Arama sonuçlarınız

1. DRAGON 68

Sunucuya Bağlanılamadı Hatası

"Connection throttled ! Please wait before reconnection" Bu hatayı alıyorum serverlara bir türlü giremedim arkadaşlar bu arada 5 6 dakika beklememe rağmen giremedim.
  2. DRAGON 68

<-------->Reklamcı,Rehber Veya Pluginer Arıoyorsan Aradığın Konu<------->

Ad: Okan Skype: Okan.karatas2 Herhangi bir soruyu skypemdan sora bilirsiniz
  3. DRAGON 68

Pluginer Arıyan Arkadaşlar -------> içeri

(*)Plugin pakti vb paket yapıyoeum ve türkçeleştiriyorum skype: Okan.karataş2
  4. DRAGON 68

[★]Emekcraft [★]7/24 Faction server [★]BOL EĞLENCE[★]

<---------------------------------------------------------------------------------------------> Sunucu Adı Emekcraft Sunucu ip 91.121.62.31:2023 9999 Kişiliktir factions Serverdir 0 Lag AxiTR Güvencesiyle 9 ay Kesin Acıktır."Parası Ödenmiştir"...
  5. DRAGON 68

admin arıyosan içeri

AD: OKAN SOYAD : K------- SKYPE: okan.karataş2 bilgi :çoğu kodu bilirim market yaparım wg atarım birçok sv bilgim var büyük ihtimale kimse cevap yazmıyıcak ama neyse :D:notch:
  6. DRAGON 68

video grubu kurcam battlefield 3 ü olan gelsin

meraba arkadaslar ben okan minecraft ve bf3 için video çekicem bunun için adam arıyorum koşular skype : yas : ad : bf3 ü varmi : minecraft oynamayı biliomu : steami varmi :
  7. DRAGON 68

Server Mapi Lazim Acilll

ARKADASLAR ACİL SV MAPI LAZIM ASAGI ATIN LİNKLERİ
  8. DRAGON 68

Yardimmmmmmmmmmmmmmm

ABİ MİNECRAFT İÇİN NASIOL PORT AÇILIR YARDIM EDİN LÜTFEN
  9. DRAGON 68

minecraft 1.5.0 severa girememe hatası

bildiginiz gibi minecraft 1.5.0 oldu ama sv lere giremiyorum :mad: ne yapıcam:cry:
  10. DRAGON 68

minecraft 1.5.0 severa girememe hatası

bildiginiz gibi minecraft 1.5.0 oldu ama sv lere giremiyorum:mad: ne yapıcamw:cry:
  11. DRAGON 68

Yeni minecraftı yapmaya ne dersin?

meraba ben dragom 68 bu gün minecraft benzeri bir oyunyapmak için arkdaş arıyorum 5-6 kişi olucaz ve yaptıgımız oyunu minecraft türkiyede yayınıyabiliriz sorular: 1-gamemarker vb. program bilgisi:(iyi-normal-az-kötü) 2-ad 3-yaş 4-skype yazdığım soruları aşağıya cevaplayan ilk 5 kişiyi alıcam.
  12. DRAGON 68

garry's mod oynıyacak adam aranıyor

arkadaşlar garry'mod 9 da video çekip oynamalık arkadas arıyorumsunların olması gerekiyor ve yazsın ad: yaş skype steem adı ilk gelen kişiyi alıcam
  13. DRAGON 68

Nexus Ile Minecraft Oynuyorum (bölüm 1)+ (part 1)

NEXUS İLE MİNECRAFTY OYNUYORUM BÖLÜM 1 PART 1 :):D:roflmao:
  14. DRAGON 68

year craft

MERABA ARKADAŞLAR BU GÜN SİZİNLE KENDİ SERVERİMİ PAYLAŞIYORUM ama ilk server kuruyorum girer seniz ye i şeyler eklerimi hamachi server ad okanvehüso şifre 123456789
  15. DRAGON 68

GÜZELBİR MAP

BUNUN İÇİNDE MAP VAR KURULUMU BU VİDEODA http://www.youtube.com/watch?v=6bfijFNGAxI