Arama sonuçlarınız

1. CompLexLife

Selam Ödüllerle Ilgili Gir Bak

uzun zamandır giremiyorm bu ödül aldınız falan diyor bunlar ne ayak :D Biri Anlatabilirmi reiz
  2. CompLexLife

Survival İçin Korunaklı Sığınak Haritam [Super-Flat]/CompL3xLife

Merhaba Arkadaşlar. Mapı Yaparken Önce 28 Week Later ' daki Britanya Şehrinin Merkezi Gibi Yapmayı Düşündüm Ama Daha Sonra Yapamıyacağımı Anladım Ve Bende Normal Bir Sığınak Gibi Yaptım Küçük Bir Şehir Gibi Yani :D Yarın Bu Konu Altında Link Paylaşacağım Lütfen Takip Ediniz.
  3. CompLexLife

BattleJam {Bölüm1 - Düşman Hattı]-[ADV/Surv]-CompLexLife [ANKET]

Merhaba Arkadaşlar, Map Yapmayı Bırakmıştım Ancak Aklıma Gelen Bir Fikirle Geri Döndüm. Ve Sizlere BattleJam Bölüm 1 ' i Taktim Etmek İstedim. Map Fazla Uzun Değil Ancak 2.ci Bölüm İçin Çok Oy Alırsam Diğer Maplarım Gibi Uzun Yapıcam. Benim Forumda Başka Maplarımda Var Ve Çok Beğeni Almış Bende...
  4. CompLexLife

Özel Ajan Leon Scott Kennedy [%100Türkçe)-(ActionMap)-CompLexLife

Mapı İndirmek İçin TIKLAYINIZ.
  5. CompLexLife

IntikamPeşinde - Bölüm 3 [SON] - [SURV/ADV] - [BAYILACAKSINIZ]

Merhaba Arkadaşlar. Şimdi Indireceğiniz Dosyada 2 Tane Rar Vardır. Rarın Biri Intikam Peşinde - PART 1 Diğeri Ise PART 2 ' dir. Part 1 Kısa Helikoptere Bindikten Sonra PART 2 ' yi Açıyoruz. Yani HeliKopter ' i Hareket Ettirme Gibi Bir Şey Olmadığı İçin. Önce PART 1 ' i Sonra PART 2 ' yi...
  6. CompLexLife

LORD OF THE RING's // Minas Trith Mapı %100 ORJİNAL [Alıntı : Fhissky]

Merhaba Arkadaşlar. Fazla Lafa Gerek YOk Videoyu İzleyin Yeter. MAP ' I İNDİRMEK İÇİN TIKLA! Video Direkt Youtube ' den İZlemek İçin TIKLA!
  7. CompLexLife

Intikam Peşinde - 2 [ARAYIŞ]-[SURV/ADV] // CompLexLife [Bayılacaksınız.]

Merhaba Arkadaşlar İstekler Üzerine Mapımın 2'ci Serisini Çıkarmış Bulunmaktayım Bu Seride Belki Daha Çok Seversiniz. Oyunun İçinde Gerekli Tüm Bilgiler Var. Oyunun Zevkini Bozmamak İçinde Fazla Açıklayıcı Resim Yüklemedim. Map'ı Çok Seveceksiniz. RESİMLER : RAR ŞİFRESİ : complexlife...
  8. CompLexLife

İntikam Peşinde [SURV//ADV] - [BÖLÜM 1 - KAÇIŞ] // ANKET [CompLexLife]

Merhaba Arkadaşlar. Bu Mapımın Konusu Aşşağıda Yazıyor. William Genç Bir Çocukken Jill İsimli Bir Kız Arkadaş Edinir. Ve Bu Kız Arkadaşı William ' ı Her Yerde Savunur. Sevigili Gibi Değil Ama Çok İyi Bir Dost Yani Kardeş Gibidirler. Ancak Bir Gün Louren Adlı Bir Mafia Jill ' in Ailesini Ve Jill...
  9. CompLexLife

OrdeaL Mezarlıgı [Hazine Avıcısı] - [SURV/ADV] - // CompLexLife

Merhaba Arkadaşlar. İlk Defa Survivor Map Yapıyorum Ancak Map Konusunda Çok Başarılı Biriyimdir. En Azından Kendimi Öyle Görüyorum. Map Uzunluğu Ne Kısa Nede Çok Uzun Değil Ortalama Bir Map Gibi Düşünelim Ve Eğer Map Beğenilirse 2 Ci Mapı Kesinlikle Çıkartacağım. Resimler. RAR Şifresi ...
  10. CompLexLife

Merhaba Mapla İlgili.

Merhaba Arkadaşlar. Ya Ben Creator Modunda Map Yapıyorum Ancak Daha Sonra Onu Survival ' a Çevirmek İstiyorum Nasıl Yapabilirim ?
  11. CompLexLife

Acil Destek .!

Merhaba Arkadaşalr. Ben Bir Builder ' im Yani Seri Olarak Map Yapıyorum Ancak Süper Düz Haritasında Bir Map Yapmak İstiyorum Ama Bütün Canavarları Kaldırmam Lazım Nereden Ve Nasıl Kaldırabiliceğimi Bilen Var İse Lütfen Bir Resimli Anlatım Veya Açıklayıcı Bir Paragraf Yazarsa Sevinirim. ßy...
  12. CompLexLife

sw kurabilen varsa? birlikte oynıyak :D

Arkadaşlar Server Kurabilen Varsa Beraber Oynıyabiliriz :D
  13. CompLexLife

MineCraft Saves Dosyası Nereye Atılır ? [RESİMLİ ANLATIM]

Merhaba Arkadaşlar Paylaştığım Haritaların Yorumlarında Sık Sorulan Bir Soruya Rastladım. Harita Dosyasını Nereye Atmalıyım. Saves Dosyası Nerede. Öncelikle Konuyu Okuduysanız Ve Yararlı Olduysa Lütfen Bir Teşekkür Mesajı Yazınız. RESİM 1 ; Önce BAŞLAT ' a Tıklayıp Çalıştır Kısmını Seçiyoruz Ve...
  14. CompLexLife

Çiftlik.v5 [Artık Bir Köy.] -- MineCraftTurk.Com [By CompLexLife]

Merhaba Arkadaşlar. Size Büyük Bir Gururlar Çiftlik.v5 ' i Taktim Ediyorum. Artık Köyümüzde ; 1 Pizzacı 1 Kilise 9 Ev 1 Kale 1 Şato 1 Hapishane Bullunmaktadır. Çok Güzel Bir Map Olduğunu Düşünüyorum. Eklenmesini İstedğiniz Şeyler Varsa Yorum Olarak Yazarsanız Sevinirim. Aynı Zamanda Lütfen...