Arama sonuçlarınız

1. TRdoodlez

LoL | V1Guard | Oyuncu başvurusu | Jungler ve Mid

İsim, soyisim: Ceyhun Akgün Yaş: 18 İletişim adresi: http://steamcommunity.com/id/trdoodlez/ , fb.com/ceyhunakgn Oyun içi isminiz: Ceyhun Liginiz: Gümüş 2 Ne zamandır LoL oynuyorsunuz?: 2012 Yılından Beri İstediğim rol;Mid
  2. TRdoodlez

Sunucuma Ekip Topluyorum | Minecraft

Bende eminim, o yüzden üzüldüm ya işte. En son 4-5 yıl önce adminlik vb.. yapmıştım minecraft'a geri döneyim dedim şu alımlara bakarken gördüm. Builder ve coder arıyolarmış o yüzden şeyettüm
  3. TRdoodlez

Sunucuma Ekip Topluyorum | Minecraft

Yazık olmuş,rehber veya moderatör olarak başvuru yapmak isterdim.
  4. TRdoodlez

Nozarus Tarihi Sunucu [1.12.2]

Sunucu efsane dostlar, oynayın oynattırın
  5. TRdoodlez

1.8 & 1.12 - BLAZE NETWORK | Soba ve Kestanemiz Hazır | Jet Gibi Bir Oyun Deneyimi

Sunucu hoş ama geliştirilmesi lazım. DayZ oynarken 15 dakika oynayıp sıkılıveriyor insan Ayrıca faction sunucusunda vip alan tanrı kıvamında oluyor
  6. TRdoodlez

Craftolia Network [BETA] | Klanlar, SkyBlock, Akademi ve birçok Minigame! | 1.8 - 1.12

Sunucu, bugüne kadar oynadığım nadir güzel sunuculardan biri fakat tek eksiği oyuncu. Bu kaliteli sunucuya herkesi bekliyoruz ^_^
  7. TRdoodlez

Server'ım var Kuracak Birilerini Arıyorum.

Dostum ben sana yardımcı olmak isterim
  8. TRdoodlez

DustierCraft Lapis/Uçan sandık/AAC/Eşsiz warplar/Kasalar/TabelaENCH/1.8 IP: dustier.batihost.com

Emek ve zorlu aynı zamanda kaliteli, hoş bir sunucu arayanların gelip bir göz atması gerek,bu sunucuların değer görmesi gerek bence lapisliler değil
  9. TRdoodlez

DustierCraft Lapis/Uçan sandık/AAC/Eşsiz warplar/Kasalar/TabelaENCH/1.8 IP: dustier.batihost.com

Sunucu gerçekten bir emek server, herkesin gelip görmesini tavsiye ediyorum
  10. TRdoodlez

Poteyto V2 | Bilgilendirme #2 (ARŞIVE ALINABILIR)

Keşke daha önce açılma şansı olsa.. Temmuza kadar ne yapçez
  11. TRdoodlez

mimar alimi olanlar baksin

"arti işimi çitiye alir severe kendi parcamis kibi bağlanirim" :koyun:
  12. TRdoodlez

Allience Of Türkcraft

Nick > doodie YAŞ > 18 Skype > trdoodlez1 Oyun süresi > Hafta içi 5-6 saat ,hafta sonu 7-8 Deneyimlimisin > Daha önce birçok kaliteli sunucuda yetkili oldum, deneyimli olduğumu düşünüyorum. Komut Bilgin > %90 Yetkili Oldugun Sunucular > StarCraft-CruzeGame-EfsaneCraft-NewCraft-LonelyCraft
  13. TRdoodlez

LordSurvival.nitrado.net/1.7.2/Açılış 05.06.2016/KoşGeliş/15 Kişide Vip Çekiliş

Para kazanmak için açılmış basit bir survival sunucusu daha
  14. TRdoodlez

Forgotten Realms Role Play V5: Geçmişin Yankısı

Bakalım,bekliyoruz
  15. TRdoodlez

[Play.ExterCraft.TK] 1.8.x Spigot / Tabela Ench / Açık Arttırma / Trade / At Çağırma / YENİ AÇILDI !

TS3 ayarlayabilirim permler-iconlar-oda ayarları,yardım lazımsa söyleyebilirsinz.
  16. TRdoodlez

Yeni sohbet programı! Arkadaşlarınla size özel odalarda beraber sohbet ederek oyun oynayabilirsin.

Discord oyuncuların ihtiyaçları göz önünde tutularak geliştirilmiş bir sesli sohbet programı olarak tanımlanabilir. Neden hala Skype kullanıyorsunuz? Yeni oluşturduğumuz Discord adresine gelin, size özel odalarda arkadaşlarınızla veya yeni oyuncularla tanışıp oyunlara girin.İşte Minecraft...
  17. TRdoodlez

POTEYTO GERI DÖNÜYOR! (v2.0) (arşive alınabilir)

Server'in açılışı için tahmini bir tarih verebilir misin? Özledim böyle bir sunucu kalmadı artık Türkiye'de, ah eski Hinovia, ah eski Cruze-Game...
  18. TRdoodlez

1.8.X | Özel Ada Seçenekleri | Sadece Skyblock | Özel Spawner Sistemi

Merhaba dostum , ekibimiz yazan kısımda moderatör arandığını gördüm. Başvuru yapmak istiyorum ,nereden ulaşabilirim sana?
  19. TRdoodlez

[ExterCraft][1.8.x Spigot] Açılış: "3 Haziran Cuma Saat 20:00" Kaliteli ! Güvenilir !

Serverdeki kitler P2'dir, Viplere maksimum P6 set verilmektedir P7 set ileride bosslardan düşecektir. Direk p2 setmi vericeksiniz oyunculara-0 emek gerisinde okumayı bıraktım zaten
  20. TRdoodlez

MaxCraft | 1.8+ | Faction | WebSite | AntiHack | %90 Türkçe |

Herhangi bir yetkili alımı varmı? Sunucunuz hoşuma gitti,yardımcı olmak, elimden geleni yapmak isterim.