Arama sonuçlarınız

1. M

Minecraft Skyblock Mantar Acil Yardim

Herkeze merhaba Başlıktada belirttiğim gibi skyblock 2.1 oynuyorum 1.4.4 mantar ağacı ekiyorum fakat kemik tozu ile sağ tıkladığımda mantar büyümüyor. Lütfen çok acil yardımınız gerek videolu anlatırsanız çok sevinirim yazılı yada resimlide olur :) Şimdiden çok teşekkürler...
  2. M

Minecraft Survival Hamachi Server

Bu kadar ilgi geldiği için çok teşekkür ederim ancak serveri kapattım :) Ilginize teşekkürler..
  3. M

Minecraft Survival Hamachi Server

Evet arkadaslar S.a Serverin özellikleri: Hamachi Survival Mod yok... 4 kişilik (Artacak) Skype isteğe bağlı. Serverin azına sıçmicak kişiler arıyorum :) Hamachi Ağı: Ağ adı: Minecraft Survival-Turk-1 Şifre: Survival Hepinizi beklerim...
  4. M

Lütfen Bakınız.

Arkadaşlar internette araştırdım ve bir yorum dikkatimi çekti. Minecraft premium koldarı felan vardır ve bazen Notch bunları bedava dağıtabiliyor. Bunları nerden bulabilirim ? Alakasız biliyiyorum ama merak ettim :)
  5. M

Minecraft Geç Açılıyor

Oda sağlam off çıldırcam yaa ayrıca dayımın pc dede denedim onun pc son model parçalarla donatılmş ama oda aynı geç açılıo mojangda 2 saat kalıo :'(
  6. M

Minecraft Geç Açılıyor

Ram i çoktan arttırdım.
  7. M

Minecraft Geç Açılıyor

Arkadaşlar bir yardım edecek kişi YOKMU
  8. M

Minecraft Geç Açılıyor

Bendeki sorun Çift Tıklayınca Açılmama Değil. Sorunum Minecraft açılırken [Texture Packli] Moajng yazısı çok geç geliyor oyun çok geç açılıyor. 2+1 olması sorunmu bilmem ramlarim gayet güzel çalışıyor lütfen yardım edin arkadaşlar :S
  9. M

Minecraft Geç Açılıyor

Beyler KONUYU DAĞITMAYALIM lütfen. Eğer çözümü bilen varsa lütfen söylesin. 3GB Ram var 500GB HDD 512MB Ekran Kartı (Oyun kasmıyor) LB Photo Realism 216x kullanıyorum.Fakat kasmıyor. Sadece oyun Geç Açılıyor. Sadece bu texture packlerde olmuyor. Texture pack'imi değiştirdiğim zaman hep...
  10. M

Minecraft Geç Açılıyor

evet
  11. M

Minecraft Geç Açılıyor

off bu sorunun asıl halledicem ben LB Realism felan yüklüyorum açıyorum sorun ok fakat oyunu kapatıp açıyıroum çoooooook yavaş internetten videolarda izliyorum adamlarınki şıp diye açılıyo uyuz oldum :'(
  12. M

Minecraft Bukkit Mon Spawner

Arkadaşlar Minecraft ta Hamachi bukkit serverim var ve bir sorum olacak. Diğer serverlarda görüorum adamlar inek spawner chicken spawner felan yapıyorlar. Bende yapmak istiyorum fakat nasıl olucağını bilmiyorum. Mobspawner i koyuyorum ama hep domuz çıkıo :| Bunu nasıl inek tavuk gibi...
  13. M

TürkçePluginArşivim 1.3.1'de çalışıyor // Dimmi

keşke warp pluginide koysaydın. neyse eline sağlık
  14. M

Minecraft Geç Açılıyor

Arkadaşlar Kullandığım cracklı Mınecraft 1.3.1 e LB Photo Realism yükledim ram ayarları hepsi hazır kasmıyor fakat oyun çok geç açılıyor :| 3GB RAM var 512Mb Nivida GeForce 8500GT ekran kartı kasmıyor fakat çook geç açılıyor Mc Patcher le yaptım ama yinede olmuyor yardımlarınızı bekliyorum.
  15. M

OptiFine Yardın

sürümler eşleşmiyordur yada META INF klasörünü silmediysen olabilir
  16. M

Go To End !

Eline sağlık hatalar önemli değil ufaklar devamını beklerim.