Arama sonuçlarınız

1. AAlp_

Mikrofondan Gelen Sesi Kulaklıktan Duyma Sorunsalı

hi everyone! bu sabah elime ulaşan razer'in kraken pro serili kulaklığında mikrofon ve kulaklık jakını aynı anda taktığım zaman dip gürültüsüyle beraber kendi konuştuğum sesimi duyuyorum.. mikrofon jakını çıkardığım zaman dip gürültüsüyle beraber tabii ki de kendi sesimi de duymuyorum. ses...
  2. AAlp_

İptal Edildi.

Yarışma yeterli katılım sağlanmadığından iptal edilmiştir.
  3. AAlp_

Çekiliş ▌Yılbaşına Özel Terraria Çekilişi!

ÇEKİLİŞ SONUÇLANDI,KAZANAN LEGENDLORD! TERRARİA ÇEKİLİŞİ! Merhabalar,merhabalar.Geçen ay itibariyle moderatör olarak kabul edilmemin şerefine "Portal 2" çekilişi yapmıştım,katılıp kazanamayan üzülen arkadaşlarımız üzülmesinler bu çekiliş işinize yarayacak! durmuyorum bol çekiliş yapan bir...
  4. AAlp_

Çekiliş | MinecraftTürk Forum Üyelerine Portal 2 Çekilişi

PORTAL 2 ÇEKİLİŞİ 30/11/2013 TARİHİNDE SONLANMIŞ OLUP http://www.cekilisyap.com/minecraft-turkiye-portal-2-cekilisi/a8c8a6#.UpnAduK2VSk ADRESİNDEN KAZANANIN SOTARIN ADLI KULLANICIYA AYNI TARIHTE 12:40 SAATİNDE KENDİLERİNE TESLİM EDİLMİŞTİR ÇEKİLİŞ SONLANMIŞTIR! :tüy: PORTAL 2 ÇEKİLİŞİ...
  5. AAlp_

İnci Sözlük'ün yaptığı en anlamlı mesaj.

+ Özledim ... - Kimi ? + http://inciswf.com/jetvg958.swf (Korkmayın beyler.Korkunçlu karı felan yok.Dünyanın en asil adamı.) Ayrıca incici felan değilim.9GAG'ciyim.Ama yaptıklarını çok beğendim.
  6. AAlp_

[İSTEK] /login'i /giris yapılmış plugin istiyorum

Authme veya Xauth olsun.Girerken /login değil /giris olsun istiyorum.config.yml de olmuyor yok.Biriniz yapıp atabilirse seviniriim
  7. AAlp_

2 adet world açma plugini

Pluginin adı nedir bilen var mı ?
  8. AAlp_

Vps serverlarda mc.serveradı.com

yakında alacağım vps serverdaki ip adresimin mc.xxx.com tarzı olmasını istiyorum ne yapabilirim ?
  9. AAlp_

AuthMe plugini hakkında.

Merhaba. Serverımda kullanacağım authme plugini hakkında bir sorunum var. Komutta Kayıt için ---> /register şifre şifre Giriş için ---> /login şifre şifre oluyor fakat ben bunu /kayit şifre şifre ve /giris şifre şifre olarak değiştirmek istiyorum yani komutları türkçeleştirmek istiyorum. Bu...
  10. AAlp_

/login'i /giris yapmak

Arkadaşlar config.yml'den ne yaptıysam olmadı./giris'e çevirmek istiyorum ne yapabilirim
  11. AAlp_

Creeper Head Kazanmak İstermisiniz

Reklam yapmak yasaktır.
  12. AAlp_

Creeper Head Kazanmak İstermisiniz

Merhabalar Ben Kirsten.Bugün itibariyle ''Daha Fazla Minecraft'' adlı bir video sayfası oluşturdum.Açılmasının şerefine New York'tan aldığım 2.ci Creeper Head'imi çekiliş ile dağıtıyorum.Yapmanız gerekenler çok basit facebook sayfamıza gidip gereken koşulları yerine getiriyorsunuz.Bol Şanslar...
  13. AAlp_

Minecraft TV Video Yarışması 1.Etap En İyi Film

Yarışmacılar.; Fursum012 MrBatu BFChickenGames amadda bLesS TcSpy loverman55 Bütün herkesin 2 oy kullanma hakkı vardır.Misafirlerimize oy kullanma hakkı açıktır.Lütfen adil olun.Videolarına İlk sayfadan ulaşabilirsiniz (bkz:İmzam)
  14. AAlp_

Açılmış konuya nasıl anket açarız ?

Evet.Açabiliyormuyuz yapabiliyormuyuz böyle bir şey
  15. AAlp_

Forumda Bayan Kullanıcı varmı ?

Çoğu forumlarda yok.Bu forumda varmı ?
  16. AAlp_

Minecraft TV Video Yarışması

Rehberlerin Videoların burada çok bulunduğu için burdada açtım. Her türlü rehber film bütün videolarınızı yarışmaya sokabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi Tıkla
  17. AAlp_

Merhaba

Merhaba ben Kirsten. Minecraft manyağıyım hakkında her şeyi bilmek isterim.Serverim yok.Kuramıyorum.Nedeni ise bukkit'in hata vermesi.Kursam bile hamachim çalışmıyor.Neymiş oturum açma talebimi reddetmişmiş.Bende hiç uğraşmıyorum.Tunggle kullanıyorum.Tek başıma videolar çekmeye başladım bu...
  18. AAlp_

Pikachu Heykeli

Benzetmeye çalıştım.Umarım benzetebilmişimdir.Yorumlarınızı ve oylarınızı bekliyorum. Benzetebilmişmiyim ?
  19. AAlp_

Minecraft TV Video Yarışması

Minecraft Video Yarışması Merhaba Forumda ilk bir şeyi gerçekleştirmek istiyorum. Çoğu Kişi Filmler Rehberler Videolar çekiyor.Birbirinden güzel videolar var.Ve en iyisini seçme vakti geldide geçiyor gibi. Açıklama: Yarışma anket tipi olacak.Yani katılanlar bana isimlerini ve filmlerinin...
  20. AAlp_

Mount & Blade 2 Duyuruldu

Evet, ahali. Herhalde WB'nin çıkışından beri, WFaS'ın da özellikle çoğunluğu mutlu edememesinden dolayı olsa gerek ki gözümüzü M&B 2'ye dikmiş bulunmaktayız. Şu ana kadar pek çok şey yazıldı, çizildi, önerildi veyahut da tartışıldı ama hiçbir şekilde kesin bir sonuç elde edemedik. Özellikle...
  21. AAlp_

Yeni Video Otomatik Silah (Fırlatıcı) Üstelik Mod Gerektirmeden.Ve Video Şeklinde !

Evvet arkadaşlar.Birinci videom izlenme sayısı olduğu için yeni bir projemle devam ediyorum ismi Otomatik Silah (Fırlatıcı).Bu Silah sayesinde evinize giren canavar kalmayacak.Yaptığım Fırlatıcı bir örnek.Siz bunu basınç plakasıyla yapmaya çalışın.İzlediğiniz İçin teşekkür ederim.Yanlışlarım var...
  22. AAlp_

Pikachu Heykeli

23. AAlp_

Minecraft Trambolin İnsan Fırlatıcı artık ne derseniz :D üstelik mod yok ve yapımı anlatıldı [Video]

Evet arkadaşlar Kendim trambolin yaptım üstelik modsuz sizde yapabilirsiniz.Çok basit yapımı eğer beğeniseniz devamını getireceğim.Hatta Sesli Videolara bile başlarım.Tabi İzleyen Olursa.İyi Seyirler :)
  24. AAlp_

World Edit'in Single Player Modu Var mı ?

Sorum Belii Başlıktan !
  25. AAlp_

Sistem Belirtilen Dosyayı Bulamadı (Bukkit)

Arkadaşlar sorunu başlıktada belirttim.Minecraft Bukkit server için bat dosyası oluşturuyoruz.Bat dosyasının içine sitedeki kodu atıyoruz farklı farklı kodları denedim ama bat dosyasını craftbukkit dosyası içinde açmaya kalktığımda Sistem belirtilen dosyayı bulamadı devam etmek için bir tuşa...