdeki kayıtlı adresini atmışsın biz onu göremeyiz imgur hızlı resimtarzı sitelere yükleyip ordan link atmalısın
  9. B

Technicpackta ne buldum bi bakın çok garip....

@Qwerty[ex] o sanırım dünyanın merkesine açılan bir yer ve thaumcraft 2 ile geliyor. @FloRida03 eğer minecraft ı crackli kullanıyosan olmaz parayla aldıysan bu linkten: http://www.technicpack.net/download ve bilgisayarına uygun olanı seç büyük ihtimalle windows kullanıyosundur ama bilemem...
  10. B

[İstek]Mo creatures yüklü minecraft.rar

@Erkolik skydaz harika bir site fakat modlara güncelleme gelince göstermez haberin olsun :D
  11. B

Minecraft Ram Verme Hatası

Güncel
  12. B

güncel
  13. B

Evet arkadaşlar Jahrein abinin videosundan baktım yapıyorum unable to acsess diyor (benim minecraft orjinal yani parayla aldım)
  14. B

Foruma Tapatalk Desteği Eklermnisiniz Lütfen!

Artık bir cevap verseniz millet online butonun rengi degissin der 2 gune degisir biz isteriz şöyle eklenicek boyle bilgi verilcek egeyle minecraft oynuyoruzun blogunda ege abi ye mesaj attim o beni gecehamarisi isimli birine yonlendirdi o abiye mesaj attim o gun eklendi destek lutfen artik
  15. B

İlgi ve alakanız için teşekkür ederim
  16. B

Merhaba kusura bakmayın haklısınız aslında başka bir sıkıntım vardı ve sabırsız etmiş beni neyseki halloldu bilgilendirme icim tesekkur ederim.
  17. B

Kimse bakmiyor mu buaraya
  18. B

Foruma tapatalk desteği ekler misiniz lütfen böylece benim gibi mobilden de girenlere çok büyük kolaylık olur.Şimdiden Çok teşekkür ederim
  19. B

Thaumcraft 3 Server Kurma Yardım ?

Arkadaşlar ben arkadaşlarımla oynamak için thaumcraft 3 serveri kurmak istiyorum ama nasıl yapıcam şimdiden saolun
  20. B

Minecraft Ram Ayarı

arkadaşlar bende "Error: Unable to access jarfile C:\Users\batuhan\Desktop\Minecraft.exe" hatası alıyorum
  21. B

Computer Craft 1.33

kardeş senin serverin açikm i açıksa ve müsaitsen ordan yardımcı olurmusun şimididen saol