Arama sonuçlarınız

1. Q

1.4.5 Mod Pack

Şu anda iniyor bakalım ne olacak :D
  2. Q

Fener

Herhangi bir beğeni veya kötü olmuş gibi yorumlar istemiyorum ama yazmak isterseniz sorun olmaz yaklaşık 3 dakikamı alan bir çalışma ve resimde solda kalan yer ise yapımı halen süren bir cisim (Ev , saray yada bir şey ama bilmiyorum. :D ) biraz kötü duruyor ama neyse :D
  3. Q

Fener

Arkadaşlar ben birazdan paylaşacağım ScreenShot'ı az önce çektim tamamen can sıkıntısı ürünüdür.® :D Screen Shot için tıklayın.
  4. Q

Dünyanın en güzel ************* :O Çok şaşıracaksınız!

Dostum sen insan değilsin bu ev bi harika
  5. Q

Ucan Adam Pixel Art Calismam Tamamen Elle Hiçbiyerden Çalmadim

Uçan adam arkadaşınsa doğrudur yaptığın adamın kafasın da ne işi var onun :D Şaka maka ama güzel olmuş
  6. Q

İlk Uçağım :)

Ön tarafa biraz önem versen ve büyütsen güzel bence
  7. Q

Dünyanın en büyük konteyner gemisi: Maersk Line

Çok güzel olmuş
  8. Q

13.mıntıka Askeri Üs Bölümü

Bence çok güzel olmuş biraz daha büyüt ne bilim kale falan yap :D (dışarıya tabii ki ) yada bir kaç ev yapıp dışını gizle
  9. Q

Gökyüzüne Balonla Ulaşmak (ilk Çalışmam)

Bence güzel ama balonların sayısını arttır ve yukarıda çok aşağıda az balon olsun o zaman daha gerçekçi olur ve arkadaşların dediği gibi evi büyütebilirsin.
  10. Q

Xmrbuilder'in Sanat Köşesi

Dostum sen böyle konularda bence mükemmelsin.
  11. Q

Çanakale Şwhitler Anıtı

Bence kötü bir çalışma
  12. Q

Işte Bu ! (ali Ağaoğlu Bile Beğendi) Uçak Savar F700 - Yine Leaverboy !

Ovv ne yaptın la sen manyak bi şey olmuş insan değilsin sen tek kelimeyle mükemmel.
  13. Q

Dev Otel-(yapcağım Şehirin Ilk Yapıtı.)

Pencerelerde merdiven kullanırsan yuvarlak duruyor ama pencerelerde cam kullanırsan merdivenli bölgeler boş kalır.
  14. Q

Inşallah Beğenirsiniz (bir Villa)(4 Saat)

Bence harika olmuş çok yaratıcı birisin. Başarılarının devamını dilerim :D Öğretmen gibi hissettim kendimi bi an :D
  15. Q

Minecraft Hile Kodları 1.3.2

Bence yazdığın iyi olmuş bilmeyenler için iyi bir kaynak.