Arama sonuçlarınız

1. M

Aqua-TR Server Alim Var

Evet Beyler Servermize Alim vardir fazla uzatmadan server ipini vericem İp: 178.33.90.85:1114 Server Kapali
  2. M

MineCraft 1.6.2 Mod Birleştirme

Super Server Tavsiye Ederim
  3. M

[Yardim]GroupManager /manuadd Problemi

Arkadaşlar Ben Serverde Birini /manuadd yaptigim zaman "Nick was moved to the group " yazisi çıkıyo bunun çıkmasını nasıl kapatabilirm.Bide /manuadd nick vip yaptigim zaman tek 1 dünyada oluyo bende 7 dünya var hepsine /manuadd nick vip world yaziyorum tek 1 sefer yazarak tüm dünyalarda vip...
  4. M

[Yardım]Plotme'ye Faction Kuruyolar.

Arkadaşlar Serverimin Plotme Yerine Faction Klan Kuruyolar.Nasıl Engellerim.
  5. M

[Yardım]/manuadd Komutu

Arkadaşlar servere Builder Aldım./manuadd nick DenemeBuilder Yapıyorum Ama Sadece 1 Dünyada Builder Oluyo Başka Bi Dünyaya Geçiş Yaptığı Zaman Tekrar Üye Oluyo.Nasıl Yapabilirim.
  6. M

Bilgisayarımdan Kendi İp Yaratabilirmiyim Örnek:mc.aqua-tr.com

Arkadaşlar no ip değilde kendi ipmi yaratmak istiyorum yardım ederseniz sevinirim.
  7. M

[İstek]Kitlerin Parasını Ayarlama

Arkadaşlar Kitlerin Parasını Nasıl Ayarlayabilirim.Cevap Veren Yokmu
  8. M

[Yardım]Factions

Arkadaşlar Server Kurdum Herşeyi Hazır Ama Faction Sadece Ormanda Açık Olmasını İstiyorum Nasıl Olacak.Ormanda Normal Pvp Değilde Sadece Faction Olanlar Savaşabilsin.Yardım Edecek Kimse Yokmu
  9. M

[İstek]İnternet Sitesinden Whiteliste Kayıt Olma

Arkadaşlar serverde whitelist açacam ama kendi tk sitemden açmak istiyorum nasıl açıcam plugini varmı acaba.Yardım Ederseniz Sevinirim.Cevap Yokmu
  10. M

[Yardım]Ölünce Belirlediğin Yerde Doğma

Arkadaşlar Sv mi Hazırlıyorum Ama Spawn Bölgesini Yaptım Hastanede Yaptım Ölünce Spawnda Değilde Hastanede Doğmasını İstiyorum.Nasıl Olacak Yardım Edin. Bide Wg lenmis Alanda Düşünce Ölmeyi Kapatma Nasıl Oluyor? Ayrıca Kitlerin Parasını Nasıl Ayarlıycam?
  11. M

[Yardım]Stargate Plugin

Arkadaşlar Stargate Pluginini Serverimde Kurdum Düğmeye Bastığımda Nether Portalı Gibi Oluyor Onun Su Olmasını İstiyorum Ama Nasıl.Acil
  12. M

[istek]4 Gün Sonra Güvenilir Olma Plugini

Arkadaşlar Bi Plugin Vardı 4 gün 4 saat sonra Üye Yerine Güvenilir Oluyosun.Mc.nomercymc.com da var o Plugin Bana Acil Lazım.
  13. M

[sorun]plotme Arsalar

Arkadaşlar Benim Serverde Plotme Plugin Var.Multiverse Core Var.Mv de Yeni Dünya Yaratıyorum. Plotme Arsa Yaratıyorum.Arsanın Üzerine Geliyorum Sonra /p buy Yapıyorum.(Economy is disabled for this world).Hatası Alıyorum.Pluginin Config Ayarlarına Baktığımda UseEconomy:false görünüyor.True...