Arama sonuçlarınız

1. M

ACİL YARDIM! Operating system not found (PC AÇILMIYOR)

Lütfen yardım edin pc ye bir şey olud operating system not found diyor başka da bşey yzmıyor ekranda.Enere basıyorm yine aynı şey geliyo.Lütfen ail yardım
  2. M

1.6 (premium değil) Sorunları!!! (Kafam çok karıştı lütfen yardım)

1.6.1'i yüklemeye çalıştım ama olmuyor olunca da saves klasörü yok.Mod yükleyemiyorum.EN ÖNEMLİSİ DE BİN YOK!Normal name change launcher olan bir minecraft yok mu hacılar?
  3. M

Su görünmüyor! Önemli sorun yardım :(

Minecraftta denizler görünmüyor yani suyun yerinde hava varmış gibi görünüyor ama suya girince suya girmiş gibi oksijeni gösteriyor ve ses çıkıyor. bu sorunu çözmek için farklı tex. packler denedim olmadı.Minecraft.jar'ın içine baktım water texture'ü var her şey tamam görünüyor ama sorunu...
  4. M

Aktif,Server'ı,olan,pc'si kasmayan oyun arkadaşı aranıyor :D

Aslında skype ta çok arakadaş var ama online değiller. Sürekli online olan, 13-18 yaşları arasında (ben 16 yım),okuldan arkadaşmışız gibi olabileceğim bir minecraft arkadaşı arıyorum.Kolay kolay küsen biri olmazsa çok iyi olur :çekiç: Skype adım: dumbastickman304
  5. M

Server'ıma bağlanılamıyor --YARDIM EDİN-- (can't reach)

BENİM HAMACHİ SERVERIM VARDI PC'YE FORMAT ATTIM (WİN8) SONRASINDA SERVER DOSYASINI HAMACHİYİ HERŞEYİ İNDİRDİM SERVERI KURDUM AMA KİMSE BAĞLANAMIYOR ŞU AN LÜTFEN YARDIM EDİN!:soru: Skype'ta sürekli online olduğum için oradan ekleyerek yardım ederseniz çok daha çabuk cevap alırım buda çok iyi...
  6. M

Bad video card hatası WİN8

Lütfen yardım edin bana win8 pc var badvideocard hatası veriyor :(
  7. M

SKİN İSTEGİ ALABİLİRİM?

SKİN İSTEYEN VARSA SÖYLESİN?
  8. M

ROBOT,DR. KLEİNER,GORDON FREEMAN,ASTRONOT,GÖZLÜKLÜ COCUK SKİNLERE GEEEL

CANIM SIKILDI BİRKAÇ SKİN YAPTIM SİZİNLE DE PAYLAŞAYIM DEDİM.. Astronot Skini Gordon Freeman Skini Half life2 Dr. Kleiner Skini Jojuks koydum adını apaçi Valve Robotu skini
  9. M

benimle harita yapacak sabırlı adam aranıyor ^_^ (skype olursa iyi olur )

HAMACHİ AG ADI:Mehmet's sifre:may beraber bir puzzle , adventure veya creative mapi yapariz egleniriz hemde ortaya bir şey çıkaririz ^_^:bored:
  10. M

Youtube channelımız <((LÜTFEN DESTEK))>

http://www.youtube.com/user/mehvelev Ben ve bir arkadaşım birlikte minecraftın videolarını çekiyoruz. Kanalımızda yenilikler,let's play videoları,how to videoları,skin yapımı,texture pack yapımı ve mod ve texture pack tanıtımı ile ilgili videolar da paylaşacağız ama daha yeni açtık...
  11. M

serverden atıyor

servermde oyun oynarken java socket time error gibi bir hatayla oyundan atıyor sebebi ve çözümü nedir
  12. M

Yardım 3d minecraft oynamak istiyorum

mincraftı 3d olarak oynamak istiyorum ama özlük gerekiyor (doğal olarak) bu gözlükleri (oyuna uyacak gözlükleri) nereden bulabiliriiiim
  13. M

ARKADAŞIM ULAŞ İÇİN YAPTIĞIM NOTCH KAFASI HEYKELİ

YUKARIDAKİ:Heykelin sabah görünümü...Henüz heykelin içine yol yapılmamış görüldüğü gibi... YUKARIDAKİ:Bu da gece görünümü..İçeriye yol yapılmış ama bu sefer de yazı görünmüyor... :mad: YUKARIDAKİ:Notchun kafası olur da beyni olmaz mı?Bu yüzden notch un beynine çıkan bir de merdiven yaptım :D...
  14. M

yeni bir çalışma yapacağım..ne yapayım?

LÜTFEN ANKETİ DOLDURUNUZ ;)
  15. M

2D dog in the table çizimim...

======================================================================== Bu da üstten görünümü... 10 dk sürdü... 3d olmadığı için mükemmel olmadı... 10x25 lik bir tabloya yaptığım çalışmam bla bla bla :p beğendiniz mi ? yorumu eksik etmeeyiiiin!!
  16. M

ilk denemem enderman skeleton

BİLİYORUM ÇOK GÜZEL DEĞİLLER AMA İLK DENEMELERİM... BİR BEĞENİYİ EKSİK ETMEYELİM
  17. M

BU SEFER LÜTFEN DOĞRU DÜRÜST BİR ŞEKİLDE CEVAP VERİN SERVER NASIL KURULUR

BİRAZ UZUN AMA LÜTFEN OKUYUN MİNECRAFT HAMACHİ SERVERİ NASIL KURULUR LÜTFEN YARDIM EDİN ACİL Bİ ARKADAŞIM VAR ONUN SERVERİNDE OYNUYORUM BANA ARTİSTLİK TASLIYO BENİM SERVERİM BENİM DEDİİM OLUR İSTEDİĞİM YAPMAYINCA BANLIYOR FİLAN AMA ARTIK TAK ETTİ BEN YENİ SERVER KURACAĞIM VE BU SEREFSİZLİĞİ...
  18. M

oyunda isimle skin yapma/Ekran videosu alma (2. kez soruyorumhiç cevap vermediniz)

1)Oyuna girmeden belli isimlerle skin alma olayı dye bir şey var o kesin. bunlari yani skinleri bulabileceğim bi yer yok mu yada site? 2)ekran vüdeosu almak için iyi bir program varmı full ve bedava?:eek:
  19. M

ekran ideosu alma programı?

birinizin bildiği ekran videosunu benim sesimle beraber alabilecek (ege abinin kanalındaki gibi yayın yapmak istiyorum) full bir program var mı? (parasız)
  20. M

minecraft ın sesleri gitti!!!

minecraft'ı force update ile 1.3.1 yaptım...1.3.1 ile uyumlu bir texture pack indirdim.. onunla oynarken ateşte ateş yerine use patcher noob yazıyordu... mc patcher 2 .4.1 ile patchedim ateş görüntüsü düzeldi ama oyunun tüm sesleri gitti!!:mad: midyata pirince giderken elimizdeki buğday mıydı...
  21. M

mc hamachi serverleri 7/24 varsa iyi olur

mc hamachi serveri olan yok muuu?
  22. M

Sorun düzelmedi!!Mineraft açılmıyor!!!

geçtiimiz günlerde minecraftın açılmadığını söylemiştim..yardım istemiştim.javayı indir dediler.. indirdim kurdum minecraft çalıştı...Ama pc yi kapatıp açtıktan sonra(yarın) yine aynı sorunla karşılaştım! :( javayı yeniden indirip kurdum ama bir değişim olmadı! :uuh: yardım edin lütfen:pray:
  23. M

server nasıl kurulur ve yönetilir?

başlıkta sorumu tamamen yazdım sanıyorum... mc hamachi serveri nasıl kurulur ve yönetilir??
  24. M

Minecraft açılmıyorr!! acil yardım lütfeen!!!

minecraft 1.2.5 i babamın netbook una indirdim kurdum, oynuyordum .netimiz yoktu.netimiz geldiğinde minecraftın launcherine tıklıyorum tıklıyorum hiçbir şey olmuyor ilk önce imlecin şekli kum saati olur ya o hale geliyor bekliyorum hiçbir şey olmuyor lütfen yardım.!!!:pray::cry::mad: