Arama sonuçlarınız

1. 1

Survival Da Oynanacak Adam Araniyor

survival la gelin beyler Skype si olanlar eklesin beni mustafa.elbuken eger cikmadiysam siz verin ben ekleyim tam 2 kişi araniyor gelin hadi ve server hamachilidir hamachi SuperLer2 şifre: 2595963 gelin hepızı beklerız...
  2. 1

Skymaker Gell Gell

Skymaker mapına gelin beyler Skype si olanlar eklesin beni mustafa.elbuken eger cikmadiysam siz verin ben ekleyim tam 2 kişi araniyor gelin hadi ve server hamachilidir hamachi SuperLer2 şifre: 2595963 gelin hepızı beklerız...
  3. 1

msn si olan gelsin 1 kişi aranıyor Survival oynanacak Hamachi ID:SuperLer2 şifre: 2595963 bekliyoruz....
  4. 1

Plugins Si Iyi Bilirim

beyler serveriniz varsa alin beni gemi yada ev super seyler yaparım mesela bunu vereyim bakın fotosunu cektim geminin tamami geminin ustu nasıl ama yemın ediyorum bu gemiyi yapmaktan 4 gundur uyumadim koltuk yapmakta lamba felan geceleride calıstım gemimi yaptım guzelmi :D
  5. 1

Survivalda oynanacak adam araniyor ve msn ve mici olup olmayanda ola bilir ama mutlaka msn si olsun hamachilidir SeperLer3 şifre : 2595963 bekliyoruz...
  6. 1

Server Kura Biliyorum Beyler Içeri Gelin...........

beyler ben server kurabılıyorum saten kurdum bıle hamachili yakında bukkıt kurucam inşaat yarısması felan yaptırıcam şimdi gelin hamachiye vee NOT: Yaşiniz +15 yada 16 tıysa gelin kucukler giremez ve girenleri aticam video cekilebilir benle arkadas olabılecek olan gelsin hamachilidir...
  7. 1

Skyblock Oynanacak Adam Araniyor?

beyler Skyblock oynanacak adam araniyor 1 kişi araniyor server hamachilidir gelmek isteyen SuperLer2 şifre : 2595963 bekliyoruz.
  8. 1

Yardim Edinnnn................................

arkadaşlar minecraft ta skyblock yada baska maplarda oynarken video da cekiyorum ama yanliz toprak heryer bulanık ve cızgılı gosterıyor net gostermıyor yani nasıl duzelte bılırım lutfen yardım yardim edene Skyblock mapta oynanacak video da cekicem benle olacak adminlikte vericem lutfen yardimm...
  9. 1

1 Kişi Arıyorum Harita Oynanacaktir Ve Video Cekilecektir Içeri Girinn

beyler uzatmıcam fazla. mici olan msn si olan benimle arkadas olmak ısteyen ve her video cektigimde yanımda olan skyblock gıbı maplarda oynanacak ve hamachildir server ServerLer2 şifre = 2595963 cobuk olun 2 saat sonra silinecektir yazilar gelen gelsin vede kucukler gırmesın benim yasım +17...
  10. 1

Msn Si Olan Mici Olan Gelsinnn

beyler yasi +16 uzeri olan msn si olan mici olan birrisini ariyorum vıdeo cekecem hamachili server dir kucukler olmaz hamachiiiii cobuk gelinn SuperLer2 şifre = 2595963 hamachide 4 kısı var 1 kisi gelirse dolucektir serverde tabi 2 kisi oynanacak
  11. 1

Skyblock Mapta Oynanacak Mapda +16 Yas Ustu Birisi Lazim

fazla uzatmıcam Skyblock mapinda oynanacak bi kişi lazim ve hatta video cekilicektir vede +17 yasındayım %16 yasından buyukler gelebilir anca ve msn si olan mici olan gelebilir sadece yoksa almam server hamachilidir assagıda verilmistir HAMACHİLİ........ SuperLer2 şifre =2595963
  12. 1

1 Kişi Araniyor Skyblock Oynanacak Mici Olan

beyler fazla uzatmıcam yasim 17 ve +17 yas ustu olucak vıdeo cekılıcektir 1 kişi olucaktir msn si olan mici olan gelebilir hamahilidir server HAMACHİİİİ................. SuperLer2 şifre = 2595963 kucukleri almam haberiniz olsun arkadaş olucak bırısını arıyorum..
  13. 1

1 Kişi Araniyor Skyblock Oynanacak Mici Olan

beyler fazla uzatmicam msn si olan mici olan biri lazim Skyblock gibi maplar oynanacak ve arkadaş gıbı olunacak ve video cektıgım zama yanımda olacak bırısını ariyorum Hamachilidir SuperLer2 şifre = 2595963 gelih sadece bi kişi lazım msn si olmayanlari almıcam vede mici olmayanlari
  14. 1

1 Şiki Arıyorum Adminlik Vericem

beyler ben server actim sadece skyblock gibi maplar oynanacak kucuk maplar oynanacak ve adminlik vericem beni dinleyecek ve kufur edmiyecek yası buyuk olan +17 yasındayım ben kucuklerde gele bilir ve skaype olmasın msn si olan mici olan birisini istiyorum ve benle hep yanımda olmak ısteyen...
  15. 1

Skyblock Oynanacak

beyler skyblock oynancaktir 1 kisi ariyorum ama mutlaka mici olucak ve ve adminlikte vericem gelin hemen hamachilidir SuperLer2 şifre=2595963
  16. 1

Hayatta Kalma Cabasi Gelin Server Acildi Yenii...

arkadaslar gelin gorun ve lag ola bilirim lag varsa bana soyleyın yeni actim serveri ve lag varsa soyleyın cozerız ve yakında aclık grevi basliyacaktir vee hamachilidir server gelin sonra tekkit server olucaktir ve simdi hilesiz kufursuz serverimize gelin 1 hafta ıcınde 10 yada 15 kısı olucaktir...
  17. 1

Hayatta Kalma Cabasi Baslıyor

arkadaslar gelin gorun ve lag ola bilirim lag varsa bana soyleyın yeni actim serveri ve lag varsa soyleyın cozerız ve yakında aclık grevi basliyacaktir vee hamachilidir server gelin sonra tekkit server olucaktir ve simdi hilesiz kufursuz serverimize gelin 1 hafta ıcınde 10 yada 15 kısı olucaktir...